Хірургічні світильники

 • Стельові

  Стельові

  Серцем кожної клініки є операційна. Це приміщення, в якому кожен день проводяться операції, від найпростіших до складних. Для проведення яких хірургу необхідні не тільки інструменти та асистенти, але і хороше освітлення, яке не підведе у відповідальний момент. Такими є світлодіодні світильники для медичних установ, про унікальність яких ми й розповімо.

  Чому варто вибрати операційний світильник стельовий?

  Уявіть собі, що вибираєте для себе автомобіль. На що звертаєте увагу? Перш за все це:

  • сучасний і ергономічний дизайн;
  • якість збірки;
  • надійність;
  • функціональність;
  • економічність.

  У нашому випадку, вибираючи хірургічний світильник, параметри вибору аналогічні.

  Ергономічність і дизайн. Критерій, який у виборі освітлювача для хірургії не є основним. Але можна погодитись, що компактний медичний світильник займає менше місця, ніж його застарілі побратими «барабани». А сучасний дизайн не відлякує пацієнтів.

  Якість і надійність. Вимоги до обладнання в медицині набагато вищі, ніж в інших сферах. Медичні світильники не є винятком. Освітлення такого приміщення, як хірургічний кабінет є важливою складовою лікарні. Серед багатьох виробників, саме Doctor Lamp може служити надійною опорою для операцій. Висока якість збірки й тривалий ресурс роботи вже оцінили в багатьох клініках США, Канади, Євросоюзу та Азії.

  Стиль функціональності. Коли вибираєте світильник хірургічний стельовий, звертаєте увагу саме на цей аспект. Перевага віддається тому, яким зручно і легко керувати під час оперативного втручання. Світильник операційний стельовий Doctor Lamp може регулюватися по висоті, напрямку і яскравості. Сьогодні, це один із самих практичних у світі. Проте якщо важлива мобільніть, то підійде світильник медичний пересувний.

  Економія електроенергії. Цей пункт не є перевагою, а є необхідним для будь-якого електроприладу. Завдяки встановленим LED джерел світла, споживання електроенергії скорочується до 90%, при цьому ви не втрачаєте яскравості, яку можна регулювати: 10-100%.

  Всі ці фактори створюють образ ідеального світильника операційного стельового світлодіодного, який зможе висвітлити місце оперативного втручання. Але є ще один, мабуть, найбільш важливий — відсутність тіні. Адже для роботи в операційній необхідне світло, яке не створює тіней. І цей факт врахований виробником, бо безтіньова лампа хірургічна володіє таким параметром.

 • Пересувні

  Пересувні

  Операційний кабінет в кожній клініці є важливим місцем, де проводяться різні операції. Тут повинно знаходитися сучасне медичне обладнання, в надійності якого навіть питання не стоїть. Це, також, стосується й освітлення. Але умови операційних можуть бути різні, що вимагає використовувати світильники безтіньові пересувні для забезпечення мобільності.

  Чому варто вибрати світильник медичний пересувний?

  Сьогодні, життя вимагає мобільності не тільки від нас, але і від устаткування, яке використовуємо. Смартфони та бездротова техніка є нашими помічниками, які ми можемо використовувати не залежно від місця знаходження. Те ж саме відбувається і у сфері медичного освітлення, сучасним дітищем якого є світильник хірургічний пересувний. Цей унікальний освітлювальний прилад є алогічним стельового за всіма параметрами, проте має особливість — мобільність. До таких відносяться не тільки медичний налобний ліхтар, але й підлоговий.

  Освітлювальне обладнання, про яке йде мова, в магазині Maestro Medical представлені лінією світлодіодних світильників безтіньових медичних пересувних, модельний ряд яких дозволяє підібрати оптимальне для медичних кабінетів будь-якої складності. Сучасний ергономічний дизайн і компактність дозволяють організувати правильний робочий простір в палатах, операційних, лабораторіях і палатах інтенсивної терапії, де освітлення грає важливу роль.

  Світильник медичний пересувний підлоговий простий в експлуатації, надійний і не вимагає додаткового обслуговування. Система кріплень і конструкція їх розроблена спеціально для роботи в медичних кабінетах обстежень і операційних. Їх джерела LED світла не випромінюють тепла, тим самим не створюючи дискомфорт хірургам. Також, світлодіоди забезпечують рівномірний світловий потік і безтіньовий ефект. Всі деталі та кріплення стійкі до дезінфекційних засобів і ультрафіолетового випромінювання.

  Світова практика використання таких світильників показує їх підвищену попит, адже мобільність дуже важлива, коли під час операції дорога кожна секунда. І Маестро Медікал готові допомогти вам обладнати вашу операційну сучасним, економним і надійним освітленням, яке стане помічником для вас.

Фільтрувати за
164 140 грн
Світлодіодний операційний світильник стельовий, одинарний, потужність 88W, з можливістю регулювання яскравості світла. Колір корпусу: синій та слонова кістка
196 625 грн
Світлодіодний операційний світильник стельовий, подвійний, з можливістю регулювання яскравості світла і фокусуванням. Максимальна інтенсивність світла 160 000Lux. Кнопковий дисплей 2,4 дюйма. Колірна температура...
427 000 грн
Світлодіодний операційний світильник стельовий, подвійний, з можливістю регулювання яскравості світла і фокусуванням. Максимальна інтенсивність світла 160 000Lux. Сенсорний дисплей 4,3 дюйма. Колірна температура...
186 312 грн
Світлодіодний операційний світильник стельовий, подвійний, з можливістю регулювання яскравості світла і фокусуванням. Максимальна інтенсивність світла 160 000Lux. Кнопковий дисплей 2,4 дюйма. Колірна температура...
128 700 грн
Світлодіодний операційний світильник стельовий, одинарний, з можливістю регулювання яскравості світла і фокусуванням. Максимальна інтенсивність світла 160 000Lux. Сенсорний дисплей 4,3 дюйма. Колірна температура...
145 750 грн
Світлодіодний операційний світильник стельовий, одинарний, з можливістю регулювання яскравості світла і фокусуванням. Максимальна інтенсивність світла 160 000Lux. Сенсорний дисплей 4,3 дюйма. Колірна температура...
232 375 грн
Світлодіодний операційний світильник стельовий, подвійний, з можливістю регулювання яскравості світла і фокусуванням. Максимальна інтенсивність світла 160 000Lux. Сенсорний дисплей 4,3 дюйма. Колірна температура...
116 000 грн
Лампа безтіньова хірургічна пересувна, 55 світлодіодів, високий індекс передачі кольору. Хірургічна безтіньова лампа LED5500 - лампа серії Стандарт, яка є найпоширенішою моделлю для освітлення операційних. Забезпечує...
660 000 грн
Безтіньова лампа хірургічна стельова, 48 світлодіодів, сенсорний екран регулювання, 5 ступенів світлових режимів.  Високоякісна хірургічна лампа, з ергономічним і практичним дизайном. Технологія ламп I-LIGHT може...
335 500 грн
Безтіньова лампа хірургічна стельова, 48 світлодіодів, сенсорний екран регулювання, 6 рівнів яскравості.  Спеціальна технологія лінз, повністю призначена для хірургічного освітлення, технологія лінз разом зі...
319 000 грн
Стельова операційна світлодіодна лампа, подвійна, 143 світлодіоди, від 80 тис. до 16 тис. Lux кожна лампа.  Операційний стельовий світильник серії LED7500/5500 висвітлює без тіні і може широко використовуватися в...

Стельові операційні лампи забезпечують якісне рівномірне освітлення без тіні.  Вони задіюються при оперативних та діагностичних діях.  Є різні конфігурації, які, в залежності від властивостей, служать в якості основного або додаткового джерела.  Від правильного вибору і застосування таких освітлювальних приладів багато в чому залежить благополучний результат операції.

Безтіньова хірургічна лампа є нейтральною.  Вона створює спектрофотометрическими температуру в межах 4300-4500 К. Правильний вибір таких пристосувань дає:

 ● створення однорідно освітленій зони;

 ● всі умови для сприйняття предметів в їх природному кольорі;

 ● найменше випромінювання тепла при максимальній освітленості робочого периметра;

 ● високоякісну візуалізацію освітлюється простору.

 

Види операційних ламп

Існують такі різновиди використовуються в медустановах установок: За способом фіксації:

Повний комплект складається з декількох видів - так створюється відповідна освітлювальна система.  Вона повністю задовольняє всі потреби виконують певні процедури фахівців.

 

За цільовим призначенням:

 ● Операционно-оглядові.  Вони відрізняється мобільністю і встановлюються різними способами на підставу - мобільного стійці, стільниці, стіни або стелі.  Можуть стояти на підлозі.  Такі апарати вибирають для стоматологічних кабінетів, хірургів, акушерів, педіатрів, дерматологів та косметологів.

 ● Операційні світильники.  Також можуть бути підлоговими і настінними, кріпитися до робочих поверхонь або стелі.  Як правило, відрізняються універсальністю і дають яскравий, холодне світло.

 ● Сучасні моделі мають функції настройки - можна змінювати яскравість, напрямок і інші параметри випромінювання.

Існують галогенові, газорозрядні і LED-джерела.  Останній варіант найдосконаліший.  Саме такі пристрої ми і пропонуємо.

 

У нашому інтернет-магазині представлені наступні категорії:

Світлодіодний пересувний медичний світильник - компактний, служить при проведенні операцій з малоінвазивним втручанням.  Ним користуються гінекологи, косметологи, проктологи, урологи, ортопеди.

Стельова операційна лампа для хірургії - буває однокупольною і двокупольний.  Зручно управляється зі спеціальної панелі, має універсальний привабливий дизайн і зручну конструкцію.  Є вироби, виготовлені за технологією I-LIGHT з мінімізованих інфрачервоним випромінюванням.

Інноваційні невеликі світлодіодні моделі з лінзою, що кріпляться на робочій поверхні - для дерматології, косметології, інших медичних маніпуляцій.  Налобний ліхтар - керований світлодіодний освітлювач, який надягає на голову і залишає вільними руки.  Працює від знаходиться всередині батареї.  Використовується в гінекології, хірургії, нейрохірургії, ЛОР, стоматології.

 

Основні характеристики безтіньові світильників

Щоб купити оптимальне для конкретних умов використання пристрій, потрібно знати, на яких умовах грунтується вибір.  Безтіньова лампа для операційної має наступні параметри:

 ● тип застосовуваних ламп;

 ● діапазон колірної температури;

 ● кількість рефлекторів і їх діаметр;

 ● можливість регулювання фокусу;

 ● опції налаштувань освітлення;

 ● спосіб установки або кріплення;

 ● конструктивні і технологічні особливості;

 ● наявність додаткових опцій.

 

Вартість хірургічних ламп

Вартість будь-якої моделі безпосередньо залежить від її характеристик.  Вони є в описі кожної позиції на сайті.  Ми реалізуємо сертифіковані вироби.  Якість гарантовано виробником.  Зверніть увагу на привабливість цін, пропонованих нами за продукцію провідних брендів.  По Києву можлива доставка кур'єром.  В інші міста і населені пункти України висилаємо товари "Новою поштою".  На усі товари дається гарантія 3 роки. Ви можете купити хірургічні лампи за вигідними цінами в Maestro. Звертайтеся до нас!

Детальніше

Меню

Налаштування