Катетери


У медичній практиці високий попит має такий інструмент, як зонд. Виріб виготовлений у вигляді порожнистої трубки, яка застосовується для з'єднання природних каналів організму із зовнішнім середовищем, зведення різних порожнин тіла та судин. Ці та інші урологічні інструменти широко використовуються в ході реалізації процедури під назвою катетеризація. Лікувальна практика проводиться для того, щоб діагностувати точну причину дефектного порушення, у гігієнічних та терапевтичних цілях. Реалізувати ряд подібних операцій (промивання, введення/виведення рідини тощо) нескладно, адже через утворений за допомогою катетера Фолея канал легко проходять навіть деякі хірургічні інструменти.

Різновиди та особливості катетерів для сечі

Існує кілька загальноприйнятих класифікацій. Відповідно до встановленого поділу катетер урологічний може бути:

  • Аспіраційний – підключається до вакуум-аспіратора та призначається для прочищення ротової порожнини, носоглотки.
  • Кисневий – застосовують у післяопераційний період для інгаляції.
  • Катетер Нелатона – практично універсальний, за його допомогою дозволяється виконувати безліч різноманітних лікувальних операцій, переважно короткочасних.
  • Епідуральний – входить в епідуральний простір для виконання анестезії.

З огляду на виробничу сировину, яку використовують виробники продукту, готові витратні матеріали уролога бувають:

  • м'які (пластичні, легко гнуться – це гума, поліхлорвініл, тощо);
  • жорсткі (не змінюють конструктивну будову – метал, латунь, нержавіюча сталь, інші).

Перед покупкою того чи іншого виду виробу обов'язково потрібно проконсультуватися з кваліфікованим спеціалістом, який визначить характер проблеми та підбере оптимальний варіант лікувального плану. Самолікування може погіршити ситуацію, нашкодити вашому здоров'ю.

Застосування урологічних катетерів

Окремо варто відзначити, що катетер у сечовий міхур - варіативний за цільовим призначенням. Виділяють дві групи:

  • судинні (підходять для забору крові та введення лікарських розчинів);
  • порожнинні (залучають для прокладання штучних каналів сечовипускання).

Встановити зонд можна по-різному, тип монтажу залежить від специфіки захворювання та рівня складності проблеми. Серед найпоширеніших способів варто відзначити надшкірний – такі прилади ще називають стомами. Пункційно катетер Пеццера кріпиться під час здійснення таких процедур, як нефростомія, цистостомія, холецистостомія, тощо. Також пристрій демонструє надзвичайну функціональність, якщо потрібно провести дренування і спорожнення порожнин тіла, штучних утворень (кіст, ехінококових пухирів, інших аномальних порушень).

Монтаж пристою варто доручити професіоналу, тільки лікар здатний швидко та якісно реалізувати поставлене завдання. Пацієнт, у свою чергу, повинен стежити за станом пристрою, промивати його, дезінфікувати спеціальною рідиною, за необхідності замінювати.

Де купити сечовий катетер в Україні?

Замовляйте медичне обладнання різного рівня комплектації у компанії Maestro Medical. Наша фірма спеціалізується на постачанні товарів преміум класу. На всю продукцію з каталогу діє гарантія, доступна функція доставки апаратури за вказаною адресою. Зв'яжіться з експертами, вказаними на сайті, щоб обговорити деталі угоди в індивідуальному порядку.