COVID-19

Показати 1-19 з 19 товарів

У каталозі медтехніки Маестро медикал представлено все необхідне медичне обладнання проти Covid 19. Ми прагнемо оперативно надати пацієнтам та медичному персоналу апаратуру, інструменти, витратні та допоміжні матеріали, необхідні для боротьби з поширенням коронавірусу та ефективної допомоги тим, хто цього потребує.

Ми розуміємо всю цінність своєчасного вирішення проблеми задоволення критично важливих потреб у регулярних поставках і активно працюємо над тим, щоб обладнання протидії Covid 19 завжди було доступним як для лікарень, так і для всього населення в цілому.

Які види обладнання для боротьби з коронавірусом представлені в Maestro?

У розділі Covid 19 представлені найбільш затребувані моделі медичної техніки різного цільового призначення для ефективної боротьби з пандемією у клінічних та домашніх умовах.

Обладнання для боротьби з коронавірусом включає широкий перелік медичних пристроїв, що використовуються для лікування коронавірусної хвороби, захисту від потенційного зараження, реабілітації після перенесеного захворювання. Ми гарантуємо розумні ціни та високу якість усієї продукції, що реалізується компанією Маестро медікал.

Ви можете придбати наступне обладнання при Covid 19:

- кисневі концентратори;

- Апарати ШВЛ;

- апарати CIPAP/BiPAP;

- Високопотокові апарати кисневої терапії;

- Повнолицеві маски;

- орально-назальні маски;

- Монітори пацієнта;

- зволожувачі та фільтри для апаратів респіраторної підтримки;

- Змінні комплектуючі.

Обладнання, яке ви можете замовити у нас для медичних закладів, включає багато різних моделей. Зв'яжіться з нами, ми допоможемо зробити найкращий вибір, виходячи з ваших потреб.

Де придбати медобладнання проти Covid 19 в Україні?

Звертаючись до Maestro Medical, ви отримуєте експертне консультування, прийнятні ціни, максимально швидкий та професійний сервіс. Пряма робота з виробниками дає змогу пропонувати нашим клієнтам спеціальні умови придбання продукції. У нас ви знайдете техніку для будь-якого бюджету та будь-якої потреби, будь то обладнання для лікування коронавірусної хвороби, стерилізаційне обладнання або інші види обладнання для лікарень та медичних кабінетів. Ми вважаємо дуже важливим, щоб у сучасних реаліях у вас була можливість купити медтехніку в Україні легко та просто. Ми оперативно обробляємо всі заявки, пропонуємо комфортні умови оплати та доставляємо товар у найкоротший термін.