Відеоларингоскопи


Для проведення візуального огляду, інтубації, біопсії або ендохірургічних втручань застосовується ларингоскоп. Пристрій, що складається з рукоятки, наконечника та екрану (відеоларингоскоп), який вводиться в гортань пацієнта через рот або ніс. Використовуються як жорсткі моделі, так і гнучкі для виконання ларингоскопії в умовах клініки або під час екстреної допомоги.

Види та особливості ларингоскопів

Ларингоскопія являється універсальним методом обстеження гортані, а також голосових зв’язок. Проведення інтубації та забезпечення прохідності дихальних шляхів. Одним з найсучасніших представників цього обладнання є відеоларингоскоп, який можна придбати в Maestro Medical. Існують два види пристроїв:

  • з клинками;
  • з трубкою.

Його особливістю є наявність монітора, на який виводиться зображення камери. Складається він з двох компонентів: рукоятка з дисплеєм та комплекту клинків.

Рукоятка з екраном являється основною частиною, яка працює автономно і заряджається від звичайної розетки з 220V. Корпус є герметичним та виключає попадання вологи чи пилу. Вмонтований екран має, зазвичай 3 дюйми, в деяких моделях 2.5 дюйма. Така технологія дає можливість побачити верхні дихальні шляхи пацієнта та є додатковим засобом для проведення інтубації. Кольорове зображення виводиться на екран, з камери, яка розміщена на клинку. Також, завдяки встановленню Micro SD карти можна записувати відео матеріал.

Медичні ларингоскопи з трубкою нагадують ЛОР ендоскопи, проте виконують інші функції і являються чудовим помічником для проведення важкої інтубації, а також для обстеження шляхів дихання. Дистальний кінець трубки обладнаний джерелом світла.

Кожен ларингоскоп, який представлений в нашому магазині, обладнаний функцією Anti-Fog, яка дозволяє уникнути запотівання камери під час ларингоскопії.

Товар додано до порівняння