Уретроскопи


Уретроскоп дозволяє візуалізувати внутрішню поверхню уретри і отримати доступ до нирки. Він використовується для обстеження сечовивідних каналів. Також з його допомогою виробляються деякі лікувальні маніпуляції і нескладні внутрішньоуретральні операції. Дані урологічні інструменти мають гнучкий дистальний кінець, що дозволяє безболісно пройти по каналу, повторюючи всі його вигини. 

Для якісного огляду прилад оснащений збільшувальною лінзою і джерелом світла. 

Пристрій медичного уретроскопа 

Різні маніпуляції та операції проводяться за допомогою різних інструментів, що вводяться в спеціальний порожнистий канал пристрою. Конструктивно в нього входять наступні елементи: 

 1. Оптична головка з джерелом світла. Сучасні прилади можуть оснащуватися світлодіодними волокнами, що забезпечують світло "холодного" спектра. Це важлива вимога, оскільки "тепле" випромінювання може завдати шкоди слизовій. Для освітлення також може використовуватися мініатюрна галогенні лампи. Волоконний світловод запобігає нагрів порожнистої трубки. Також на голівці встановлений окуляр. 
 2. Змінна трубка з перебуваючим всередині обтуратором. 
 3. Рукоятка, на якій розташована акумуляторна батарея. Також прилад оснащений проводом з випрямлячем, що забезпечує його роботу від мережі. 

Ціна уретроскопа може бути різною. Вона залежить від його якості, функціональності і характеристик. Найбільш якісну візуалізацію з виведенням на екран комп'ютера або монітора дозволяють отримати відеоуретроскопи. Це ендоскопи сучасного покоління.

На що звертати увагу при виборі уретроскопа? 

Ось основні критерії, що дозволяють зробити найбільш оптимальний вибір: 

 • місце розташування окуляра; 
 • довжина робочої поверхні; 
 • діаметр трубки (тубуса); 
 • кратність збільшення зображення. 

Застосування разом з відеоапаратурою (ця можливість передбачена у більшості сучасних пристроїв) дозволяє вивести картинку на монітор. Так з'являється можливість вивчати стан обстежуваних органів і спостерігати за ходом виконуваних маніпуляцій. 

При необхідності купити Уретроскопи також звертайте увагу на функціональні можливості приладів. 

Де купити відеоуретроскопи за вигідною ціною в Україні? 

Пропонуючи якісне медичне обладнання в Україні, ми представляємо продукцію провідних світових виробників. Ви можете вибирати найбільш підходящі для своїх цілей моделі серед широкого асортименту продукції. У нас можна купити кардіомонітор, апарати CPAP / BiPAP, ШВЛ, кисневі концентратори, шприцеві і інфузійні насоси, відеоларингоскоп, ендоскопи різного призначення, операційні столи та консолі, фізіотерапевтичне обладнання, урологічні інструменти, медичні лампи та інше обладнання. 

В даному розділі каталогу представлено продукцію брендів INNOVEX і Pusen. Це високотехнологічні і дуже популярні Уретроскопи в Україні. На сайті представлена ​​актуальна ціна гнучких уретроскопів. Вони володіють значною функціональністю: 

 • можливість підключення до будь-якого операційного монітора; 
 • регулювання яскравості для отримання більш якісного зображення; 
 • 4-кратний зум, який дозволяє отримати збільшене зображення; 
 • баланс білого для отримання більшої чіткості; 
 • стоп-кадр, запис фото і відео. 

Купуючи медичне обладнання на сайті Maestro Medical, ви отримуєте якісне обслуговування, зручну доставку, гарантію від виробника і докладні консультації наших менеджерів. Звертайтеся до нас!