Нефростоми


В даному розділі каталогу представлені витратні матеріали, використовувані при нирковому дренажі для виведення сечі. Це застосовується в ряді випадків, в тому числі при неможливості або крайній скруті природного відводу цієї рідини з організму. Ціна нефростоми залежить від використовуваних матеріалів, функціональності і властивостей. Вона може виконуватися в різних розмірах. Вибір конкретних параметрів здійснює лікар. Також застосовується це виріб при черезшкірної нефролітотрипсії - коли доступ до нирки для роздроблення каменів забезпечується через прокол в спині. 

Переваги нефростом від Maestro 

Застосовуються дані вироби при звуженні сечоводу, пухлинах, що заважають проходу середовищ, проблеми розвитку сечоводу і нирки, каменях, в післяопераційний період. 

Ми пропонуємо купити нефростоми з різних матеріалів і в різній комплектації: 

  • НИРКОВИЙ ДРЕНАЖ INNOVEX PIGTAIL БЕЗ ГОЛКИ - трубка з м'якого біосумісного поліуретану, яка відрізняється стійкістю до перегинів і помірних механічних впливів. Голка не потрібна, якщо прокол вже зроблений, встановлений катетер, можливо, адаптери, і потрібно тільки міняти трубки. 
  • ДРЕНАЖ INNOVEX L З ГОЛКОЮ - забезпечує доступ до нирки для виконання призначених процедур. 
  • НЕФРОСТОМА INNOVEX 12F 45CM 5ML СИЛІКОНОВА ТИПУ Фолейе - трубка виконана з силікону, тип катетера - Фолей. На дистальному кінці розташований балон об'ємом 5 мл, який потрібен для фіксації в порожнині сечового міхура. 
  • ГОЛКА інтродьюсер ДЛЯ PCNL INNOVEX - необхідна для черезшкірної нефролітотоміі - малоінвазивної операції з видалення каменів з нирок.Використання такого інструменту допомагає уникнути великих розрізів і травматичності ниркової паренхіми, сприяє швидкому відновленню після процедури. Голка створюється з високоякісної сталі, відрізняється надгострим наконечником і особливою формою, що полегшує входження в тканини. Голка, оснащена зручною для захоплення руків'ям, призначена для одноразового використання. 

 

Де купити нефростоми (ниркові дренажі) в Україні? 

Вибираючи дані витратні матеріали в нашому каталозі, зверніть увагу на вартість нефростом. Ми напряму співпрацюємо з провідними виробниками, що створюють якісну, надійну продукцію, і пропонуємо її за найпривабливішими цінами. Якщо ви хочете купити нефростоми в Україні, замовте у нас і отримуйте відмічені товари з доставкою в будь-якому місті країни. Якщо потрібна нефростома в Києві, скористайтеся послугою кур'єрської доставки. Є можливість самовивозу. 

На сайті компанії Maestro Medical ви можете підібрати інші витратні матеріали, різноманітні урологічні інструменти, функціональне обладнання різного призначення. Вибираючи медобладнання в Києві, ви можете зв'язатися з нами для отримання будь-яких консультацій. Також запрошуємо до співпраці державні і приватні медичні установи, інтернет-магазини, організації, що функціонують в різних галузях.