Налобні освітлювачі


Для тисяч людей у ​​всьому світі навіть найпростіші операції можуть бути небезпечними через обмежені ресурси, наприклад, внаслідок відключення електроенергії. Налобний освітлювач був розроблений спеціально для вирішення таких проблем. Якісний медичний лобовий ліхтар забезпечує належний рівень освітлення, дозволяючи знизити ризики ускладнень як при проведенні діагностичних та лікувальних локальних маніпуляцій (вухо, горло, ніс), так і при проведенні малих оперативних втручань. Незважаючи на технічний прогрес, доступ до інноваційних інструментів та сучасної техніки, якою сьогодні оснащені медичні заклади, налобні ліхтарі, як і раніше, залишаються одним із найважливіших видів операційного обладнання.

Якщо ви зацікавлені у придбанні налобного освітлювача для ЛОР-лікаря або хірурга, ви повинні знати, що ключовими критеріями вибору є якість світла та комфорт. Але ціна на медичний налобний освітлювач залежить і від інших важливих критеріїв:

- тип джерела освітлення. Світлодіодна технологія є новим стандартом для медичних освітлювачів. На ринку все ще представлені як галогенні, так і ксенонові лампи.

- Можливість керувати напрямом світла та діаметром світлового поля, щоб отримати широкий кут освітлення або сфокусований точковий промінь.

- Яскравість світла та колірна температура. Ці параметри впливають на здатність джерела світла об'єктивно відображати колір тканин у операційному полі.

- Система харчування. Крім акумулятора, ліхтар може комплектуватись кабелем для підключення до мережі.

- Зручна система фіксації. Хірургічний налобний освітлювач повинен надійно кріпитися на голові, не чинячи тиску або інших дискомфортних відчуттів.

- Наявність додаткових елементів. Сучасний лобовий LED освітлювач часто оснащується високоякісними лінзами.

Для яких лікарів використання лобових освітлювачів є обов'язковим?

Налобні освітлювачі у своїй клінічній практиці широко використовують:

- хірурги;

- отоларингологи;

- офтальмологи;

- нейрохірурги;

- дерматологи;

- гінекологи;

- стоматологи;

- косметологи;

- лікарі інших напрямів.

Освітлення в медицині є одним з основних елементів для практики. Без хорошого світла складно робити обстеження, огляд пацієнт і, тим більше, операції. Але як бути, якщо основного світла не вистачає? Або необхідно провести огляд певних ділянок, а ліхтарик взяти неможливо? Тут допоможе медичний налобний освітлювач. Інтернет-магазин Maestro Medical, працюючи з виробниками якісної продукції, пропонує кращі варіанти цих пристроїв.

Чим освітлювачі налобні відрізняються від інших?

Цей пристрій дуже популярно серед лікарів, бо вони вважають його зручним і практичним. З назви випливає, що кріпиться він на голові доктора спеціальним фіксатором. Це дозволяє висвітлити ті ділянки, які не під силу загальному світлу. Це може бути ротова порожнина, вуха і т.д. Навіть під час операції, освітлювач налобний операційний можна направити на необхідну ділянку, що спрощує процес.

Освітлювальний прилад не має складної конструкції і простий в експлуатації. Вбудований акумулятор дозволяє не залежати від центрального освітлення. Навіть під час збоїв в електромережі, оперативне втручання не зупиняється. Фіксується на голові доктора спеціальним ременем з можливістю регулювання розміру. Джерело світла легке і ним зручно керувати. Моделі, такі як медичний налобний освітлювач з оптикою, оснащені лінзами, так само як і лампи лупи на струбцині.

Отже, головними перевагами є:

  • сильний спрямований потік світла;
  • незалежність від живлення електромережі;
  • просте управління джерелом світла;
  • зручне фіксування і регулювання розміру.

Для того, щоб купити освітлювач налобний в Україні, не варто ходити інтернетом і шукати кращі варіанти. У Маестро Медікал можна придбати товар, який має відмінне зіставлення ціни і якості.

Де купити освітлювальні прилади в Україні?

У каталозі Maestro Medical представлені медичні лампи найкращих світових брендів. Глибока експертиза в галузі медичного світла дозволяє пропонувати вам рішення, які точно відповідають вашим запитам. У нас ви можете купити налобні освітлювачі, бактерицидні лампи, операційні світильники, діагностичні світильники та інше обладнання.