Фільтрувати за
Фільтрувати за
Бренд
Ціна
  • 34 000 грн - 40 000 грн

Недавно переглянутий
Відсутні

Уретроскопи

Фільтрувати за
34 000 грн
Гнучкий відео уретерореноскоп Innovex створений для проведення контактної літотрипсії в порожнині нирки або в сечоводі (RIRS).Дозволяє досягти стану "stone free" без розрізів і проколів.Пристрій має власний блок...

Урологічне обладнання розвивається стрімкими темпами. Уже сьогодні, ми можемо спостерігати пристрої, які значно полегшують роботу лікарів. Одним з таких є уретроскоп. Прилад, який полегшує доступ до нирки, не створюючи дискомфорту пацієнтові завдяки своєму гнучкому дистальному кінцю.

Гнучкий уретроскоп: функціональність і застосування

Уретроскопія, в сучасній медицині, є невід'ємною частиною урології. Анатомічна форма сечоводу і нирки не є комфортним середовищем для багатьох урологічних інструментів. Застосування уретероскопа зробило процедури безпечніше і комфортніше. Таким пристроєм оснащений кожен урологічний кабінет сучасної клініки. Його основною перевагою є гнучкий дистальний кінець, завдяки якому можна отримати доступ до нирки. Вводячи його, лікар повністю повторює всі вигини, які стоять на шляху до нирки, не травмуючи при цьому пацієнта.

Конструкція відеоуретероскопа складається з основного корпусу і ввідного дистального кінця з джерелом світла, а також камерою. Унікальним цей пристрій робить можливість візуалізації. Це дозволяє провести лікувальні або діагностичні процедури, спостерігаючи за кожним рухом. У комплексі з ендоскопічними інструментами, ендоскоп для урології допоможе провести літотрипсію. Весь процес відображається на екрані, а завдяки застосуванню процесора, можна:

  • робити стоп-кадр, концентруючи увагу на певному місці;
  • зберігати фото і відео для архіву і навчання;
  • регулювати баланс білого і корекцію кольору;
  • зменшувати або збільшувати зображення.

Гнучкий медичний ендоскоп — це еволюція попередніх моделей з жорсткою ввідною трубкою. Як і ларингоскопи, це унікальний інструмент, який дозволяє оптимізувати оперативне втручання, зробити його ефективним і безболісним.

Детальніше

Меню

Налаштування