Стерилізаційне обладнання

Показати 1-4 з 4 товарів

Який апарат для стерилізації вибрати? – завжди актуальне питання для медичних закладів, адже у роботі використовуються інструменти, матеріали та апаратура з різних матеріалів, відповідно до процесу їх очищення, дезінфекції та стерилізації висуваються різні вимоги. Що це за вимоги?

Роботу медичних працівників у закладах охорони здоров'я регулюють спеціальні протоколи, згідно з якими ключовою вимогою для обслуговування пацієнтів є належна стерилізація медичного обладнання. У зв'язку з цим вибір методу стерилізації – один із найважливіших етапів при використанні будь-якого виробу медичного призначення. Використання недостатнього або невідповідного методу стерилізації може призвести до негативних наслідків здоров'я пацієнта. Ось чому так важливо грамотно вибрати стерилізаційне обладнання.

Для «медичної» стерилізації використовується ряд як фізичних, так і хімічних процесів, проте стерилізація парою, стерилізація сухим жаром, хімічна стерилізація з використанням газів та опромінення є одними з найпоширеніших у сучасній практиці.

Вибір методу стерилізації залежатиме від складу матеріалу медичного виробу, його класифікації та передбачуваного використання. Також слід враховувати умови упаковки, транспортування та зберігання. Інструменти, призначені для стерилізації безпосередньо перед використанням, вимагають менш суворих протоколів обробки, а інструменти або пристрої, призначені для доставки в медичний заклад попередньо стерилізованими, повинні бути упаковані таким чином, щоб підтримувати цю стерильність при можливому впливі на пристрій температури, вологості, інших факторів.

Основні види обладнання для стерилізації та дезінфекції

Щоб забезпечити медичну безпеку ваших пацієнтів, лікарів та навколишнього середовища, необхідно використовувати обладнання для стерилізації та дезінфекції, розроблене спеціально для лікарень. В даний час до цієї категорії належить:

- обладнання для стерилізації паровим методом (автоклавування). Парова стерилізація, що характеризується високою температурою та тиском, підходить для пристроїв, виготовлених із жароміцних матеріалів. Цей метод дозволяє вбити будь-які мікроорганізми та суперечки бактерій, які можуть бути присутніми на поверхні інструментів. Однак є й недоліки: по-перше, інструментам необхідно дати охолонути та повністю висохнути протягом кількох годин; по-друге, є ризик корозії.

- медичне обладнання для стерилізації сухим жаром. Порівняно з паровою стерилізацією, яка потребує підтримки температури близько 121 градуса, стерилізація сухим жаром потребує більш високих температур, щоб нейтралізувати бактерії та їх суперечки (близько 180 градусів). З цієї причини прилади для стерилізації сухим жаром кращі для матеріалів, які є термостійкими, але чутливими до дії води.

- обладнання для стерилізації хімічним способом. Цей метод застосовується для матеріалів, які можуть пошкодитись при використанні високих температур, наприклад, для матеріалів із пластику або для електронних компонентів. Як активний агент використовується оксид етилену. Крім здатності проникати в невеликі порожнини всередині інструментів, оксид етилену також може використовуватися для стерилізації медичних пристроїв, які запаковані в пластик.

- обладнання для радіаційної стерилізації. Апарат для стерилізації використовує гамма-промені. Цей метод стерилізації найкраще підходить для одноразових пристроїв, таких як імплантати, катетери та шприци, а також для упакованих матеріалів (наприклад, попередньо наповнених шприців).

- обладнання для плазмової низькотемпературної стерилізації. Такі прилади для стерилізації використовують пар перекису водню, є абсолютно безпечними та нетоксичними. Цей спосіб використовується для інструментів та пристроїв, які не витримують високу температуру або мають дифузійно-обмежений простір, наприклад низький просвіт.

Якщо ви сумніваєтеся, який саме апарат для стерилізації інструментів найкраще підійде, зв'яжіться з нами для отримання професійної консультації.

Де купити стерилізоване обладнання для медустанов в Україні?

Maestro Medical займається комплексним оснащенням медичних закладів України. Ми пропонуємо різні види високоякісної техніки від найкращих світових виробників: медичне обладнання для реанімації, стерилізаційне обладнання, діагностичне обладнання, обладнання для хірургічних залів та інше. Купити медтехніку не складе труднощів - орієнтуючись на ваші потреби та бюджет, ми пропонуємо вам найкращі рішення, а також найбільш зручні варіанти оплати та доставки.