Недавно переглянутий
Відсутні

Медичні ендоскопи

 • Бронхоскопи

  Бронхоскопи

  Бронхоскопи є інструментами для безпосереднього огляду і оцінки стану слизових трахеобронхіального дерева: трахеї і бронхів.

  В основному бронхоскопія застосовується з діагностичними та лікувальними цілями, для діагностики причин кровохаркання і при виявленні рентгенологічних ознак дисемінованих процесів в легенях.

  За допомогою бронхоскопу можна витягти сторонній предмет з бронхів, оглянути викривлені і звужені бронхи, провести біопсію і ввести лікарські засоби.

  Бронхоскопи діляться на два види: жорсткий і гнучкий.

  Жорсткий (ригідний) служить для видалення рідини, а також сторонніх предметів з дихальних шляхів, розширює просвіт бронхів і трахеї.

  Гнучкий (фібробронхоскоп) є діагностичним пристроєм, який легко проникає в усі відділи бронхів, не травмуючи слизову.

  Бронхоскоп забезпечує відмінну якість і візуалізацію, для більш ефективного дослідження слизової і лікувальних маніпуляцій.

  Основні складові частини бронхоскопів:

  - тонкий довгий стрижень, дистальний кінець, керований дистанційно (гнучкий бронхоскоп);

  - система жорстких трубок (жорсткий бронхоскоп);

  - набір лінз для огляду;

  - освітлювач;

  - рукоятка;

  - додаткове оснащення у вигляді фото- або відеокамери;

  - спеціальне доповнення: маніпулятори різного призначення, механізми для промивання бронхів і відсмоктування субстанцій;

  - одержувані візуальні дані виводяться на монітор, при необхідності проводиться відео- та фотозйомка, і запис.

  Для застосування жорсткого бронхоскопу необхідна загальна анестезія або наркоз.

  Бронхоскопи призначені навіть для виконання процедур найскладнішого рівня.

 • Гастроскопи

  Гастроскопи

  Гастроскоп - інструмент, який дає можливість отримати відмінний візуальний огляд стінок стравоходу, шлунка і дванадцятипалої кишки.

  Гастроскоп являє собою гнучку трубку, всередині якої знаходиться волоконно-оптична система, завдяки чому ендоскопічні процедури проводяться максимально швидко, інформативно для доктора і безболісно для пацієнтів.

  Гастроскопи діляться на два види:

  - діагностичні - за допомогою таких гастроскопів можна виявити безліч захворювань, таких як: пухлини шлунка, стравоходу, виразкова хвороба, поліпи, гастрит та інші. Лікар може якісно оглянути слизову оболонку глотки, стравоходу, шлунка і дванадцятипалої кишки, а також оцінити стан жовчовивідних шляхів, взяти біопсію.

  - терапевтичні - невід'ємна допомогу у видаленні дрібних сторонніх предметів, які потрапили в травну систему, видаленні поліпів і невеликих новоутворень.

  Доктор здатний швидко зрозуміти характер порушення та надати пацієнту першу допомогу.

  Трубка гастроскопа виготовлена ​​з еластичної гуми, доповнена освітлювальною системою і мікрокамерою.

  Гастроскоп вводиться через ротову порожнину, далі в стравохід, шлунок і дванадцятипалу кишку. Цей медичний інструмент вважається найточнішим для обстеження системи шлунково-кишкового тракту.

 • Уретроскопи

  Уретроскопи

  Уретроскоп дозволяє візуалізувати внутрішню поверхню уретри і отримати доступ до нирки. Він використовується для обстеження сечовивідних каналів. Також з його допомогою виробляються деякі лікувальні маніпуляції і нескладні внутрішньоуретральні операції. Дані урологічні інструменти мають гнучкий дистальний кінець, що дозволяє безболісно пройти по каналу, повторюючи всі його вигини. 

  Для якісного огляду прилад оснащений збільшувальною лінзою і джерелом світла. 

  Пристрій медичного уретроскопа 

  Різні маніпуляції та операції проводяться за допомогою різних інструментів, що вводяться в спеціальний порожнистий канал пристрою. Конструктивно в нього входять наступні елементи: 

  1. Оптична головка з джерелом світла. Сучасні прилади можуть оснащуватися світлодіодними волокнами, що забезпечують світло "холодного" спектра. Це важлива вимога, оскільки "тепле" випромінювання може завдати шкоди слизовій. Для освітлення також може використовуватися мініатюрна галогенні лампи. Волоконний світловод запобігає нагрів порожнистої трубки. Також на голівці встановлений окуляр. 
  2. Змінна трубка з перебуваючим всередині обтуратором. 
  3. Рукоятка, на якій розташована акумуляторна батарея. Також прилад оснащений проводом з випрямлячем, що забезпечує його роботу від мережі. 

  Ціна уретроскопа може бути різною. Вона залежить від його якості, функціональності і характеристик. Найбільш якісну візуалізацію з виведенням на екран комп'ютера або монітора дозволяють отримати відеоуретроскопи. Це ендоскопи сучасного покоління.

  На що звертати увагу при виборі уретроскопа? 

  Ось основні критерії, що дозволяють зробити найбільш оптимальний вибір: 

  • місце розташування окуляра; 
  • довжина робочої поверхні; 
  • діаметр трубки (тубуса); 
  • кратність збільшення зображення. 

  Застосування разом з відеоапаратурою (ця можливість передбачена у більшості сучасних пристроїв) дозволяє вивести картинку на монітор. Так з'являється можливість вивчати стан обстежуваних органів і спостерігати за ходом виконуваних маніпуляцій. 

  При необхідності купити Уретроскопи також звертайте увагу на функціональні можливості приладів. 

  Де купити відеоуретроскопи за вигідною ціною в Україні? 

  Пропонуючи якісне медичне обладнання в Україні, ми представляємо продукцію провідних світових виробників. Ви можете вибирати найбільш підходящі для своїх цілей моделі серед широкого асортименту продукції. У нас можна купити кардіомонітор, апарати CPAP / BiPAP, ШВЛ, кисневі концентратори, шприцеві і інфузійні насоси, відеоларингоскоп, ендоскопи різного призначення, операційні столи та консолі, фізіотерапевтичне обладнання, урологічні інструменти, медичні лампи та інше обладнання. 

  В даному розділі каталогу представлено продукцію брендів INNOVEX і Pusen. Це високотехнологічні і дуже популярні Уретроскопи в Україні. На сайті представлена ​​актуальна ціна гнучких уретроскопів. Вони володіють значною функціональністю: 

  • можливість підключення до будь-якого операційного монітора; 
  • регулювання яскравості для отримання більш якісного зображення; 
  • 4-кратний зум, який дозволяє отримати збільшене зображення; 
  • баланс білого для отримання більшої чіткості; 
  • стоп-кадр, запис фото і відео. 

  Купуючи медичне обладнання на сайті Maestro Medical, ви отримуєте якісне обслуговування, зручну доставку, гарантію від виробника і докладні консультації наших менеджерів. Звертайтеся до нас!

 • Ендоскопічні камери

  Ендоскопічні камери

  Ендоскопічна відеокамера входить в комплекс спеціального обладнання, що використовується в ендоскопії. Це важливий елемент, що забезпечує якісний огляд досліджуваного органу або порожнини. Від параметрів одержуваного зображення залежить інформативність досліджень, точність поставленого діагнозу і успішність хірургічної операції. 

  Ціна ендоскопічної камери залежить від її параметрів. Сучасна промисловість створює досить досконалі пристрої, що дозволяють отримати докладну картину того, що відбувається. 

  Для чого застосовують ендокамери? 

  Медична ендоскопічна камера використовується для виведення на екран ПК або монітора кольорового зображення досліджуваного простору. Вона встановлюється на обладнанні наступних видів: 

  Отримуване зображення дозволяє контролювати хід малоінвазивної хірургічної операції або проводити ендоскопічну діагностику. 

  Ендоскопічні камери для лікарів постійно вдосконалюються, щоб забезпечувати найбільш якісну зйомку навіть в таких складних умовах. Головним ускладненням в цьому випадку є недолік світла і наявність перешкод. Ефективним вирішенням цієї проблеми є збільшення дозволу відеокамери. Це уможливить проведення досліджень і маніпуляцій навіть в умовах недостатньої освітленості. Наприклад, ендовідеокамера для ендоскопічних операцій FullHD (1920х1080) має достатній дозвіл, більший, ніж у просто HD (1280х720), але менший, ніж у моделей 4к (3840х2160).

  Чим оснащена ендоскопічна камера? 

  Сучасна медична ендовідеокамера оснащується наступними системами: 

  • автофокусування - при передачі зображення враховується автоматичне вимірювання відстаней до об'єкта, щоб забезпечити максимальну якість картинки; 
  • автокорекції - в автоматичному режимі визначається рівень освітленості і, в залежності від нього, спрацьовує даний режим. 

  Конструктивно дані вироби складаються з наступних елементів: 

  • камерна головка - містить інтегральну мікросхему зі світлочутливої ​​поверхнею, яка може бути наступного типу: 

  - CMOS; 

  - CCD; 

  • оптико-механічний адаптер: 

  - застосовується для узгодження механіко-оптичних параметрів камери і ендоскопа, в який вона включена; 

  - приєднуєднувана до голівки камери; 

  - містить об'єктив, який формує зображення на матриці, розташованої в голівці; 

  - блок управління - на його лицьовій панелі знаходяться інструменти для управління камерою;

  • управління камерою: 

  - режим приглушення шумів; 

  - режим врівноваження засвічень; 

  - вибір способу регулювання балансу білого кольору (ручний / автомат); 

  - управління колірним балансом. 

  Пристрій володіє пам'яттю - вибрані при настройках режими запам'ятовуються і зберігаються навіть після вимкнення і наступному включенні камери. Таким чином, вона може працювати без додаткових регулювань після одноразової настройки. Після включення пристрій відразу готовий до роботи. 

  Воно є важливим елементом цілого комплексу обладнання, необхідного для малоінвазивних операцій, лікувальних маніпуляцій і діагностики. Ви можете купити ендоскопічну відеокамеру, щоб оснастити їй відеосистеми.Або купити ендоскопічну стійку, вже оснащену усіма необхідними пристроями. 

  Камери можуть додатково оснащуватися: 

  • LED-джерелом світла; 
  • Wi-Fi для зручної передачі сигналу на інші пристрої; 
  • жорстким диском для фіксації і запам'ятовування інформації. 

  У нашому каталозі ви знайдете медичні реєстратори, здатні працювати з великими обсягами даних і швидко відправляти інформацію на зовнішні накопичувачі.

  Де купити медичні ендоскопічні камери за вигідною ціною в Україні? 

  Цікавить ендоскопічна відеокамера в Києві? Оцініть товари, представлені на сайті Maestro Medical. Ми є виробником медичного обладнання та представником провідних світових брендів. У цьому розділі ви знайдете продукцію OUMAN і Maestro. Вибирайте апарати з потрібними параметрами і робіть оптимальну покупку. При будь-яких ускладненнях з вибором просто зв'яжіться з нами і отримаєте вичерпні консультації. Ми допоможемо зробити кращий вибір для ваших конкретних умов. 

  Наша компанія присутня на ринку з 2017 року. За цей час ми отримали величезний досвід в постачанні (в тому числі комплексному) лікарень, клінік, центрів та інших медичних закладів. Ми надаємо послуги державним і комерційним структурам, повністю задовольняючи потреби наших клієнтів. 

  Оцініть привабливість наших пропозицій: вигідну вартість, якісний сервіс, зручну доставку. Купуйте якісне обладнання з гарантією від виробника та будьте попереду своїх конкурентів. Звертайтеся до нас!

 • ЛОР ендоскопи

  ЛОР ендоскопи

  ЛОР ендоскопи дозволяють провести огляд малотравматичним методом і не тільки діагностувати захворювання ЛОР органів, а й проводити певні процедури.

  Завдяки ЛОР ендоскопу лікар може вивести зображення внутрішніх органів на екран монітора і на ранній стадії розвитку діагностувати захворювання, а також прибрати патологічний осередок.

  Ендоскопію ЛОР органів можливо провести навіть дітям з 3-х років.

  Ендоскопічний апарат - діагностичний пристрій, який здатний провести комплексну діагностику і лікування, підвищуючи рівень медичної допомоги, максимально збільшуючи ефективність лікування.

  Маніпуляції з допомогою ЛОР ендоскопа проводяться абсолютно безкровно і атравматично.

  Результати огляду можна візуалізувати на екрані, фіксувати на цифрових носіях.

  За допомогою ендоскопічного дослідження можливо оцінити стан природних соусть (отворів) навколоносових пазух, визначити ступінь поширеності патологічного процесу, виявити наявність викривлення перегородки носа, особливо в задніх відділах, об'єктивно оцінити розмір аденоїдів, стан гирл слухових труб, виявити джерело рецидивуючих носових кровотеч і багато іншого.

 • Ендоскопічні стійки

  Ендоскопічні стійки

  Эндоскопическая стойка - это основа для создания целой системы оборудования, находит широкое применение в диагностике и хирургической практике. Конструктивно она представляет собой мобильный стеллаж, на котором удобно хранится, используется и перемещается установленное оборудование. Как правило, это набор эндоскопов различного назначения и специальные инструменты. Оснащенность медучреждений такими устройствами позволяет диагностировать широкий спектр заболеваний еще на начальной стадии. 

  Данные конструкции должны отвечать следующим требованиям: 

  • устойчивость к опрокидыванию (обеспечивается устройством шасси) 
  • надежность фиксации находятся на полках приборов; 
  • механическая прочность и устойчивость к различного вида воздействиям. 

  Дополнительными преимуществами являются возможность изменения высоты полок и оснащенность розетками. 

  Что включает в себя эндоскопическая система? 

  Современная стойка для эндоскопического оборудования комплектуется следующими устройствами: 

  • ларингоскопы; 
  • бронхоскоп; 
  • гастроскопы; 
  • колоноскопы; 
  • и т.д. 

  В оснащение также входят  эндоскопические источники света , видеопроцессоры, различные электрохирургиче аппараты. Это обусловливает универсальность использования и впечатляющей функциональностью таких систем. Качественная визуализация позволяет проводить необходимые манипуляции с высокой эффективностью.

  На нашем сайте вы можете выбрать и купить эндоскопическую стойку, в оснащение которой входят: 

  • мониторы с разрешением 1920х1080 и большим углом обзора (19 "и 24") 
  • эндоскопические видеокамеры  с расширением FullHD и SD; 
  • осветители необходимой мощности и яркости света. 

  Функции видеоэндоскопической стойки 

  Видеоэндоскопических стойка может иметь разную функциональную нагрузку. Они отличаются аппаратным обеспечением и областью применения. Есть, например, устройства, предназначенные для нейрохирургии, спинальных процедур и др. 

  На нашем сайте представлены позиции, которые широко используются в следующих направлениях: 

  • ЛОР (видеосистема OUMAN SD) - позволяет получить полноценную картину каждого клинического случая до и после лечения или при хирургическом вмешательстве. 
  • Гастроскопия, артроскопия, лапароскопия, урологическая эндоскопия (универсальная система OUMAN FullHD). 

  Основные критерии выбора 

  Комфортные условия работы и получения лучших результатов характеристики приборного оснащения должны отвечать следующим требованиям: 

  изображение высокого качества должно выводиться на экран с достаточным уровнем детализации; 

  камера с максимальной оптической четкостью; 

  подача картинки без искажения; 

  монитор достаточного размера с большим углом обзора; 

  большой выбор режимов; 

  интуитивно понятный интерфейс, простота управления; 

  эргономичность конструкции, обеспечивает удобство и функциональность. 

  Где купить стойки для эндоскопического оборудования в Украине? 

  Как производитель и дистрибьютор медицинского оборудования, мы предлагаем надежные, функциональные и долговечные товары с гарантией качества. Зайдя в наш каталог, вы убедитесь в привлекательности цен от Maestro Medical. 

  Чтобы купить эндоскопическую хирургическую стойку в Украине, просто сделайте заказ на сайте, и мы сами позвоним для уточнения деталей. Можно сделать заказ в телефонном режиме или связаться с нами для получения консультаций. 

  Возможен самовывоз или доставка по Киеву курьером. В другие города и населенные пункты отправляем Новой почтой. 

  На сайте размещена актуальная цена эндоскопической стойки. Покупайте медицинское оборудование выгодно, быстро, удобно. Обращайтесь к нам

 • Гістероскопи

  Гістероскопи

  Гістероскоп - інструмент який дає можливість ефективно проводити діагностичний огляд, виконувати оперативні маніпуляції, а також хірургічні втручання в порожнині матки.

  Завдяки вбудованому тубусу в інструментальний канал, за допомогою гістероскопа можливий легкий забір біопсії.

  При гінекологічному обстеженні лікар може визначити характер новоутворення за допомогою гистероскопа, шляхом контакту оптичної трубки з тканинною поверхнею досліджуваного об'єкта, і розгляду під великим збільшенням її структури.

  Основні складові гистероскопа:

  - трубка і окулярний оголовок, які жорстко з'єднані між собою;

  - окулярний оголовок складається з корпусу, наочника і світловодного роз'єму;

  - між оптичною і зовнішньої трубками знаходяться волокна світловодного джгута, за допомогою якого здійснюється освітлення операційного поля.

  Гістероскоп володіє широким спектром діагностичних можливостей і часто використовується для діагностики внутрішньоматкової патології, діагностичної гістероскопії (ендометрія, розмір і розташування міоматозного вузла та ін.), хірургічних маніпуляцій (видалення сторонніх тіл, поліпів).

  Гістероскопи діляться на:

  - амбулаторні - відсутній інструментальний канал;

  - операційні - дозволяють провести процедуру прицільної біопсії, а також для видалення субмукозних міоматочних вузлів, поліпів.

  Гістероскопи можуть бути жорсткими або гнучкими.

  Жорсткі найчастіше застосовуються в стаціонарі.

  Гнучкі використовують амбулаторно.

  Використовуючи гістероскоп можна прицільно видалити патологічний осередок, не зачіпаючи при цьому здорові клітини і тканини.

 • Ендоскопічні джерела світла

  Ендоскопічні джерела світла

  Ендоскопічний освітлювач є важливим елементом різного устаткування, використовуваного в ендоскопії, офтальмології, стоматології та інших медичних напрямках. Прилади й інструменти, в яких він застосовується, оснащуються волоконними світловодами. Зазвичай ці пристрої, "працюють" всередині тіла пацієнта і передають картинку на прилад, з яким інтегрований ендоскоп або інший інструмент. Це може бути ПК, монітор і т.п. 

  Якщо працює медична ендоскопічна камера, для неї потрібно створити однорідне і досить яскраве освітлення досліджуваного поля. Щоб це забезпечити, до асферичної лінзі конденсора додають затримуюче інфрачервоне випромінювання теплового фільтра. Так ІЧ-промені не потрапляють в світловодний джгут. Залишається тільки холодне свічення. Випромінювання тепла може нашкодити тканинам організму, викликавши їх перегрів. Збереження потрібної температури при достатньому освітленні - важлива умова будь-якого ендовідеохірургічного втручання. 

  Види ендоскопічних освітлювачів 

  Ендоскопічне джерело світла - корпус з металу або пластику розміром близько 30х40 см, в якому розташована лампа високої потужності. Тип лампи є параметром, за яким відбувається класифікація цих пристроїв. Існують наступні типи: 

  • Ксенонове - дають біле світло великої яскравості. Температура світіння - 5600 К. Мають великим ресурсом робочого часу - від 500 годин і більше. Використовуються лампи великою потужністю - найпоширеніші варіанти 175 або 300 Вт. Сфера використання: колоноскопія, гінекологія, лапароскопія, гастроскопія.
  • LED-освітлювач - набагато дешевше ксенонового аналога, але абсолютно не поступається йому по працездатності, якості освітлення і іншим характеристикам. Зараз це найбільш популярний варіант, оскільки при такій же потужності LED-лампа для ендоскопічних джерел світла працює набагато довше. Таким чином, світлодіодні джерела набагато вигідніше при однаковій практичності використання. Вони застосовуються у всіх напрямках тораскопіі, лапароскопії, артроскопії. 
  • Ендоскопічний галогеновий освітлювач - поширений через свою цінову доступність. Використовуються лампи потужністю 150 або 250 Вт. Температура світіння 3500 К, відтінок жовтуватий. Сфера застосування: ЛОР, проктологія, урологія. Ламп може бути 1 або 2. Термін їх роботи - близько 50 годин, і низький ресурс є їх головним недоліком. Також дешевизна може бути обумовлена ​​малою потужністю джерела світла. 
  • Металогалоїдне джерело світла для ендоскопічної апаратури з світловодом - зараз воно практично повністю заміщене світлодіодними аналогами, але в принципі підходить до використання у багатьох хірургічних напрямках. 

  Для чого призначені ендоскопічні джерела світла? 

  У стандартний медичний відеоендоскоп вбудовані світлопередаваючі елементи. Вони передають світловий сигнал від джерела до робочої зони, що вимагає освітлення при ендоскопічному втручанні. Наприклад, так може висвітлюватися операційне поле в різних порожнинах (черевній і т.п) при проведенні різних маніпуляцій, діагностики та операцій.

  У яких областях ендоскопії використовуються такі пристрої: 

  • ларингоскопия; 
  • назофарінгоскопія; 
  • цистоскопія; 
  • колоноскопія; 
  • гістероскопія; 
  • та інші. 

  Цими приладами може бути оснащена стійка ендоскопічного обладнання, що містить повний комплекс необхідних для досягнення конкретних цілей апаратури та інструментів. 

  Де купити ендоскопічні освітлювачі за вигідною ціною в Україні? 

  У каталозі Maestro Medical ви знайдете такі товари: 

  • світлодіодний прилад OM-826A з потужністю випромінювання 100 Вт, простий в управлінні, з широким спектром застосування і відмінними параметрами візуалізації; 
  • портативний ендоскопічний LED-освітлювач AGS-PL100 5W, що відрізняється тривалим терміном служби; 
  • оптоволоконний світловод OUMAN для ендоскопії та мінімально інвазивного хірургічного втручання. 

  На сайті представлена ​​актуальна ціна ендоскопічного джерела світла і комплектуючих. Ви можете самі переконатися в її привабливості. Купуйте у нас!

 • Оптичні конектори

  Оптичні конектори

 • Ендоскопічні інструменти

  Ендоскопічні інструменти

  На сьогоднішній день ендоскопічні інструменти стали невід'ємними пристосуваннями для проведення різних ендоскопічних операцій. Ендоскопічні інструменти бувають одноразового (з міцних полімерів) і багаторазового використання (нержавіючі сплави), все залежить від виду хірургічного втручання. Одноразові інструменти є дуже зручними і гігієнічними.

  Існують ендоскопічні інструменти з нерухомими робочими кінцями: електроди, лопатки і ін., А також з рухомими робочими кінцями: ножиці, кусачки, затискачі та ін.

  Найчастіше ендоскопічні інструменти є доповненням до ендоскопів різних видів і модифікацій.

  В основному ендоскопічні інструменти застосовують у різних напрямках ендоскопії (ножиці, скальпелі, кусачки, пінцети, діссектора, коагулятори). Але існують і спеціальні інструменти для певного виду втручання:

  - віялоподібний ретрактор, який використовують для проведення торакоскопічних операцій;

  - троакари, торакопорти, тубуси для отримання доступу до ушкоджених ділянок;

  - канюлі, затискачі, електроди, кліпсотримачі для лікувальних маніпуляцій.

  Ергономічна і легка конструкція дає можливість працювати даним видом інструментів з максимальним комфортом.

  Представлений великий асортимент ендоскопічних інструментів:

  • біопсійні щипці

  • захоплюючі щипці

  • захоплюючі кошики

  • електрохірургічні петлі

  • ін'єкційні голки

  • інструменти для ЕРХПГ

  Завдяки великому вибору ендоскопічних інструментів лікар може вибирати пристосування, яке оптимально відповідає характеру втручання.

  Ендоскопічна технологія є однією з найперспективніших і швидко розвивається, тому потреба в якісних ендоскопічних інструментах постійно зростає.

Фільтрувати за
4 500 грн
Використовується для екстракції каменів. Запатентована конструкція дозволяє лікарю захопити, перемістити, вивільнити або витягти камені з нирок або сечоводу.
290 грн
Голка інтродьюсер має поліпшений дизайн наконечника, що зменшує прогин і відгинання інтродьюсера під час введення. Голка інтродьюсер використовується в сучасній хірургії, в цілому полегшує процедуру втручання.
4 500 грн
Кошики для видалення каменів з нирок та сечоводу. Розмір F2.2. Кошик призначений для більш легкого та комфортного проходження сечових шляхів з метою видалення каменів. 3-провідні кошики, які призначені для захоплення...
33 000 грн
Одноразовий Гнучкий відео уретерореноскоп Innovex створений для проведення контактної літотрипсії в порожнині нирки або в сечоводі (RIRS).Дозволяє досягти стану "stone free" без розрізів і проколів.Пристрій має...

Медичний ендоскоп широко використовується при лікуванні та діагностиці захворювань внутрішніх органів і систем. Він застосовується для візуальної оцінки стану досліджуваних органів і порожнин, оперативного втручання, забору клітин і тканин для біопсії. За допомогою цього приладу отримують відеозображення досліджуваних областей, що дозволяє отримати найбільш достовірні дані про стан пацієнта.

Ендоскоп в медицині дозволяє здійснювати малоінвазивні маніпуляції. Конструктивно він являє собою довгу трубку малого діаметра. Вона вводиться через природні отвори тіла. У деяких випадках для введення пристрою робляться розрізи. На кінці розташовані оптична система і джерело світла. Отримується зображення передається через розташований всередині трубки гнучкий волоконно-оптичний пучок до лінзи окуляра.

Ендоскопія - це прогресивний метод діагностики та лікування. На ефективність застосування обладнання впливає цілий ряд факторів:

 • кваліфікації лікаря;
 • складності клінічного випадку;
 • якість і характеристики пристрою.
 • Від цього залежать результати досліджень або результат операції.

Види ендоскопів

Дані пристрої класифікуються залежно від сфери застосування. Є такі види:

 • Гастроскопи - відрізняються розташуванням оптичної системи: бічним, торцевих або косим. З їх допомогою досліджується верхній відділ шлунково-кишкового тракту. Головка може повертатися в обидва боки. Є спеціальні пристрої для дванадцятипалої кишки і шлунку. До цієї категорії відносяться і Гастрофіброскоп.
 • Бронхоскопи - дозволяють досліджувати легкі, трахею, бронхи, робити забір тканин і клітин, знаходити ознаки патологій.
 • Уретроскопи - це медичне обладнання забезпечує доступ до нирці без дискомфорту і хворобливих відчуттів для пацієнта. Для цього пристрій оснащений гнучким кінцем, здатним повторювати всі вигини на шляху до об'єкту дослідження.
 • ЛОР ендоскопи - використовуються при діагностуванні захворювань носа, горла, вух. Дуже ефективні, дозволяють виявити патологію на ранній стадії. Зображення, що отримується пристроєм, виводиться на екран монітора. Це незамінний помічник для ЛОР-лікаря.
 • Гістероскопи - ефективний інструмент для гінекологічних досліджень. Використовуються для діагностики, оперативним маніпуляцій і хірургічного втручання.
 • Колоноендоскопи - діляться на хірургічні та діагностичні.

Існує також класифікація за конструктивними особливостями:

 • Оптичні - влаштовані у вигляді жорсткого стержня, оснащеного лінзами, джерелом світла і об'єктивом на кінці. У них можуть використовуватися професійні ендоскопічні камери.
 • Фіброскоп - це гнучкий медичний ендоскоп зі стрижнем з фіброволокна. Він забезпечує доступ до важкодоступних місць. Вимагає особливої ​​обережності при використанні через крихкість і тонкощі стрижневий частини.
 • Медичний відеоендоскоп - на кінці гнучкого стержня встановлена ​​відеокамера. Є моделі з вбудованими каналами для доступу інструментів. Окремі варіанти оснащуються жорсткими стрижнями, наприклад, відеоларингоскоп. Оперативний перегляд зображень може забезпечуватися за рахунок вбудованих моніторів.

Ціна медичного ендоскопа залежить від його призначення, функціональності, технічного оснащення (наприклад, якості відеокамер) і т.д.

Переваги відеоендоскопів від Maestro

Щоб забезпечити якісне виконання діагностичних і оперативних маніпуляцій, варто купити медичний ендоскоп у надійного постачальника. Компанія Maestro Medical є виробником і дистриб'ютором медичного обладнання. Пропоновані нами товари мають високий рівень функціональності і забезпечують:

 • високу ефективність використання;
 • безпека - мінімальний ризик мікротравм;
 • швидку постановку діагнозу;
 • велику інформативність.

Для ілюстрації функціональних можливостей наведемо характеристики пропонованих уретроскопія. Вони дозволяють:

 • робити стоп-кадр для більш детального вивчення окремої ділянки;
 • зберігати фото для подальшої архівації;
 • змінювати розмір зображення;
 • проводити корекцію.

Де купити діагностичний ендоскоп в Україні?

Цікавить ціна медичного ендоскопа в Києві? Загляньте в каталог Maestro Medical. Тут представлені актуальні ціни. Переконайтеся в їх привабливості.

На нашому сайті ви можете вибрати різні категорії товарів: крім оптичних приладів різного призначення пропонуємо купити відеоендоскопічні стійки, інструменти для біопсії і хірургічного втручання, освітлювачі і камери.

Якщо ви шукаєте, де купити медичний ендоскоп в Україні, критерії вибору ґрунтуються не тільки на вартості і якості пропонованих товарів. Оцініть також якість обслуговування і гарантії на продану продукцію.

Ми здійснюємо доставку кур'єром по Києву. В інші міста і населені пункти України доставляємо Новою поштою. Отримуйте замовлені товари зручно і точно в строк.

Замовляйте прямо на сайті або в телефонному режимі. При будь-яких питаннях просто зв'яжіться з нами і отримаєте вичерпні консультації. Ми допоможемо зробити оптимальний вибір, швидко опрацюємо і сформуємо до доставки замовлення. Форма оплати вибирається клієнтом.

Купуйте якісні товари вигідно і зручно. Звертайтеся до нас!

Детальніше

Меню

Налаштування