Ендоскопи

Активні фільтри

В медицині використовуються різноманітні види ендоскопів. Використовувати медичний ендоскоп — це сучасний підхід у сфері обстеження організму людини. За допомогою цих інструментів, медики можуть не тільки діагностувати захворювання з високою точністю, але й лікувати його. Отримати доступ до тих органів, в яких неможливо провести огляд іншими приладами, уникнути ускладнень, взяти зразки тканини. Все, раніше здавалось недоступним, сьогодні стає звичайною задачею допомагає вчасно допомогти пацієнту.

В каталозі Maestro Medical представлені інноваційні розробки такого обладнання, як ендоскоп медичний. Це прилади високої якості від виробників сучасних оптичних апаратів. Серед цього асортименту варто виділити відеоендоскоп медичний. В медицині ці апарати отримали розповсюдження, завдяки можливості виконувати великий спектр досліджень. Ви зможете отримати фото та відео ділянки, яка досліджується, та збільшити його поле зору. Також, медичний відеоендоскоп дозволяє максимально зменшити травматизм пацієнта під час процедури.

Ці пристрої вже сьогодні ефективно використовується в багатьох клініках та медичних центрах світу. Саме тому ми рекомендуємо купити ендоскоп медичний в нашому магазині, бо до вибору такого обладнання необхідний серйозний підхід.

Які ендоскопи представлені в Маестро Медікал

Кожна область медицини потребує сучасного медичного обладнання, яке може бути надійним помічником в боротьбі з недугами. Такі прилади, як апарат УЗД, є ефективним засобом для обстеження та виявлення хвороб. Доповнити стрій в цій боротьбі допомогли ендоскопи. Їх розподіляють на гнучкі та жорсткі. Медичний жорсткий ендоскоп має тонку трубку, яка не створить дискомфорту під час процедури. Обладнуються пристрої камерами для огляду з лінзою. Це дозволяє отримати високе розширення зображення. Структура трубки включає один або декілька каналів, через які можуть проходити інструменти для видалення або захопленню сторонніх предметів, ножиці для різання тканин або інструмент для зразків тканин, кошичок для поліпів або щітка для збору клітин. Найчастіше використовується для отримання більш точних даних в місцях організму, де немає вигинів. Надійні та прості.

Гнучкий медичний ендоскоп є еволюцією попередніх. Він має конструкцію більш складну, і перевагою ендоскопічного обладнання з гнучкою трубкою такого типу полягає в його підвищеній функціональності. З таким приладом можна провести огляд практично будь-якої частини організму, будь то нирки, шлунково-кишковий тракт та інші. Обладнаний камерою і каналами, через які можна проводити інструменти до місця обстеження. У нас ви можете придбати:

  • гастроскопи (обстеження верхнього відділу ШКТ);
  • уретроскопи (малоінвазивні діагностичні та терапевтичні операції в урології);
  • бронхоскопи (діагностика дихальних шляхів);
  • артроскопи (діагностика та лікування суглобів);
  • цистоскопи (діагностика сечового міхура та уретри в урології та гінекології);
  • ЛОР ендоскопи (для ЛОР хірургії).

Не варто боятися того, що ви залишитеся наодинці з проблемою вибору. Наші фахівці зможуть не тільки проконсультувати з приводу ендоскопів, а й допоможуть вибрати оптимальний варіант для вашої клініки або медичного центру.

Реєстрація нового акаунту
Вже зареєстровані?
Вхід або Відновити пароль