Урологічне обладнання

Активні фільтри

Пневматичний літотріптер Lithobox
  • Розпродаж!

Пневматичний літотріптор Lithobox

179 950,00 грн
Пневматичний літеторіптер Lithobox - це сучасний урологічний пристрій для PCNL та URS. Такий літотріптер відмінно підходить для фрагментації...

Ендоскопічна корзинка Alton F11 нітінол zerotip

4 500,00 грн
Використовується для екстракції каменів. Запатентована конструкція дозволяє лікарю захопити, перемістити, вивільнити або витягти камені з нирок...

Урологія — одна з найважливіших областей медицини, яка присвячена лікуванню захворювань сечовивідної системи та нирок. ЇЇ розвиток починається з давніх часів. До сьогодні, ця сфера продовжує розвиватися, пропонуючи нам сучасне урологічне обладнання, яке полегшує роботу лікарів. Якісний урологічний прилад робить процес обстеження та лікування для пацієнта ефективним та комфортним.

Існує стереотип, що ця область займається виключно пацієнтами чоловічої статі. Але це не так. Сьогодні, урологія має багато напрямків, серед яких урогінекологія, онкоурологія, дитяча урологія, фізіоурологія та інші. В кожному з таких розділів, використовується відповідне обладнання для урології. Компанія Maestro Medical має широкий асортимент, серед якого можна знайти необхідні інструменти для урології та здійснити покупку за вигідною ціною.

Яке можна купити урологічне обладнання в нашому магазині?

Впровадження сучасних технологій в методиці лікування дає можливість не тільки зменшити травматичність процедур, але й зробити їх ефективними. Одним з найпопулярніших способів — це використовувати медичні лазери. Так, наприклад, гольмієвий лазер в урології, від італійської компанії Quanta System, вже успішно використовується як обладнання для лазерної літотрипсії в Україні та світі.

Невід'ємною частиною кабінетів урології є цистоскопи та уретроскопи. Їх застосування розв'язало руки багатьом урологам в усьому світі. Вони візуалізують внутрішню поверхню сечового міхура, сечоводу, нирок, уретри та проводять інші процедури.

В інтернет-магазині Maestro Medical можна придбати урологічні інструменти високої якості за лояльною ціною. Вони не втратять медичних властивостей і не підведуть в складний момент. Адже всі ми знаємо, що хороший високотехнологічний інструмент, при правильному поводженні, спростить операцію та скоротить тривалість реабілітації пацієнта. А правильний догляд за урологічною технікою посприяє тривалому терміну експлуатації.

Реєстрація нового акаунту

Вже зареєстровані?
Вхід або Відновити пароль