Ендоскопічні джерела світла

Показати 1-3 з 3 товарів

Ендоскопічний освітлювач є важливим елементом різного устаткування, використовуваного в ендоскопії, офтальмології, стоматології та інших медичних напрямках. Прилади й інструменти, в яких він застосовується, оснащуються волоконними світловодами. Зазвичай ці пристрої, "працюють" всередині тіла пацієнта і передають картинку на прилад, з яким інтегрований ендоскоп або інший інструмент. Це може бути ПК, монітор і т.п. 

Якщо працює медична ендоскопічна камера, для неї потрібно створити однорідне і досить яскраве освітлення досліджуваного поля. Щоб це забезпечити, до асферичної лінзі конденсора додають затримуюче інфрачервоне випромінювання теплового фільтра. Так ІЧ-промені не потрапляють в світловодний джгут. Залишається тільки холодне свічення. Випромінювання тепла може нашкодити тканинам організму, викликавши їх перегрів. Збереження потрібної температури при достатньому освітленні - важлива умова будь-якого ендовідеохірургічного втручання. 

Види ендоскопічних освітлювачів 

Ендоскопічне джерело світла - корпус з металу або пластику розміром близько 30х40 см, в якому розташована лампа високої потужності. Тип лампи є параметром, за яким відбувається класифікація цих пристроїв. Існують наступні типи: 

 • Ксенонове - дають біле світло великої яскравості. Температура світіння - 5600 К. Мають великим ресурсом робочого часу - від 500 годин і більше. Використовуються лампи великою потужністю - найпоширеніші варіанти 175 або 300 Вт. Сфера використання: колоноскопія, гінекологія, лапароскопія, гастроскопія.
 • LED-освітлювач - набагато дешевше ксенонового аналога, але абсолютно не поступається йому по працездатності, якості освітлення і іншим характеристикам. Зараз це найбільш популярний варіант, оскільки при такій же потужності LED-лампа для ендоскопічних джерел світла працює набагато довше. Таким чином, світлодіодні джерела набагато вигідніше при однаковій практичності використання. Вони застосовуються у всіх напрямках тораскопіі, лапароскопії, артроскопії. 
 • Ендоскопічний галогеновий освітлювач - поширений через свою цінову доступність. Використовуються лампи потужністю 150 або 250 Вт. Температура світіння 3500 К, відтінок жовтуватий. Сфера застосування: ЛОР, проктологія, урологія. Ламп може бути 1 або 2. Термін їх роботи - близько 50 годин, і низький ресурс є їх головним недоліком. Також дешевизна може бути обумовлена ​​малою потужністю джерела світла. 
 • Металогалоїдне джерело світла для ендоскопічної апаратури з світловодом - зараз воно практично повністю заміщене світлодіодними аналогами, але в принципі підходить до використання у багатьох хірургічних напрямках. 

Для чого призначені ендоскопічні джерела світла? 

У стандартний медичний відеоендоскоп вбудовані світлопередаваючі елементи. Вони передають світловий сигнал від джерела до робочої зони, що вимагає освітлення при ендоскопічному втручанні. Наприклад, так може висвітлюватися операційне поле в різних порожнинах (черевній і т.п) при проведенні різних маніпуляцій, діагностики та операцій.

У яких областях ендоскопії використовуються такі пристрої: 

 • ларингоскопия; 
 • назофарінгоскопія; 
 • цистоскопія; 
 • колоноскопія; 
 • гістероскопія; 
 • та інші. 

Цими приладами може бути оснащена стійка ендоскопічного обладнання, що містить повний комплекс необхідних для досягнення конкретних цілей апаратури та інструментів. 

Де купити ендоскопічні освітлювачі за вигідною ціною в Україні? 

У каталозі Maestro Medical ви знайдете такі товари: 

 • світлодіодний прилад OM-826A з потужністю випромінювання 100 Вт, простий в управлінні, з широким спектром застосування і відмінними параметрами візуалізації; 
 • портативний ендоскопічний LED-освітлювач AGS-PL100 5W, що відрізняється тривалим терміном служби; 
 • оптоволоконний світловод OUMAN для ендоскопії та мінімально інвазивного хірургічного втручання. 

На сайті представлена ​​актуальна ціна ендоскопічного джерела світла і комплектуючих. Ви можете самі переконатися в її привабливості. Купуйте у нас!