Дилятатори


Медичні прилади в урології застосовують у різних цілях -  як терапевтичних, так і діагностичних. За статистикою кожен другий житель планети на певному етапі свого життєвого шляху стикається з хворобами сечовивідної системи та нирковими захворюваннями. Щоб оперативно та безболісно виявити симптоми недуги та ліквідувати осередок проблеми у найкоротші терміни, лікарі застосовують спеціальне обладнання. Центральним інструментом у їхньому робочому наборі є урологічні розширювачі – пристрої, що дозволяють зручно та відносно безкровно реалізовувати широкий спектр завдань.

Особливості та застосування урологічних розширювачів

Лікарю важливо, щоб витратні матеріали урології не тільки завжди знаходилися під рукою, але й відповідали загальновизнаним стандартам якості. Продукція, представлена в каталозі інтернет магазину Maestro Medical, створена за інноваційними виробничими технологіями, з орієнтиром на діючі санітарно-гігієнічні норми. У нас кожен бажаючий може купити урологічні розширювачі, які максимально підходять у конструкційному плані та за розміром.

Головна причина, через яку дилятатори в Україні мають широку сферу експлуатації, полягає в їхній функціональності та практичності. Вироби застосовуються у випадку, коли потрібно механічним шляхом розширити природні структури уретри чи сечового міхура, інших каналів. За формою вони бувають S-подібні або просто прямі, а залежно від матеріалу виготовлення розрізняють гнучкі та жорсткі моделі. Медичний дилятатор відрізняється такими параметрами:

  • підходить для одноразового використання;
  • абсолютно стерильний – продається у герметичній упаковці;
  • належить до малотравматичного інструментарію;
  • практично не завдає дискомфорту пацієнту.

На сучасному ринку можна знайти різні зразки пристроїв, кожен з яких має різну конструкційну будову та зовнішній вигляд. Перш ніж здійснити фактичну покупку пристрою, порадьтеся з кваліфікованим лікарем. Після первинного огляду та діагностики причини захворювання він підкаже вам найбільш підходящий аналог приладу.

Де купити дилятатори в Україні?

Компанія Maestro Medical визнана найкращим дистриб'ютором медичних товарів. Асортимент продукції нашого інтернет магазину відрізняється широтою та різноманітністю. Найвибагливіший клієнт знайде позицію до душі. За якість інструментарію ручаємося -  перш ніж потрапити в каталог, кожен прилад підлягає експертній оцінці з боку незалежного контрольного органу. Вказана ціна дилятатора нижча від середньоринкових тарифів. Представники нашої фірми керуються клієнтоорієнтованим підходом, вибудовують співпрацю із замовником в індивідуальному порядку. Менеджери сайту з радістю проконсультують вас з будь-якого незрозумілого питання, звертайтеся за вказаними контактами. 

Товар додано до порівняння