Фільтрувати за
Фільтрувати за
Бренд
Ціна
  • 5 800 грн - 44 950 грн

Довжина
Недавно переглянутий
Відсутні

Ендоскопічні джерела світла

Фільтрувати за

Ендоскопічні освітлювачі застосовують, як джерело світла для різних ендоскопічних приладів та інструментів з волоконними світловодами.

Попадання ІЧ випромінювання в світловодний джгут виключено, за рахунок того, що ендоскопічні освітлювачі оснащені оптимізованою оптичною системою. Це дає можливість прекрасно висвітлити операційне поле і виключає перегрів тканин.

Ендоскопічні освітлювачі часто використовують, як джерело світла в стоматологічних, офтальмологічних та ендоскопічних приладах.

Ендоскопічні освітлювачі генерують світло з подальшою передачею світловий енергії на дистальний кінець ендоскопа, мають потужний світловий потік і якісні компоненти.

Освітлювачі бувають декількох видів:

- LED світлодіодні освітлювачі (мають набагато меншу вартість, ніж ксенонові, але не поступаються їм за характеристиками);

- Ксенонові (оснащені потужним освітлювачем, рекомендуються для використання в лапароскопії);

- Галогенні (в основному використовуються в ендоскопії, можуть бути портативними, обмежені за рахунок малої потужності лампи);

- металлогалоідні (мають середню потужність, використовуються в багатьох областях хірургії).

З гнучким ендоскопом до освітлювачів відразу приєднується ендоскоп. З жорстким ендоскопом з'єднання відбувається за допомогою світловодного кабелю, який згодом підключається до ендоскоп.

Ендоскопічні освітлювачі прості в експлуатації і обслуговуванні, зручні, як для клієнтів, так і для лікарів у використанні і обслуговуванні.

Детальніше

Меню

Налаштування