Хірургічні світильники

Показати 1-24 з 25 товарів

Стельові операційні лампи забезпечують якісне рівномірне освітлення без тіні.  Вони задіюються при оперативних та діагностичних діях.  Є різні конфігурації, які, в залежності від властивостей, служать в якості основного або додаткового джерела.  Від правильного вибору і застосування таких освітлювальних приладів багато в чому залежить благополучний результат операції.

Безтіньова хірургічна лампа є нейтральною.  Вона створює спектрофотометрическими температуру в межах 4300-4500 К. Правильний вибір таких пристосувань дає:

 - створення однорідно освітленій зони;

 - всі умови для сприйняття предметів в їх природному кольорі;

 - найменше випромінювання тепла при максимальній освітленості робочого периметра;

 - високоякісну візуалізацію освітлюється простору.

Види операційних ламп

Існують такі різновиди використовуються в медустановах установок: За способом фіксації:

- розміщуються на стіні - призначені для стаціонарних приміщень;
медичні лампи, що переміщуються для операційної - застосовуються при діагностиці;
операційний безтіньовий світильник стельовий - відноситься до елементів пересувних блоків.

Повний комплект складається з декількох видів - так створюється відповідна освітлювальна система.  Вона повністю задовольняє всі потреби виконують певні процедури фахівців.

За цільовим призначенням

- Операционно-оглядові.  Вони відрізняється мобільністю і встановлюються різними способами на підставу - мобільного стійці, стільниці, стіни або стелі.  Можуть стояти на підлозі.  Такі апарати вибирають для стоматологічних кабінетів, хірургів, акушерів, педіатрів, дерматологів та косметологів.

- Операційні світильники.  Також можуть бути підлоговими і настінними, кріпитися до робочих поверхонь або стелі.  Як правило, відрізняються універсальністю і дають яскравий, холодне світло.

- Сучасні моделі мають функції настройки - можна змінювати яскравість, напрямок і інші параметри випромінювання.

Існують галогенові, газорозрядні і LED-джерела.  Останній варіант найдосконаліший.  Саме такі пристрої ми і пропонуємо. 

У нашому інтернет-магазині представлені наступні категорії

Світлодіодний пересувний медичний світильник - компактний, служить при проведенні операцій з малоінвазивним втручанням.  Ним користуються гінекологи, косметологи, проктологи, урологи, ортопеди.

Стельова операційна лампа для хірургії - буває однокупольною і двокупольний.  Зручно управляється зі спеціальної панелі, має універсальний привабливий дизайн і зручну конструкцію.  Є вироби, виготовлені за технологією I-LIGHT з мінімізованих інфрачервоним випромінюванням.

Інноваційні невеликі світлодіодні моделі з лінзою, що кріпляться на робочій поверхні - для дерматології, косметології, інших медичних маніпуляцій.  Налобний ліхтар - керований світлодіодний освітлювач, який надягає на голову і залишає вільними руки.  Працює від знаходиться всередині батареї.  Використовується в гінекології, хірургії, нейрохірургії, ЛОР, стоматології. 

Основні характеристики безтіньові світильників

Щоб купити оптимальне для конкретних умов використання пристрій, потрібно знати, на яких умовах грунтується вибір.  Безтіньова лампа для операційної має наступні параметри:

тип застосовуваних ламп;

діапазон колірної температури;

- кількість рефлекторів і їх діаметр;

можливість регулювання фокусу;

опції налаштувань освітлення;

спосіб установки або кріплення;

конструктивні і технологічні особливості;

- наявність додаткових опцій.

Вартість хірургічних ламп

Вартість будь-якої моделі ламп для хірургії безпосередньо залежить від її характеристик.  Вони є в описі кожної позиції на сайті медобладнання Maestro Medical.  Ми реалізуємо сертифіковані вироби.  Якість гарантовано виробником.  Зверніть увагу на привабливість цін, пропонованих нами за продукцію провідних брендів.  По Києву можлива доставка кур'єром.  В інші міста і населені пункти України висилаємо товари "Новою поштою".  На усі товари дається гарантія 3 роки. Ви можете купити хірургічні LED-лампи за вигідними цінами в Maestro. Звертайтеся до нас!