Стенти сечоводу


Сечовідний стент встановлюється при порушенні прохідності сечоводів. Він являє собою порожню трубку, по якій відводиться сеча з нирки. Відводитися вона може або в сечовий міхур, або в зовнішній резервуар для збору. Основний матеріал виготовлення - спеціальний медичний пластик, що володіє "пам'яттю форми". Довжина такого виробу може коливатися в межах - 22-30 см.

Стент для сечоводу встановлюється в просвіт сечоводу. Звідси суворі вимоги до його властивостей - він повинен бути гнучким і гіпоалергенним. По обох кінцях трубки є спеціальні завитки, що забезпечують фіксацію вироби всередині організму. Завдяки їм не відбувається зміщення. Якщо такі системи встановлюються вагітним, завиток повинен бути тільки один - це попередить міграцію стента при збільшенні розмірів при рості плода. Малоінвазивна операція проходить без розрізів. Хворобливі відчуття мінімальні, хоча і залежать від особенностецй установки. Рішення про необхідність анестезії приймає лікар.

Показаннями для процедури можуть бути:

 • пухлина, що призводить до порушення відтоку сечі;
 • поява каменів, ускладнення сечокам'яної хвороби;
 • гнійні інфекції у верхніх сечових шляхах;
 • спайки, що з'явилися в результаті оперативного втручання.

Якщо пристрій призначений для виведення продуктів життєдіяльності з нирок в сечовий міхур, це внутрішній сечовідний стент. Зовнішні виводять рідину в зовнішню систему.

Що собою являє комплект мочеточникового стента?

У нашому каталозі ви знайдете дані витратні матеріали з різними властивостями і характеристиками, а також комплект для мочеточникового стентування.

Що в нього входить:

 • уретральний стент F6 24 або 26 см;
 • штовхач (пушер) - для виштовхування катетера балію або сечовід з ендоскопа ;;
 • затиск - використовується для іммобілізації катетера після його введення;
 • РТFE дротовий провідник, необхідний для проходження по порожнини пристрою і оптимального контролю за процесом.

Характеристики стента сечоводу від Maestro

Сучасна промисловість пропонує достатню різноманітність таких виробів. Ви можете вибирати потрібні розміри, конструктивні особливості і навіть матеріали, з яких вони виготовлені. Так, сьогодні надається можливість придбати сечовідний стент-катетер з поліуретану або силікону.

Силіконові вироби встановлюють на тривалий термін - до декількох місяців або навіть років. Вони мають підвищену біосумісність, а також дуже стійкі до руйнування. Для менш тривалих термінів використовують поліуретанові трубки. Щоб на матеріал не так сильно діяла сеча, іноді виріб перед застосуванням покривають гелем.

Ось загальні вимоги до таких виробів:

 • рентгеноконтрастність;
 • стійкість до дії сечі;
 • гладкість поверхні;
 • гнучкість;
 • нездатність покриватися солями.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити хірургічний сечовідний стент різної довжини та діаметру (від 4,8F до 8F) - для дітей і дорослих пацієнтів. Найбільший діаметр дозволяє піску, що з'явився в нирці, вийти максимально швидко. Вироби виготовлені з високоякісного біосумісного поліуретану з оптимальною жорсткістю. Забезпечені штовхачем. Розраховані на максимальний термін використання до місяця. Мають розмітку і отвори по всій довжині, 2 закручених витка Pigtail. Нижній кінець завжди відкритий, верхній може бути сліпим - конкретні параметри дивіться в описі.

Де купити стент сечовідний в Україні?

Нами здійснюється продаж медичного обладнання для державних і приватних медичних установ різного рівня. На сайті вказана актуальна ціна стента сечоводу. Ви можете переконатися в її привабливості. Щоб купити сечовідний стент, оформите просту форму заявки або зв'яжіться з нами по телефону. У телефонному режимі ви можете також отримати докладні консультації.

Компанія Maestro Medical пропонує широкий асортимент продукції для урології: у нас можна замовити урологічний набір інструментів, гнучкі уретроскопи, насоси для балонних катетерів, іррігатори, нітінолових струни, ендоскопічні кошика, пневматичний літотріптор і інші товари.