Апарати CPAP / BiPAP

Показати 1-8 з 8 товарів

Автоматичні СИПАП апарати дозволяють ефективно лікувати органи дихання.  Вони є інструментом однойменної терапії, яка позбавляє від хропіння.  Він не настільки нешкідливий, як здається, будучи маркером можливих серйозних проблем зі здоров'ям.  Однією з них є ОАС - обструктивне апное сну.  Терапія Constant Positive Airway Pressure дозволяє вилікувати і ця недуга.

Вплив відбувається наступним чином: генерується повітряний потік тисне на органи дихання, змушуючи їх розширюватися.  Машина забезпечує необхідний тиск кисню в легенях.  Дихальні шляхи залишаються відкритими, що усуває можливість обструктивних явищ.  Апарат неінвазивної вентиляції легенів приводиться в дію компресором.  Той подає повітря, що надходить в організм через спеціальну маску.  Щоб збільшити користь від вступника кисню, він проходить через зволожувач.  Таке апаратне забезпечення дозволяє пацієнтам добре висипатися.  Від його якості і функціональності багато в чому залежить успіх лікування.  Воно проводиться багатьма компаніями, на сьогоднішній день можна купити СІПАП апарат або БІПАП пристрій різних класів і типів.

 

Як працюють СІПАП і БІПАП апарати?

Принцип роботи у обох систем схожий.  В обох випадках при налаштуванні враховується час засипання - від 0 до 60 хв.  В цей час подача повітря повинна бути максимально сприяла, щоб пацієнт міг заснути.  Далі починаються відмінності.

CPAP апарат для лікування апное подає безперервний повітряний потік під певним тиском.  Він може бути двох видів:

 ● Базовий - має 2 робочих режиму: засипання і лікувальний.  Налаштування вводяться вручну.  Під час сну тиск збільшується і залишається постійним.  Така незмінність призводить до дискомфорту - хворому важче видихати, відчуваючи опір повітря.

 ● Автоматичний.  До фази сну все протікає так само, але після засипання тиск регулюється автоматично.  Налаштування задаються фахівцем.  Це знімає проблему видихання тільки частково.

BiPAP апарат для дихання здатний забезпечити різнорівневу подачу кисню.  На видиху утворюється низький тиск, а на вдиху - висока.  Це набагато комфортніше.  Таке обладнання теж має свої різновиди:

 ● Базовий - найпростіший.  Працює в режимі заданого вручну дворівневого постійного тиску.

 ● Автоматичний - постійний розрив тиску на вдиху і видиху залишається, але рівень подачі змінюється автоматично.

 ● БІПАП апарат для полегшення дихання з режимом S / T - при зупинці дихання людини починає виконувати функції штучної вентиляції легенів.

 

Показання до застосування аппаратів BiPAP

Дані мед прилади використовуються для лікування хропіння.  Само по собі це явище не небезпечно, а ось проти апное потрібно боротися.  Якщо спляча людина раптом припиняє голосно хропіти, і його дихання зупиняється на 20-40 секунд, що припиняється як ніби "прорвався" ще більш гучним хропінням - це перші ознаки небезпеки.  Раптове припинення дихання веде до порушень серцево-судинної системи, гіпертонії, інфаркту міокарда, інсульту і навіть до раптової смерті.  Щоб позбутися від такої небезпеки, потрібно використовувати обладнання для СІПАП-терапії.

BiPAP, в свою чергу, показані при хронічної обструктивної хвороби легень, хронічної серцевої недостатності, пацієнтам із зайвою вагою, при різних розладах нервово-м'язової і дихальної систем.

 

Вартість CPAP Апаратів

Можна купити СІПАП-апарат або БІПАП-пристрій у Києві та Україні, здатні працювати в обох режимах, і навіть з додатковими опціями.  Таке обладнання ви можете знайти в нашому магазині медичної технікиОбов'язково ознайомтеся з іншим обладнанням для реанімації в нашому магазині. Також тут пропонується пристрій для кисневої терапії для хворих з кисневою недостатністю.  Дане обладнання користується великим попитом в Україні.  Також зверніть увагу на привабливість наших цін.  Всі товари сертифіковані, з гарантією якості.