Світильники медичні

Стельові

Серцем кожної клініки є операційна. Це приміщення, в...

Пересувні

Операційний кабінет в кожній клініці є важливим місцем,...

Настільні

Звичні для нас сьогодні настільні лампи вже не...

Бактерицидні лампи

Зараз є безліч факторів, які негативно познача ються...

Налобні

Освітлення в медицині є одним з основних елементів для...

Ми пропонуємо 21 товарів.

Показати 1-12 з 21 товарів

Активні фільтри

Світло в медичних закладах відіграє важливу роль і безпосередньо впливає на якість обслуговування. Освітлення палат і коридорів, операційних і кабінетів лікарів вимагає надійних і якісних джерел світла. Саме такі світильники для медичних установ ми можемо запропонувати. Ґрунтуючись на сучасних технологіях і практичності у використанні, ми сформували каталог. У ньому можна знайти всі необхідні освітлювальні прилади для лікарень.

Де і які застосовуються медичні світильники?

У кожній області медицини є свої особливості. Є вони і в приміщеннях лікарень і клінік. І серцем кожного медичного закладу є операційна. Саме тут необхідний надійні і безперебійні операційні світильники, від якості яких залежить операція. Поділяються на три типи: світильник медичний пересувний, стельовий і персональний.

Перший тип — це мобільні світильники медичні, які оснащені колесами для пересування по приміщенню. До другого типу відносяться класичні освітлювальні пристрої, які кріпляться на стелю. Третій же тип використовується безпосередньо лікарями під час операцій, обстеження або процедур. До таких належить медичний налобний ліхтар.

Одним з найсучасніших є світильник світлодіодний медичний. Виходячи з назви ми розуміємо, що цей пристрій не створює тіні від предметів і людини, що дуже важливо під час оперативного втручання. Що робить його унікальним? Використання його обумовлено такими особливостями, як:

  • холодне світло, який не виступає нагрівальним елементом;
  • відсутність тіней;
  • точкове освітлення операційного поля;
  • резервне джерело світла робить роботу світильника безперебійної.

У нашому інтернет-магазині ви зможете знайти як світильник безтіньовий медичний пересувний, так і стельовий.

Сучасні технології в медичному освітленні.

Хвиля популярності LED освітлення не оминула й медичну сферу. Розвивається ця сфера стрімко, як і медичні лазери. Сучасне економне освітлення разюче відрізняється від застарілих витратних світильників. Саме тому, виробники пропонують якісні світлодіодні світильники для медичних установ будь-якого призначення. Наприклад, багато хто з нас бачили масивний освітлювальний прилад в операційному кабінеті, прикріплений до стелі. Він має, в якійсь мірі, страхітливий вигляд. Сьогодні, світильник операційний стельовий світлодіодний може замінити свого попередника як по функціональності, так і за зовнішнім виглядом. Це вже не важка громіздка конструкція, яка займає простір. Тепер це зручний у використанні, ергономічний і економний хірургічний світильник справжніх професіоналів.

Реєстрація нового акаунту

Вже зареєстровані?
Вхід або Відновити пароль