Ендоскопічні камери

Показати 1-8 з 8 товарів

Ендоскопічна відеокамера входить в комплекс спеціального обладнання, що використовується в ендоскопії. Це важливий елемент, що забезпечує якісний огляд досліджуваного органу або порожнини. Від параметрів одержуваного зображення залежить інформативність досліджень, точність поставленого діагнозу і успішність хірургічної операції. 

Ціна ендоскопічної камери залежить від її параметрів. Сучасна промисловість створює досить досконалі пристрої, що дозволяють отримати докладну картину того, що відбувається. 

Для чого застосовують ендокамери? 

Медична ендоскопічна камера використовується для виведення на екран ПК або монітора кольорового зображення досліджуваного простору. Вона встановлюється на обладнанні наступних видів: 

Отримуване зображення дозволяє контролювати хід малоінвазивної хірургічної операції або проводити ендоскопічну діагностику. 

Ендоскопічні камери для лікарів постійно вдосконалюються, щоб забезпечувати найбільш якісну зйомку навіть в таких складних умовах. Головним ускладненням в цьому випадку є недолік світла і наявність перешкод. Ефективним вирішенням цієї проблеми є збільшення дозволу відеокамери. Це уможливить проведення досліджень і маніпуляцій навіть в умовах недостатньої освітленості. Наприклад, ендовідеокамера для ендоскопічних операцій FullHD (1920х1080) має достатній дозвіл, більший, ніж у просто HD (1280х720), але менший, ніж у моделей 4к (3840х2160).

Чим оснащена ендоскопічна камера? 

Сучасна медична ендовідеокамера оснащується наступними системами: 

  • автофокусування - при передачі зображення враховується автоматичне вимірювання відстаней до об'єкта, щоб забезпечити максимальну якість картинки; 
  • автокорекції - в автоматичному режимі визначається рівень освітленості і, в залежності від нього, спрацьовує даний режим. 

Конструктивно дані вироби складаються з наступних елементів: 

  • камерна головка - містить інтегральну мікросхему зі світлочутливої ​​поверхнею, яка може бути наступного типу: 

- CMOS; 

- CCD; 

  • оптико-механічний адаптер: 

- застосовується для узгодження механіко-оптичних параметрів камери і ендоскопа, в який вона включена; 

- приєднуєднувана до голівки камери; 

- містить об'єктив, який формує зображення на матриці, розташованої в голівці; 

- блок управління - на його лицьовій панелі знаходяться інструменти для управління камерою;

  • управління камерою: 

- режим приглушення шумів; 

- режим врівноваження засвічень; 

- вибір способу регулювання балансу білого кольору (ручний / автомат); 

- управління колірним балансом. 

Пристрій володіє пам'яттю - вибрані при настройках режими запам'ятовуються і зберігаються навіть після вимкнення і наступному включенні камери. Таким чином, вона може працювати без додаткових регулювань після одноразової настройки. Після включення пристрій відразу готовий до роботи. 

Воно є важливим елементом цілого комплексу обладнання, необхідного для малоінвазивних операцій, лікувальних маніпуляцій і діагностики. Ви можете купити ендоскопічну відеокамеру, щоб оснастити їй відеосистеми.Або купити ендоскопічну стійку, вже оснащену усіма необхідними пристроями. 

Камери можуть додатково оснащуватися: 

  • LED-джерелом світла; 
  • Wi-Fi для зручної передачі сигналу на інші пристрої; 
  • жорстким диском для фіксації і запам'ятовування інформації. 

У нашому каталозі ви знайдете медичні реєстратори, здатні працювати з великими обсягами даних і швидко відправляти інформацію на зовнішні накопичувачі.

Де купити медичні ендоскопічні камери за вигідною ціною в Україні? 

Цікавить ендоскопічна відеокамера в Києві? Оцініть товари, представлені на сайті Maestro Medical. Ми є виробником медичного обладнання та представником провідних світових брендів. У цьому розділі ви знайдете продукцію OUMAN і Maestro. Вибирайте апарати з потрібними параметрами і робіть оптимальну покупку. При будь-яких ускладненнях з вибором просто зв'яжіться з нами і отримаєте вичерпні консультації. Ми допоможемо зробити кращий вибір для ваших конкретних умов. 

Наша компанія присутня на ринку з 2017 року. За цей час ми отримали величезний досвід в постачанні (в тому числі комплексному) лікарень, клінік, центрів та інших медичних закладів. Ми надаємо послуги державним і комерційним структурам, повністю задовольняючи потреби наших клієнтів. 

Оцініть привабливість наших пропозицій: вигідну вартість, якісний сервіс, зручну доставку. Купуйте якісне обладнання з гарантією від виробника та будьте попереду своїх конкурентів. Звертайтеся до нас!