Апарати УЗД


Застосування такого обладнання, як УЗД сканери, сьогодні, буденне явище в медичних установах. Таке обладнання використовується практично у всіх сферах медицини, доводячи щодня свою необхідність детальним обстеженням організму людини. Компанія Maestro Medical, займаючись медичними приладами, пропонує сучасні УЗД Соноскейп, а також інших виробників, які використовуються в передових клініках світу.

Сучасні УЗД апарати: види й особливості

Перші подібні інструменти для обстеження людських органів не відрізнялися своєю компактністю і широким полем можливостей. Але це був прорив в медицині, який відкривав нові горизонти в обстеженні та правильному лікуванні пацієнтів.

Існують два типи пристроїв:

  • стаціонарний апарат УЗД;
  • переносний апарат УЗД.

Сучасні стаціонарні УЗД апарати оснащені додатковими функціями для детального обстеження і комфорту процедури. Функціональність кожної моделі може відрізнятись один від одного наявністю додаткових параметрів. У магазині Maestro Medical представлені кольорові та чорно-білі пристрої, з функцією 4D, триплекс в реальному часі та іншими. Унікальною пропозицією від компанії SonoScape є додаткова опція — СТРЕС-ЕХО.

Назва його типу не означає відсутність мобільності. Завдяки колесам його можна пересувати по кабінету в будь-яке місце. Вся функціональність не потребує сервісного втручання, оскільки вона вже активна у всіх апаратах УЗД.

Що ж являє собою портативний апарат УЗД? Прилади цього типу виконують роботу в таких областях, як кардіологія, гінекологія, урологія та інших сферах. Його особливістю є можливість транспортування. Це дозволяє використовувати його в палатах, операційних і при наданні першої медичної допомоги. Але ще в недавньому минулому, портативний УЗД сканер відставав від своїх стаціонарних побратимів. Адже для забезпечення обробки зображення необхідні були великі ресурси, які не може вмістити в себе прилад невеликого розміру, не кажучи вже про доплер режими. Сьогодні, замість звичайної крапельниці клініки мають таке обладнання, як шприцеві та інфузійні насоси. Торкнувся прогрес і ультразвукового дослідження. Весь функціонал може поміститься в обладнання, вагою в 6 або 8 кілограмів, що нагадує ноутбук. Компактний переносний УЗД апарат легко транспортується. Містить повний набір режимів сканування та кілька портів для датчиків.

Під час вибору варто врахувати те, що вартість апарату УЗД, в першу чергу, залежить від комплектації й функціональності. Незалежно від наявності особливих якостей, в базі кожного апарату є всі необхідні методи діагностики. Прийнявши рішення купити апарат УЗД в інтернет-магазині Maestro Medical ви перейдете на новий рівень діагностики. Розвиток медицини не стоїть на місці, а виклики, які стоять перед нею, вимагають впровадження сучасних технологій.

Товар додано до порівняння