Негатоскопи

Показати 1-3 з 3 товарів

Пропонуємо купити негатоскоп в Україні за привабливими цінами. Ці прилади створені для зручного перегляду рентгенівських і інших знімків. Усередині прямокутного корпусу з пластика або металу розташоване матове біле скло, за яким встановлено джерело світла. Він забезпечує необхідну для якісної презентації знімків підсвічування. Пристрої для регулювання параметрів освітлення виведені на спеціальну панель. Використовуються такі вироби в науково-дослідних центрах, лікувально-профілактичних закладах типу санаторіїв, різних медичних установах. 

Ціна негатоскопа залежить від його характеристик і функціональності. Оптимальне підсвічування (для цього використовується разсіююча світло LGP-матриця і дифузор) дозволяє розрізняти тканини різної щільності по насиченості чорних і сірих відтінків на плівці. Це, в свою чергу, істотно підвищує можливості діагностики. Для кріплення знімків використовуються спеціальні затиски. Для забезпечення мобільності пристрої оснащуються коліщатками або можуть просто стояти на ніжках. 

Для чого застосовують негатоскопи? 

Купити негатоскоп варто, щоб підвищити ефективність перегляду знімків. Використовувати його набагато продуктивніше, ніж підносити плівку до освітлювального приладу або користуватися сонячним світлом, що йде з вікна. Це пристрій створює зовсім інший світ: рівномірний, безперервний, досить інтенсивний і з заданою яскравістю. Багато параметрів, до речі, можна регулювати залежно від потрібних умов. Все це підвищує ймовірність постановки вірного і максимально точного діагнозу.

Для яких цілей потрібно купити медичний негатоскоп? Він використовується для розшифровки флюорографічних, рентгеноскопічних, рентгенографічних знімків, УЗД та МРТ, мамографії. Дані пристрої широко використовуються в наступних галузях медицини: 

 • онкологія - на знімках визначаються метастази і новоутворення; 
 • ендокринологія - визначається зміна розмірів залоз внутрішньої секреції, особливості їх будови; 
 • стоматологія - можна розглянути на знімках з'явилися кістозні утворення і гранульоми, вивчити стан дентіма, особливості кореневих каналів, побачити, як розташовується зуб, щоб правильно працювати з ним; 
 • терапія - при запаленні внутрішніх органів визначається його вогнище; 
 • нейрохірургія і неврологія - визначається наявність гематом в мозку; 
 • артрологія і травматологія - виявляються артрозних деформації, патології хребців, зміни міжхребцевих проміжків, вогнищ остеомієліту або остеопорозу, визначаються точні місця і особливості вивихів і переломів; 
 • гінекологія - вивчається прохідність маткових труб. 

Сучасні магазини медичного обладнання пропонують різні моделі таких пристроїв. 

Види негатоскопів

Щоб купити негатоскопи за вигідною ціною, потрібно визначитися, з яких критеріїв вона складається. 

Вартість негатоскопа залежить від таких особливостей: 

 • Призначення - мамографічний, травматологічний, стоматологічний і т.п. 
 • Тип освітлювача - LED, люмінесцентний, флуоресцентне джерело або лампа розжарювання. Перший варіант - найбільш зручний, ефективний, якісний і дорогий. 
 • Розмір екрана. Розрізняють такі види: 
 • маленький (для мамографії і стоматології): 

- однокадровий негатоскоп; 

- двухкадровий негатоскоп; 

 • великий (для МРТ, КТ, травматологічних досліджень): 

- трьохкадровий; 

- чотирьохкадровий. 

 • Спосіб установки: 

-настільний - забезпечений підставкою або ніжками для установки на несучій поверхні, відрізняється невеликими розмірами; 

- настінний негатоскоп - це великі установки, які монтуються за допомогою спеціальних кріплень на шурупах. 

 • Можливість переміщатися: 

- стаціонарний - знаходиться на одному місці і не пересувається; 

- мобільний - оснащений коліщатками, може при необхідності переміщатися в інший кабінет. 

Чим більше кадрів можна подивитися одночасно, тим чіткіше видно динаміку хвороби і інші особливості. 

Дуже важливо враховувати такі характеристики, як: 

 • колірна температура; 
 • рівномірність світіння; 
 • яскравість підсвічування. 

Чим рівномірніше світіння, тим точніше інтерпретується картина. І навантаження на зір лікаря виявляється не таке велике. 

Пристрої можуть бути з додатковими функціями: 

 • модуль регулювання яскравості (плавна або ступінчаста); 
 • діафрагмування (для зосередження уваги на потрібному фрагменті, що особливо важливо в мамології); дифузор (забезпечує рівномірність розподілу світла). 

Де купити негатоскопи за вигідною ціною в Україні? 

Компанія Maestro Medical пропонує якісні апарати власного виготовлення, розраховані на один, два і три екрана (1D, 2D і 3D). Ви можете купити негатоскоп в Києві безпосередньо у виробника, отримавши гарантію якості і можливість додаткового обслуговування. 

Крім цього, ми є представниками провідних світових виробників медичної техніки. Це дозволяє пропонувати широкий асортимент даної продукції. У нас ви можете купити настільні медичні лампи, операційні лампи, медичні лазери, ендоскопи різного призначення, електрохірургічне обладнання, апарати УЗД, пристрої для урології та реанімації. 

Оцініть привабливу вартість наших товарів. Також ми пропонуємо якісний сервіс і зручну доставку.