Фізіотерапевтичне обладнання

Показати 1-15 з 15 товарів

Апарати для фізіотерапії призначені виробляти різного роду вплив на органи і тканини людського тіла з лікувальною і терапевтичною метою. Це вплив здійснюється за допомогою: електричного і магнітного полів, ультразвуку, лазерного випромінювання, механічних, теплових і світлових чинників.

Найчастіше обладнання для фізіотерапії використовується як частина комплексного лікування, разом з медикаментозною терапією або після хірургічного втручання. Іноді такі процедури є основним методом терапії.

Дуже добре фізіотерапія допомагає при відновленні після важких захворювань, травм, операцій. Курс процедур призначається фізіотерапевтом і може застосовуватися при лікуванні:

- шкірних захворювань;
- опорно-рухової системи;
- мочеполового апарату;
- органів дихання.

Які фізіотерапевтичні апарати та прилади представлені від Maestro?

Наш магазин медичного обладнання пропонує пристрої, що працюють за принципом ударно-хвильової терапії. Це сучасні апарати фізіотерапії, здатні надавати різнобічну дію на організм. З їх допомогою обробляються різні акустично щільні структури, в число яких входить жирова тканина, судини, хрящі, кістки і т.д.

Широко задіюються при реабілітації і в спортивній медицині.

Дані прилади для фізіотерапії застосовуються також в естетичній медицині. З їх допомогою коригуються різні недоліки людського тіла.

Каталог фізіотерапевтичного обладнання включає наступні пристрої:

Радіальної ударно-хвильової терапії:

- MODUS ESWT - використовуються в урології, косметології, неврології, ортопедії і т.д.
- MODUS CELLULITE AWT - для застосування в естетичній медицині і косметології.

Сфокусувальній УВ-терапії:

- MODUS ESWT - створюють фокус по центру випромінювання. Так виходить сконцентрований пучок спрямованих акустичних хвиль.

Для лікування еректильної дисфункції:

- MODUS FOCUS ED-SWT - області застосування: естетична і спортивна медицина, фізіотерапія, ортопедія, ветеринарія.

Дані апарати фізіотерапії відрізняються великою потужністю і одночасно малою вагою, портативністю. Їх можна ефективно використовувати практично в будь-яких умовах. Це ергономічне, функціональне і просте в обслуговуванні обладнання для фізіотерапевтичного кабінету.

Ударні хвилі, які генеруються ззовні організму і проникають в нього на різну глибину, здатні впливати на тверді і м'які тканини. Вони виліковуються в силу ряду причин, але не руйнуються (якщо це не каміння різного походження, на які спрямований хвильової удар). Руйнування піддаються тільки вхідні в резонанс з ударною хвилею запалені клітини, за рахунок чого організм очищається від них. Також після процедур поліпшується кровопостачання оброблюваної ділянки. Там навіть з'являються нові капіляри. Все це призводить до зникнення целюліту, широко використовується в косметології і естетичній медицині.

Переваги медичного обладнання для фізіотерапії від Maestro

Компанія Маестро Медікал представляє продукцію провідних виробників медичного обладнання різного призначення.

Переваги наших пропозицій:

- Широкий асортимент якісної продукції: у нас можна купити обладнання для реанімації та урології, медичні лампи і лазери, електрохірургічні апарати і УЗД, ендоскопи для різних напрямків медицини та спеціальні меблі.
- Сервіс високого рівня - він обумовлений величезним досвідом роботи і ретельно організованими процесами.
- Ми пропонуємо тільки ліцензовану продукцію з гарантією якості. Вона створена із застосуванням новітніх технологій і має високу ефективність.

У нас ви можете вибрати високоякісний ударно-хвильової пристрій і обладнання для фізіотерапевтичного кабінету.

Де купити фізіотерапевтичне обладнання в Україні?

Компанія Maestro Medical успішно співпрацює з державними та комерційними медичними центрами України, а також з організаціями, що функціонують в супутніх сферах.

У нас ви можете купити фізіотерапевтичне обладнання за привабливими цінами - зі вартістю пропонованої продукції можна ознайомитися прямо на сайті.

Спосіб оплати вибирає клієнт. Замовити можна, заповнивши просту форму або в телефонному режимі. При будь-яких питаннях зв'яжіться з нами і отримаєте вичерпну консультацію. Звертайтеся до нас!