Обладнання для ЛОР

Показати 1-4 з 4 товарів

ЛОР обладнання - це інструменти та пристрої, які виконують широкий спектр завдань, більшість з яких включає їх використання лікарями-отоларингологами для діагностичного виявлення, терапії або хірургічного лікування будь-яких захворювань вуха, носа та горла, щоб усунути проблеми зі слухом, нюхом, хропінням і навіть промовою.

Діагностика та лікування дорослих та дітей із захворюваннями та розладами вуха, носа, горла, включаючи носові пазухи, гортань, порожнину рота та верхню частину глотки, а також пов'язані з ними структури голови – процес досить довгий, трудомісткий і, як правило, дуже затратний з точки зору ресурсів та часу. Базове ЛОР-обстеження зазвичай включає огляд вух, носа, горла, обличчя та шиї. Для кожної галузі дослідження використовуються спеціальні інструменти. Для повного дослідження та проведення операційних втручань задіюється складніше отоларингологічне обладнання, що забезпечує малу інвазивність та швидкий відновлювальний період. Коли ви підбираєте обладнання для лікарні або клініки, важливо враховувати існуючий та потенційний діапазон отоларингологічних послуг.

Сьогодні існує безліч інноваційних та традиційних продуктів, які допоможуть вам налагодити ефективну роботу як у приватному кабінеті, так і у стінах лікарні. Всі ці пристрої призначені для використання виключно висококваліфікованими фахівцями або під їх керівництвом та наглядом. Перш ніж перераховувати обладнання, необхідне для повноцінної роботи лікаря-отоларинголога, давайте розберемося, які обстеження проводяться і яке медичне ЛОР обладнання для цього використовується?

Що відноситься медичного обладнання ЛОР лікаря?

Клінічні рішення Maestro medical є лінійкою високоякісних інструментів, апаратів та пристроїв для оптимізації скринінгового та лікувального процесів в отоларингологічній галузі. ЛОР апаратура, доступна для замовлення на сторінках нашого інтернет-магазину, відрізняється ідеальним співвідношенням високої якості та доступної ціни, і вже не один рік успішно постачається для різних медичних закладів в Україні.

Обладнання ЛОР лікаря, що використовується найчастіше, включає:

- ЛОР-комбайни;

- ларингоскопи, отоскопи та інші види ендоскопів;

- електрохірургічні інструменти;

- освітлювальні прилади та системи керованої хірургії;

- Апарати для перевірки слуху;

- отоларингологічні мікроскопи;

- носові щипці для операцій на носовій перегородці та гайморовій пазусі;

- вушні щипці для встановлення чи зняття пов'язок, «пакетів»;

- гнобителі язика для зручного дослідження ротової порожнини та глотки;

- дзеркала різної форми для якісного огляду стін та просвітів органів;

- ручний інструмент – ножиці, що всмоктують трубки, пастки, зонди, кюретки;

- носові та отологічні витратні матеріали.

Найбільш поширеними процедурами є аденоїдектомія та тонзилектомія, операції на вухах, такі як введення миринготомічної трубки, тимпанопластика, стапедектомія, септопластика, ринопластика, хірургія носових пазух. Широко використовується реконструктивна, реабілітаційна та косметична хірургія для виправлення деформацій при травмах вух та носа.

Добре оснащений кабінет і достатня кількість інструментів значно розширюють можливості лікаря, дозволяють знизити дискомфортні відчуття для пацієнтів і вивести послуги на більш високий рівень. Все обладнання для ЛОР кабінету, реалізоване нашою компанією, сертифіковане в Україні та відповідає найвищим стандартам якості та безпеки.

Де придбати отоларингологічне обладнання в Україні?

У Maestro Medical ви можете купити усі необхідні інструменти для ЛОР кабінету, а також інші види обладнання для медустанов за мінімальними цінами з оперативною доставкою в будь-яке місто України. У нашому каталозі представлені меблі для медичних кабінетів, обладнання для палат інтенсивної терапії та хірургічних залів, медичні лампи та багато іншого.