Налобні освітлювачі

Фільтрувати за
34 800 грн
Інноваційний медичний налобний освітлювач з дуже якісним світлом і рівномірним світловим полем. Спеціально розроблений для хірургічної операції. Ергономічний дизайн і яскраве освітлення забезпечує кристально чисте...

Освітлення в медицині є одним з основних елементів для практики. Без хорошого світла складно робити обстеження, огляд пацієнт і, тим більше, операції. Але як бути, якщо основного світла не вистачає? Або необхідно провести огляд певних ділянок, а ліхтарик взяти неможливо? Тут допоможе медичний налобний освітлювач. Інтернет-магазин Maestro Medical, працюючи з виробниками якісної продукції, пропонує кращі варіанти цих пристроїв.

Чим освітлювачі налобні відрізняються від інших?

Цей пристрій дуже популярно серед лікарів, бо вони вважають його зручним і практичним. З назви випливає, що кріпиться він на голові доктора спеціальним фіксатором. Це дозволяє висвітлити ті ділянки, які не під силу загальному світлу. Це може бути ротова порожнина, вуха і т.д. Навіть під час операції, освітлювач налобний операційний можна направити на необхідну ділянку, що спрощує процес.

Освітлювальний прилад не має складної конструкції і простий в експлуатації. Вбудований акумулятор дозволяє не залежати від центрального освітлення. Навіть під час збоїв в електромережі, оперативне втручання не зупиняється. Фіксується на голові доктора спеціальним ременем з можливістю регулювання розміру. Джерело світла легке і ним зручно керувати. Моделі, такі як медичний налобний освітлювач з оптикою, оснащені лінзами, так само як і лампи лупи на струбцині.

Отже, головними перевагами є:

  • сильний спрямований потік світла;
  • незалежність від живлення електромережі;
  • просте управління джерелом світла;
  • зручне фіксування і регулювання розміру.

Для того, щоб купити освітлювач налобний в Україні, не варто ходити інтернетом і шукати кращі варіанти. У Маестро Медікал можна придбати товар, який має відмінне зіставлення ціни і якості.

Детальніше

Меню

Налаштування