Гістероскопи

Фільтрувати за

Гістероскоп - інструмент який дає можливість ефективно проводити діагностичний огляд, виконувати оперативні маніпуляції, а також хірургічні втручання в порожнині матки.

Завдяки вбудованому тубусу в інструментальний канал, за допомогою гістероскопа можливий легкий забір біопсії.

При гінекологічному обстеженні лікар може визначити характер новоутворення за допомогою гистероскопа, шляхом контакту оптичної трубки з тканинною поверхнею досліджуваного об'єкта, і розгляду під великим збільшенням її структури.

Основні складові гистероскопа:

- трубка і окулярний оголовок, які жорстко з'єднані між собою;

- окулярний оголовок складається з корпусу, наочника і світловодного роз'єму;

- між оптичною і зовнішньої трубками знаходяться волокна світловодного джгута, за допомогою якого здійснюється освітлення операційного поля.

Гістероскоп володіє широким спектром діагностичних можливостей і часто використовується для діагностики внутрішньоматкової патології, діагностичної гістероскопії (ендометрія, розмір і розташування міоматозного вузла та ін.), хірургічних маніпуляцій (видалення сторонніх тіл, поліпів).

Гістероскопи діляться на:

- амбулаторні - відсутній інструментальний канал;

- операційні - дозволяють провести процедуру прицільної біопсії, а також для видалення субмукозних міоматочних вузлів, поліпів.

Гістероскопи можуть бути жорсткими або гнучкими.

Жорсткі найчастіше застосовуються в стаціонарі.

Гнучкі використовують амбулаторно.

Використовуючи гістероскоп можна прицільно видалити патологічний осередок, не зачіпаючи при цьому здорові клітини і тканини.

Детальніше

Меню

Налаштування