Кожухи для доступу в сечовід


Сечовідний кожух використовується в урології при проведенні ендоскопічних втручань. Він забезпечує швидкий і безпечний доступ до нирки і сечоводу. Даний інструмент служить для розширення сечоводу, з його допомогою утворюється постійний канал для закладу ендоскопів та інших інструментів. Так здійснюються різні маніпуляції.

Особливість такого доступу - безпека і швидкість. Сучасна промисловість надає достатній вибір подібної продукції. Широкий асортимент, пропонований світовими виробниками, дає можливість вибрати найбільш оптимальну модель для використання в конкретних умовах.

Особливості кожухів для сечоводу

Амплац для доступу в сечовід дозволяє виконати специфічну операцію не просто швидко, а й з мінімальним ризиком ускладнень у пацієнта. Він часто застосовується при установці стенту - установці дренажної системи між ниркою і сечовим міхуром. З його допомогою такі роботи істотно полегшуються. Це знижує трудомісткість процедури для фахівця і одночасно підвищує надійність результату.

Сучасний кожух для доступу в сечовід повинен відповідати наступним вимогам:

  • гнучкість і неможливість скручування при використанні під час операції;
  • забезпечення одночасного введення відразу кількох видів інструментів;
  • можливість створення декількох каналів;
  • безпеку використання, забезпечена конструктивно і з точки зору використовуваних матеріалів.

Переваги амплацу для доступу в сечовід від Maestro

У нашому каталозі представлена ​​продукція компанії Innovex - провідного виробника, що випускає медичне обладнання, інструменти та витратні матеріали.

Тут ви знайдете такі товари:

  • Урологічний кожух з гідрофільним покриттям діаметром 12F / 14F, довжиною 35 і 45 см. Пристрій зі стійкою до перегинів оболонкою оснащено подвійним конічним розширником і рентгеноконтрастной маркерной смугою.
  • Кожух для PCNL з аспірацією. Оболонка посилена витком з нержавіючої сталі. Призначений для забезпечення доступу до нирці через прокол в спині.

Де купити урологічний кожух за вигідною ціною в Україні?

Щоб забезпечити високу результативність лікування, захистити здоров'я своїх пацієнтів і створити всі умови для швидкого одужання, необхідно використовувати тільки якісне обладнання, інструментарій, витратні компоненти. Компанія Maestro Medical продає тільки сертифіковану продукцію надійних виробників. Ми забезпечуємо постачання державних і приватних лікарень, клінік, кабінетів, інших медичних установ.

На нашому сайті ви можете вибрати урологічні витратні матеріали в широкому асортименті. Також пропонуємо стенти, ендоскопічні кошика, літотриптори. Вибирайте продукцію з інших категорій: медичні лазери, ендоскопи, фізіотерапевтичне обладнання, апарати УЗД, медичні лампи, меблі та інші товари.

Товар додано до порівняння