Гастроскопи

Гастроскоп - інструмент, який дає можливість отримати відмінний візуальний огляд стінок стравоходу, шлунка і дванадцятипалої кишки.

Гастроскоп являє собою гнучку трубку, всередині якої знаходиться волоконно-оптична система, завдяки чому ендоскопічні процедури проводяться максимально швидко, інформативно для доктора і безболісно для пацієнтів.

Гастроскопи діляться на два види:

- діагностичні - за допомогою таких гастроскопів можна виявити безліч захворювань, таких як: пухлини шлунка, стравоходу, виразкова хвороба, поліпи, гастрит та інші. Лікар може якісно оглянути слизову оболонку глотки, стравоходу, шлунка і дванадцятипалої кишки, а також оцінити стан жовчовивідних шляхів, взяти біопсію.

- терапевтичні - невід'ємна допомогу у видаленні дрібних сторонніх предметів, які потрапили в травну систему, видаленні поліпів і невеликих новоутворень.

Доктор здатний швидко зрозуміти характер порушення та надати пацієнту першу допомогу.

Трубка гастроскопа виготовлена ​​з еластичної гуми, доповнена освітлювальною системою і мікрокамерою.

Гастроскоп вводиться через ротову порожнину, далі в стравохід, шлунок і дванадцятипалу кишку. Цей медичний інструмент вважається найточнішим для обстеження системи шлунково-кишкового тракту.

Детальніше

Меню

Налаштування