Набори для PCNL


Набір для нефростомії через шкіру - це спеціальний інструментарій, який задіюється під час проведення операції у людей з порушеним пасажем сечі. Причинами до виникнення подібного роду захворювання є вроджені аномалії розвитку сечовивідних шляхів або побічні зрушення у вигляді перешкод на шляху відходу урини з нирок (зменшення сечоводів, сечокам'яна хвороба тощо). Щоб, напевно, позбутися неприємних симптомів хвороби, які виявляються через підвищену температуру, ниркову коліку, потрібні видаткові матеріали для урології. З їхньою допомогою лікар швидко проведе лікувальну модифікацію, а хворий буде готовий до виписки буквально наступного дня.

Комплектація набору для нефростомії

Набори для ЧПНС широко поширені в галузі медицини завдяки своїй високофункціональності та універсальності. Виробники пристрою відповідально підходять до питання розробки та компонування всіх конструкційних елементів системи. За рахунок того, що інструменти уролога виконані з добірного матеріалу, вони відрізняються надійністю та практичністю. Також виробники суворо стежать за якістю та послідовністю реалізації виробничого процесу на фабриці. В результаті кожен набір для PCNL укомплектується такими пристроями:

- дренажний катетер – безпосередньо через нього і відбувається відтік рідини;

- дилятатор - задіюється для розширення стінок очеревини, ниркової паренхіми, балії та шийки міхура настільки, щоб у прохід увійшла відвідна трубка;

- Струна – завдання агрегату полягає у забезпеченні безпроблемного доступу до сечоводу. На нашому сайті Ви можете купити нефростомічний набір з провідниками двох типів: Сельдінгера або Шуллера;

- Голки – за стандартом виходять у розмірі 22G та 18G на довжину 20 см. Як матеріал для виготовлення використовують медичну сталь або контрастні;

- Конектор – дозволяє досягти герметичного приєднання, уникнути зайвої крововтрати та повітряної емболії. Щільно фіксується на об'єкті за допомогою краника.

Застосування нефростомічного набору

Набір для перкутанної нефростомії підлягає одноразовому користуванню, він поміщений в індивідуальне, стерильне впакування, щільно закритий. Кваліфікований спеціаліст без праці та зайвого клопоту здійснить монтаж катетера правильно та мобільно. У ході оперативного втручання порожниста трубка міститься у відповідний відсік нирки для збирання сечі та виведення її з організму. Примітно, що нефростома перетинає шкірний покрив наскрізь з боку попереку, але пацієнт може бути вірним, що не зіткнеться з побічними ефектами, адже процедура продумана до найдрібніших деталей. Вдатися до цієї модифікації рекомендується, якщо Ви зіткнулися з такими недугами, як:

- гідронефроз;

- Анурія;

- Передавлювання сечоводів аномальною пухлиною або новоутвореннями в ділянці малого тазу, сечового міхура, передміхурової залози.

 Пам'ятайте, що дренаж потребує особливого догляду протягом усього часу експлуатації, його потрібно промивати, проводити ренефростомію.

Де купити набір для ППНС в Україні?

На сайті нашої компанії кожен бажаючий може придбати набір для черезшкірної пункційної нефростомії розширеного або стандартного зразка. Приємні ціни та ввічливе обслуговування гарантовані. Співробітники Maestro Medical керуються клієнтом орієнтованим підходом, тому побажання замовника завжди ставлять у пріоритет. Для нас головне максимально точно задовольнити Ваші вимоги, надавши ексклюзивну продукцію за вказаною адресою у найкоротший термін.

Товар додано до порівняння