Стельові світильники

Показати 1-23 з 23 товарів

Серцем кожної клініки є операційна. Це приміщення, в якому кожен день проводяться операції, від найпростіших до складних. Для проведення яких хірургу необхідні не тільки інструменти та асистенти, але і хороше освітлення, яке не підведе у відповідальний момент. Такими є світлодіодні світильники для медичних установ, про унікальність яких ми й розповімо.

Чому варто вибрати операційний світильник стельовий?

Уявіть собі, що вибираєте для себе автомобіль. На що звертаєте увагу? Перш за все це:

  • сучасний і ергономічний дизайн;
  • якість збірки;
  • надійність;
  • функціональність;
  • економічність.

У нашому випадку, вибираючи хірургічний світильник, параметри вибору аналогічні.

Ергономічність і дизайн. Критерій, який у виборі освітлювача для хірургії не є основним. Але можна погодитись, що компактний медичний світильник займає менше місця, ніж його застарілі побратими «барабани». А сучасний дизайн не відлякує пацієнтів.

Якість і надійність. Вимоги до обладнання в медицині набагато вищі, ніж в інших сферах. Медичні світильники не є винятком. Освітлення такого приміщення, як хірургічний кабінет є важливою складовою лікарні. Серед багатьох виробників, саме Doctor Lamp може служити надійною опорою для операцій. Висока якість збірки й тривалий ресурс роботи вже оцінили в багатьох клініках США, Канади, Євросоюзу та Азії.

Стиль функціональності. Коли вибираєте світильник хірургічний стельовий, звертаєте увагу саме на цей аспект. Перевага віддається тому, яким зручно і легко керувати під час оперативного втручання. Світильник операційний стельовий Doctor Lamp може регулюватися по висоті, напрямку і яскравості. Сьогодні, це один із самих практичних у світі. Проте якщо важлива мобільніть, то підійде світильник медичний пересувний.

Економія електроенергії. Цей пункт не є перевагою, а є необхідним для будь-якого електроприладу. Завдяки встановленим LED джерел світла, споживання електроенергії скорочується до 90%, при цьому ви не втрачаєте яскравості, яку можна регулювати: 10-100%.

Всі ці фактори створюють образ ідеального світильника операційного стельового світлодіодного, який зможе висвітлити місце оперативного втручання. Але є ще один, мабуть, найбільш важливий — відсутність тіні. Адже для роботи в операційній необхідне світло, яке не створює тіней. І цей факт врахований виробником, бо безтіньова лампа хірургічна володіє таким параметром.

Товар додано до порівняння