Гістероскопи

Показати 1-2 з 2 товарів

На даному етапі сучасні медичні технології досягли свого піку, але продовжують стрімко прогресувати. Якщо раніше лікування внутрішньоматкових патологій у жінок тривало багато часу і протягом усього оздоровчого шляху супроводжувалося хворобливими відчуттями, безліччю негативних наслідків. Сьогодні ситуація кардинально змінилася. За рахунок того, що обстеження матки проводиться за допомогою інноваційного ендоскопічного обладнання, процедура реалізується в найкоротші терміни без побічних ризиків для здоров'я та підвищеної больової чутливості у поточному режимі відновлення організму.

Ефективно провести гінекологічний огляд дозволяють спеціальні інструменти під назвою гістероскопи, які під контролем лікаря вводяться під тканинний шар досліджуваної ділянки для того, щоб ретельно оглянути об'єкт, виявити його стан і максимально точно визначити характер переслідуваної проблеми.

Основні складові гістероскопу

Виріб має унікальну структурну форму, завдяки якій воно здатне проникнути в важкодоступні місця людського організму. Стандартно механізм складається з наступних частин:

  • Оптичний патрубок, міцно з'єднаний з окулярним оголовком;
  • Останній містить у собі наглазник, роз'єм, корпус вмістилища;
  • Світловодний джгут, поміщений між зовнішньою та оптичною трубками. За допомогою нього виконується освітлення операційної площі.

Види операційних гістероскопів

Ринкова ціна на гістероскопи варіюється в залежності від конструкційної змістовності моделі та її технічних можливостей. Відповідно до загальновизнаної класифікації всі існуючі на даний момент пристрої діляться на дві великі групи - хірургічні та діагностичні. Виходячи з цього положення можна зробити висновки, що операційний гістероскоп широко застосовується під час реалізації різних хірургічних маніпуляцій (нейтралізації аномальних тканинних розростань, субмукозних вузлів). Також пристрій активно задіяний під час проведення процедури біопсії, при цьому шанси на позитивний результат справи збільшуються у рази.

Амбулаторний аналог, у свою чергу, використовується в ранній діагностиці захворювань. Якщо після первинного огляду порожнини матки було виявлено будь-які нормативні відхилення, то лікування патології може вимагати хірургічного втручання. За участю апарату виконують ендометрію, визначають точне розташування міоматозного вузла та інших дефектних відхилень.

Крім вищезгаданих видів, на сучасному продовольчому ринку високим купівельним попитом користуються:

  • Гнучкий гістероскоп - випускати в широкий оборот продукцію подібного роду почали ще в 90-ті роки минулого століття. Беззаперечна перевага пристрою полягає в його динамічній основі, керована трубка легко входить у порожнину матки, пристосовуючись до вигинів шийки;
  • Жорсткий - підлаштовуватися під апарат доведеться пацієнту, що може спровокувати певний дискомфорт. Робоча частина такого виробу нерухома, відповідно, вона ніяк не здатна адаптуватися під персональні параметри хворого.

Де придбати медичні гістероскопи в Україні?

Терміново потрібно купити гістероскопи в Україні, зверніться до магазину медичного обладнання Maestro. Високоякісне обслуговування та демократична цінова політика гарантовані. Займаємось продажем товару безпосередньо від виробника, на всю продукцію з каталогу діє гарантія. Кваліфіковані співробітники нашої фірми мають усі необхідні навички для того, щоб виконувати свою роботу швидко і якісно.

Доказом нашої продуктивності та ефективності є позитивні відгуки клієнтів. Не варто хвилюватися, якщо Ви не можете визначитися у виборі. Експерти мобільно реагують на кожен запит, після проведення детального аналізу вступних даних вони підкажуть замовнику оптимальний варіант вирішення його проблеми, допоможуть купити медичні ендоскопи потрібного вигляду. Дізнайтесь більше корисної інформації у менеджерів нашої компанії щодо контактів, вказаних на сайті.