Відеоларингоскопи


Для того, щоб швидко та якісно провести розкриття дихальних шляхів, інвазивні діагностичні процедури, візуальний огляд та ендохірургічні маніпуляції лікарю потрібно купити ларингоскоп. Це спеціальне пристосування, яке складається з декількох конструкційних елементів, а саме: рукоятки, наконечника та безпосередньо екрана. Відеоларингоскоп в Україні дозволяє щодо безболісно та безкровно провести повну діагностику органів системи дихання, зокрема гортані, голосових зв'язок. Також з його допомогою можна оперативно звільнити повітроносні шляхи від стороннього тіла, яке застрягло всередині.

Види та особливості ларингоскопів

Сучасний споживач потрапив у дуже вигідне становище, адже йому надається можливість придбати відео ларингоскоп у Києві кращої якості в нашому магазині - вказана ціна відеоларингоскопа нижча від середньоринкових тарифів. В асортименті є апарати різної конфігурації:

- З ларингеальною трубкою – являє собою S образний шланг, що складається з двох харчових манжеток (маленькою та великою). Між ними є отвір для вентиляції. Лікар вводить механізм наосліп.

- З насадками, які називають клинками – щоб виявити причину захворювання, хірург повинен притиснути відеоларингоскоп для важкої інтубації до мови. Хорошу видимість забезпечує поміщена у пристрій лампа, яку виробники визначили в ручку для простоти користування. Існує два зразки зброї – стандартний (Макінтош) та прямий (Міллера), вони відрізняються формою та розміром, але в цілому продукція випускається за загальновизнаними світовими стандартами.

Застосування відеоларингоскопа

На нашому сайті Ви можете придбати відеоларингоскоп просунутого рівня. Така апаратура має підвищену продуктивність і модернізовану комплектацію. Особливістю даного виробу є невеликий монітор, який транслюється картинка, захоплена камерою. Щиток вмонтований у ручну частину інструменту, за рахунок чого його зручно заряджати від звичайної розетки. Попадання вологи, пилу, частинок бруду всередину корпусу виключається. Пристосування охоплює значно більший радіус простору, він універсальний, підходить для дослідження пацієнтів із будь-яким типом аномалій. Експлуатуючи відео ларингоскоп у Києві, Вам не доведеться переживати, що:

- Монітор запітніє під час реалізації операції – виробники завбачливо підійшли до питання створення інструментарію, розробили функцію, що запобігає подібній неприємності;

- Зображення буде каламутним – силует подається у високій роздільній здатності та кольорі, медперсонал без праці розгляне зразок та визначить характер проблеми;

- Отримані дані пропадуть – процедурний аналіз записується на відео, дані зберігаються на мікрокарті великого обсягу пам'яті.

Інструментарій підлягає багаторазовому використанню, створюється за ефективної виробничої технології з високотехнічних матеріалів. Функціонує без збоїв, але у екстрених випадках деталі підлягають заміні.

Де купити відео ларингоскопи в Україні?

Якщо Ви бажаєте терміново замовити електрохірургічне обладнання для постійної експлуатації, звертайтесь до надійних постачальників. Компанія Maestro Medical займається збутом медичних продуктів протягом тривалого часу. Каталог товарів широкий, включає електрохірургічне обладнання, обладнання для реанімації та інші агрегати. До складу нашої команди входять компетентні та кваліфіковані експерти, які відповідально підходять до виконання службових обов'язків. Представники фірми уважні клієнтам. За потреби вони проконсультують Вас з будь-якого незрозумілого питання.