Фільтрувати за
Фільтрувати за
Бренд
Ціна
  • 87 000 грн - 217 500 грн

Недавно переглянутий
Відсутні

Ендоскопічні камери

Фільтрувати за

На сьогоднішній день медичне обладнання досягло нового рівня, завдяки чому, є можливість проникнути в таємниці будови організму людини, і, перш за все цьому сприяють такі інструменти, як: ендоскопічна відеокамера, ендоскоп, лапароскоп.

Ендоскопічні камери широко використовуються для передачі якісних зображень під час проведення операцій з окуляра ендоскопа на ендоскопічний монітор.

Камери для ендоскопії ділять на:

- з одним чіпом (збирають графічні дані для подальшої обробки процесором, виділяють відтінки синього, червоного і зеленого кольору, а також мають хорошу цінову політику);

- з трьома чіпами (передача більшої інформації, найкраща роздільна здатність, висока світлочутливість).

Між собою відрізняються різною технологією передачі інформації.

Розширювальна здатність може бути:

- 480р (768х480);

- 720р (1280х720) – HD;

- 1920х1080 – FullHD;

- 2160р (3840х2160) – 4К.

Особливості ендоскопічних камер:

- сучасна обробка зображення;

- баланс білого виставляється автоматично;

- відмінна, чітка якість зображення.

Ендовідеокамера дає можливість заглянути всередину організму людини, підвищує ефективність діагностики та хірургічного втручання.

Камера складається з блоку управління, камерної головки і під'єднуємого до неї оптико-механічного адаптера. Матриці, які знаходяться в камерній головці поділяють на: CMOS або CCD.

Ендоскопічна камера є важливим елементом будь-якої системи обладнання, завдяки їй можливе виконання найскладніших ендоскопічних прийомів і диференціації складних анатомічних структур.

Детальніше

Меню

Налаштування