ЛОР ендоскопи

Показати 1-2 з 2 товарів

ЛОР ендоскопи є медичними апаратами, які широко застосовуються в ході проведення ендоскопічних досліджень різного рівня складності. Інноваційне обладнання дозволяє вузькоспеціалізованому лікареві – отоларингологу, швидко та якісно справлятися зі своїми професійними обов'язками. За рахунок того, що пристрій запрограмований на виконання великого діапазону функцій, процедура діагностики та терапевтичного лікування значно полегшується.

Крім того, що ендоскоп для ЛОР лікаря є незамінним помічником, прилад приносить набагато менше дискомфорту пацієнту і в цілому подібний метод дослідження визнається малотравматичним науковим співтовариством. Лікувальні операції реалізуються мобільно (займають приблизно пару хвилин), практично не викликають болючих відчуттів (відразу ж після закінчення маніпуляції пацієнт вільний вирушати у своїх справах).

Вам обов'язково потрібно купити ЛОР ендоскопи, щоб проводити дослідження стану вух, горла, носа з метою виявлення потенційно можливих відхилень у їх розвитку, наприклад:

  • Патології слизової або гайморової пазухи;
  • Дефектне порушення структури носоглотки;
  • Запалення решітчастого лабіринту;
  • Фарингіт;
  • Ангіна;
  • Фронтит тощо;

Огляд проводиться безпечно і малокровно, хірургічне втручання не передбачається, тому брати участь у дослідженні дозволено навіть дітям, які досягли 3-х років.

Особливості медичних ЛОР ендоскопів від Maestro

Компанія Maestro займається постачанням професійного медичного обладнання преміум-класу. У робочій діяльності ми керуємося клієнтом орієнтованим підходом, тому вказана на сайті ціна ЛОР ендоскопів є найбільш вигідною в першу чергу для покупця. Товар, представлений у каталозі, проходить процедуру контролю якості, у функціональних властивостях придбаного виробу Вам не потрібно сумніватися. Для підтвердження правдивості цих слів фірма Maestro встановлює гарантію на власну продукцію. На сайті здійснюється продаж ЛОР ендоскопів останнього зразка, які дозволяють:

- Значно скоротити час проведення операції;

Отримані дані у оптимальному форматі миттєво завантажуються на комп'ютер користувача. За допомогою спеціальної програми можна легко розсортувати за групами, під кожного відвідувача створюється окрема електронна картка, тому будь-яка плутанина в базі даних виключається.

- Знизити рівень ризику;

Гнучкий ЛОР ендоскоп акуратно і методично вводиться в горло, не зачіпаючи при цьому стінки верхньої дихальної частини горла. Цілісність м'язово-хрящових тканин не порушується, відповідно пацієнт не відчуває болю.

- Отримати більш точні результати дослідження;

Медичний прилад працює автоматизовано, проникає в важкодоступні місця і виводить на екран монітора високоякісне зображення в кольорі.

Де придбати жорсткі та гнучкі ендоскопи для ЛОР лікаря в Україні?

В інтернет магазині Maestro Medical асортимент продукції надзвичайно широкий і різноманітний, у нас Ви можете без праці та зайвого клопоту купити апарати для ендоскопії будь-якого конструкційного вигляду та варіанта комплектації. Співпрацюємо тільки з швидкими компаніями-виробниками. У штат нашої фірми входять виключно досвідчені професіонали, які вдумливо вислухають усі Ваші вимоги і, відштовхуючись від отриманих відомостей, швидко порадять найбільш підходящий продукт. передзвоніть менеджерам сайту за вказаними контактами, щоб придбати бронхоскопи в Києві.