Стельові світильники

Показати 1-21 з 21 товарів

Операційні та діагностичні кабінети у медичних закладах оснащуються освітленням з урахуванням підвищених технічних вимог. Розроблені спеціально для цієї галузі джерела світла не впливають на температуру в приміщенні та не спотворюють кольори об'єктів, їхнє положення та яскравість ламп легко регулювати.

Одним з найбільш затребуваних видів освітлювальних приладів для лікарень є стельовий хірургічний світильник. Цей пристрій кріпиться на стелю і має одну або дві осі з прикріпленими лампами, положення яких можна змінювати по горизонталі та вертикалі, щоб досягти оптимальної освітленості тієї чи іншої ділянки на тілі пацієнта.

Застосування медичних стельових світильників

Медичні світильники з кріпленням на стелі встановлюють скрізь, де потрібне стабільне, безпечне для зору світло з можливістю контролю яскравості, положення ламп та іншими специфічними характеристиками, які будуть описані далі. Насамперед, їх застосовують у великих та малих операційних. Але не менш потрібні стельові світильники для стоматології, в оглядових кабінетах гінеколога, проктолога, дерматолога, уролога та інших спеціалістів. Також якісне направлене світло дуже важливе для взяття біопсії, проведення перев'язок та інших маніпуляцій. У тому числі стельові медичні світильники активно застосовують у косметологічних клініках.

Конструктивні особливості стельових світильників для медичних установ

Почнемо з найголовнішої особливості: всі сучасні хірургічні світильники представлені в асортименті інтернет-магазину медичного обладнання Maestro medical, мають безтіньові світлодіодні (LED) лампи. Цей параметр дуже важливий, оскільки в порівнянні з традиційними галогеновими лампами, які використовувалися в медицині раніше, світлодіодні безтіньові світильники мають безліч переваг. Вони дають рівномірний потік холодного білого світла без ефекту мерехтіння. Застосування інноваційних світлооптичних елементів дозволило звести до мінімуму утворення тіней, що у сумі з правильно підібраною температурою світіння дає чітку, неспотворену картинку освітлюваної зони та значно знижує стомлюваність очей медичного персоналу. Крім того, LED-лампи практично не мають виділення тепла та не впливають на температуру в приміщенні, що дуже важливо під час проведення операції.

Інші важливі характеристики, якими має якісний світильник операційний стельовий безтіньовий:

- максимальна інтенсивність світла, що задовольняє будь-які потреби хірурга (до 160 тис. lux).

- Можливість регулювання колірної температури в діапазоні від 4000 до 5000К.

- Легкий контроль ступеня яскравості та теплоти, фокусування світла за допомогою пульта дистанційного керування або сенсорної панелі керування.

- Плавне регулювання положення, кута нахилу та висоти ламп з надійною фіксацією у заданому положенні.

- Компактна ергономічна конструкція із надміцних матеріалів.

- Закритий корпус, що відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.

- Максимальний ресурс безперебійної роботи та знижене споживання електроенергії.

Зверніть увагу: за своєю конструкцією лампа стельова операційна безтіньова може бути однокупольною та двокупольною. Модель із двома куполами найчастіше використовується у разі, якщо операцію проводить одночасно два хірурги, щоб кожен медик міг автономно контролювати освітлення ділянки, з якою він працює.

Додатково світильник медичний стельовий світлодіодний може бути оснащений датчиком жестів яскравості, акумулятором для аварійного живлення, системою телемедицини (зовнішньою або вбудованою відеокамерою та монітором для проведення запису та трансляції операції).

Де купити лампи на стелю для операційної в Україні?

Купити світильник стельовий операційний в Україні з гарантією — не проблема. Зробіть замовлення на нашому сайті та отримайте товар у найкоротші терміни! Пропонуємо обладнання різного цінового сегменту: як солідні світильники німецької марки, так і китайські аналоги за нижчою ціною.

Maestro medical – провідний дистриб'ютор медичних товарів в Україні. Сотні клієнтів обирають наші послуги за стабільну якість, активний зворотний зв'язок та бездоганний сервіс. У нас ви можете придбати пересувний медичний світильник та стельовий, ендоскопічні інструменти, апаратуру для реанімації, фізіотерапевтичних кабінетів та багато іншого.