Бронхоскопи

Показати 1-1 з 1 товарів

Бронхоскопи – це спеціалізоване обладнання, яке застосовується під час професійного медичного огляду нижніх та верхніх дихальних шляхів, а саме бронхів, трахеї, гортані, носо-ротоглотки, порожнини носа. Виріб часто використовується в лікувальних цілях, але разом з цим активно використовується і в діагностиці. Потрібно купити гастроскопи в Україні, зв'яжіться з представниками нашої фірми.

Види бронхоскопів

Інструмент виконаний у формі тонкої трубки, яка має всередині перетинчасту структуру і окрему камеру-наконечник. На сучасному продовольчому ринку увазі клієнтів представляється кілька видів товару зазначеної групи. При необхідності Ви можете придбати бронхоскопи наступного характеру:

 • Гнучкі – завдяки своїм конструкційним властивостям апарат проникає у будь-який відділ бронхіального дерева, не ушкоджуючи при цьому стінки легень. Фібробронхоскопи визнаються менш травматичними, а тому широко застосовуються під час первинного педіатричного огляду та обробки слизової оболонки під місцевим анестетиком.
 • Жорсткі бронхоскопи - їх експлуатаційна сфера більш обмежена, ніж у наведеного вище аналога. Пристосування зазвичай використовуються для відкачування рідини з порожнини внутрішніх органів та ліквідації сторонніх тіл із верхніх дихальних шляхів. З їхньою допомогою вдається значно розширити зазор між бронхами і трахеєю, щоб безболісно вилучити застряглий всередині предмет. Щоб лікувальну операцію було зручно проводити, окремо замовте ендоскопічні стійки.

Операційні переваги

Перш, ніж безпосередньо купити бронхоскопи, визначте найбільш підходящий конкретно під Ваш випадок тип продукції. Відштовхуватись необхідно від специфіки запропонованої лікарем процедури. Ригідні пристрої застосовуються в тому випадку, коли операція проходитиме під наркозом або анестезією. Якщо Вам потрібно реалізувати загальне дослідження слизової оболонки, або провернути лікувальну операцію високого ступеня складності, краще не ризикувати і заздалегідь купити бронхофіброскопи.

У будь-якому випадку виріб чудово справляється зі своїми цільовими завданнями, він практичний і функціональний. Серед інших переваг також виділяють:

 • Простоту та легкість у використанні;
 • Надання високотехнічної візуалізації проблеми;
 • Має кілька експлуатаційних секцій, щоб виконувати лікувально-діагностичні завдання різної варіації;
 • Наявність додаткових функцій: збільшення зображення на екрані із збереженням якості картинки, розширення площі досліджуваної ділянки тощо;
 • Не піддається дії сигналів іншої апаратури, не збивається від яскравих світлових проблисків.

Составні частини бронхоскопів

У загальному вигляді пристрій складається з таких конструкційних елементів, як:

 • Витягнутий стрижень з керованим наконечником у гнучкому пристрої та тверда трубка у жорсткому варіанті;
 • Лінзи;
 • Освітлювальний прилад;
 • Рукоятка;
 • Записуючий пристрій;
 • Додаткові механізми.

Де придбати жорсткі та гнучкі бронхоскопи в Україні?

На сайті компанії Maestro medical Ви можете придбати спеціалізовану апаратуру різного виду швидко та без переплат. Каталог продукції насичений новинками та найпопулярнішими експлуатаційними пристроями (пропонуємо купити медичні ендоскопи), асортимент постійно поповнюється свіжими товарами, які попередньо проходять експертну оцінку на відповідність загальноприйнятим стандартам якості. У нашому інтернет магазині ціна на бронхофіброскопи значно нижча від діючих середньоринкових тарифів.