Фільтрувати за
Фільтрувати за
Бренд
Ціна
 • 630 грн - 696 000 грн

Тип
Недавно переглянутий
Відсутні

Медичні меблі

 • Операційні столи

  Операційні столи

  <p><span>На даному етапі операційні столи мають найрізноманітніші конструкції, а також використовуються в різних напрямках медицини та хірургії. Вибрати й купити операційний стіл досить легко, тільки варто врахувати його зручність в тій чи іншій сфері, як для лікаря, так і для пацієнта.</span></p> <p><span>Операційні столи багатофункціональні, мають велику варіацію зміни положень, а також різні конструкції (електричний або гідравлічний привід).</span></p> <p><span>Наша компанія пропонує широкий асортимент операційних столів, які будуть максимально ефективні і функціональні під час проведення хірургічних втручань, по самій адекватн</span><span>ій</span><span> ціні.</span></p> <p><span>Хірургічні столи завжди купуються на тривалу експлуатацію, мають ергономічну конструкцію і відмінну якість. Каркас столів виконується з міцних сплавів, які можуть витримати велику вагу і забезпечити надійність використання. На сучасних операційних столах також легко і ефективно можна робити рентгенівські знімки.</span></p> <p><span>В основному операційні столи використовують в: загальній, судинній хірургії, нейрохірургії, кардіохірургії, урології, гінекології, проктології, ларингології, ендоскопії, лапароскопії, офтальмології, травматології, онкології, пластичній хірургії, стоматології та ін.</span></p> <p><span>Завдяки сучасним виробникам конструкції столів представлені різними моделями, яким знайдеться своє застосування у будь-яких областях хірургії.</span></p>
 • Операційні консолі

  Операційні консолі

 • ЛОР-комбайни

  ЛОР-комбайни

  <p><span>Робоче місце ЛОР лікаря має бути обов'язково багатофункціональне і оснащено якісним обладнанням. До того ж, всі інструменти повинні знаходиться під рукою і в повному доступі.</span></p> <p><span>Наш інтернет-магазин може запропонувати вам зручну і ефективну в експлуатації продукцію, яка здатна поліпшити рівень діагностичних процедур і хірургічних втручань отоларингологів - це <strong>ЛОР-комбайни</strong>.</span></p> <p><span>ЛОР-комбайни мають продуману і надійну конструкцію, виготовлені з високоякісних матеріалів.</span></p> <p><span>Для вибору ЛОР-комбайна потрібно спочатку визначитися з належним рівнем маніпуляцій, які будуть проводитися, так як огляд вуха, горла, носа вимагає особливого підходу і дає основну інформацію про характер різних патологій.</span></p> <p><span>Використання ЛОР-комбайна отоларингологом в значній мірі спрощує процес дослідження і постановки діагнозу.</span></p> <p><strong>Наші ЛОР-комбайни мають ряд різних функцій:</strong></p> <p><span>- Вакуумна аспірація;</span></p> <p><span>- Дозована подача повітря;</span></p> <p><span>- Дозоване розпорошення ліків;</span></p> <p><span>- Підігрів та дезінфекція інструментів.</span></p> <p><span>Регульовані по висоті контейнера для відходів і використаних інструментів, а також гнучка комплектація, роблять ЛОР-комбайни максимально зручними, а сучасний дизайн і колірна гамма відповідає загальним вимогам будь-якого медичного кабінету.</span></p>
Фільтрувати за
2 100 грн
Універсальний зволожувач повітря встановлюється в медичних закладах для стаціонарних систем подачі кисню. Стандарт підключення розетки: DIN (Німецький).
2 375 грн
Розетки для кислорода используются в медицине для инсталляции медицинских газов. Газовая розетка способна обеспечить надежную, максимальная защита для пациента, в случае случайной ошибки медицинского персонала. Штекер...

Сьогодні, здоров'я грає важливу роль нашому житті. Якщо недуг все ж застає нас, ми йдемо в напрямку клініки. І перше, що ми бачимо перед собою — медичні меблі. Це те, з чим стикаються лікарі та пацієнти. Якість, вигляд та надійність цих складових впливають на нас в цих закладах. Адже варто погодитися з тим, що функціональні меблі для медичних закладів, які чудово виглядають, в якійсь мірі, впливають на наше швидке одужання.

Чому так важливо приділяти увагу меблям? Чим відрізняються звичайні меблі від тих, які використовуються в лікувальних закладах? В першу чергу меблі для поліклініки чи лікарні — це те, що використовується кожний день. І стабільна робота медичного закладу залежить від неї.

Компанія Maestro Medical має професійний підхід до облаштування клінік. Ми пропонуємо купити медичні меблі у нас для того, щоб ваша клініка була конкурентоспроможна та завжди приємно дивувала. Співпрацюючи виключно з надійними та відповідальними виробниками, ми можемо надати гарантію того, що наші медичні меблі від виробника будуть надійною опорою у вашій діяльності. Вони, як і медичні світильники, сприятимуть швидкому одужанню пацієнтів і комфортному перебуванню їх у вашому закладі.

Меблі для лікарні: що ми можемо запропонувати?

На нашому сайті, в розділі «меблі медичні», представлено обладнання для повного комплектування кабінетів лікарів, палат, коридорів, операційних, маніпуляційних і т.д. Меблі такого профілю мають набагато більше критеріїв і вимог, ніж звичайні побутові. Отже, в нашому інтернет-магазині ви можете придбати такі меблі, як:

 • меблі для медичних кабінетів (обладнання для кабінетів лікарів, процедурних, маніпуляційних і т.д.);
 • операційні та маніпуляційні (хірургічні столики, столик для забору крові, столик для медичного обладнання, маніпуляційний столик, шафи, медичні тумби під апаратуру, операційні столи тощо);
 • медичні меблі для холу, коридору та палат (банкетки, тумба медична приліжкова, ліжка пацієнтів і інші);
 • пересувні меблі (медична тумба підкатна, медичні візки для медикаментів, прибирання);
 • аксесуари (медичні ширми, штативи, стійки для бронхоскопа або кардіографа, обладнання для процедур та інші допоміжні елементи).

Ці та інших категорії каталогу медичних меблів зможуть здивувати вас не тільки якісним товаром, але і ціною. Адже придбати в Маестро Медікал медичні меблі для медичних установ це професійний та відповідальний підхід до закупівлі таких важливих елементів медичної діяльності. Це запорука не тільки успіху, але і ефективного лікування хворих і надання максимальної їм допомоги.

Детальніше

Меню

Налаштування