Літотриптери

Показати 1-4 з 4 товарів

Дані пристрої призначені для літотрипсії - видалення каменів і лікування хронічних хвороб кістково-м'язової системи.  Процес може відбуватися різними способами.  Дуже ефективно діє, наприклад, ультразвуковий літотріптор, діючий за допомогою акустичних хвиль.

Поява таких апаратів позбавило хворих на сечокам'яну хворобу від необхідності оперативного втручання з довгим відновним періодом.  Тепер все здійснюється з мінімальним втручанням.

 

Для чого застосовується літотріптор?

Ударно-хвильова технологія успішно застосовується в наступних розділах медицини:

 ● урологія;

 ● ортопедія;

 ● андрології;

 ● гастроентерологія;

 ● отоларингологія;

 ● кардіологія.

Наприклад, при ішемічній хворобі серця.  Під впливом випромінювань розрихлюються кальцифікати і фіброзних освіти.  Відбувається контрольований ангіогенез на ділянці ішемії.  Обробка різних зон дозволяє поліпшити кровопостачання, в результаті чого зв'язки і сухожилля починають краще працювати.

Крім основних захворювань лікування за допомогою таких методів піддаються:

 ● хворобливе викривлення статевого члена;

 ● еректильна дисфункція;

 ● больовий синдром таза.

 

Види літотриптерів

Існують наступні види: інтракорпоральний і дистанційний літотріптор.  У першому випадку використовується випромінювання, що посилається через м'які тканини.  У другому - використовується спеціальний зонд, який забезпечує контакт.

За принципом дії всі апарати діляться на:

 ● Ультразвуковий пристрій, що працює за допомогою УЗ-генератора.  Володіє ефективним, малотравматичним і порівняно безпечним дією.  Добре працює з пухкими утвореннями.

 ● Лазерний контактний літотріптер, який впливає на руйнується об'єкт спрямованим точно в центр лазером.  Той точково нагрівається і руйнується зсередини.  Устаткування для лазерної літотрипсії коштує дорожче аналогів і гірше працює з пухкими камінням.

 ● Пневматичний - пневмоудар передається через сталевий стрижень-зонд.  Найдешевша модель, що володіє простим, надійним пристроєм.

 ● Електрогідравлічний - дозволяє регулювати ударно-хвильової імпульс, має високий ККД, вимагає використання якісної системи водопідготовки.

 ● Електромагнітний апарат для дроблення каміння в нирках - самий безшумний, з великою фокальній зоною.  Ми пропонуємо пристрої, позбавлені головного недоліку цього способу - вони дозволяють чітко регулювати і фокусувати випромінювання.

Є комбіновані апарати, що поєднують в собі різні принципи роботи.  Наприклад, в нашому каталозі ви знайдете апарат літотріптор Lithobox Zero, який використовує одночасно звуковий і пневматичний принцип дії.  Це істотно підвищує його ефективність. 

 

Ціни на літотріптори в Києві

Ви можете купити обладнання для літотрипсії в нашому інтернет-магазині медичної техніки.  Зверніть увагу на доступність наших цін.  Ми пропонуємо сертифіковану продукцію надійних виробників.  Даємо гарантію якості.  З усіма питаннями звертайтеся до нас за телефонами, вказаними на сайті.  Купуйте у нас!