Операційні столи

Активні фільтри

На даному етапі операційні столи мають найрізноманітніші конструкції, а також використовуються в різних напрямках медицини та хірургії. Вибрати й купити операційний стіл досить легко, тільки варто врахувати його зручність в тій чи іншій сфері, як для лікаря, так і для пацієнта.

Операційні столи багатофункціональні, мають велику варіацію зміни положень, а також різні конструкції (електричний або гідравлічний привід).

Наша компанія пропонує широкий асортимент операційних столів, які будуть максимально ефективні і функціональні під час проведення хірургічних втручань, по самій адекватній ціні.

Хірургічні столи завжди купуються на тривалу експлуатацію, мають ергономічну конструкцію і відмінну якість. Каркас столів виконується з міцних сплавів, які можуть витримати велику вагу і забезпечити надійність використання. На сучасних операційних столах також легко і ефективно можна робити рентгенівські знімки.

В основному операційні столи використовують в: загальній, судинній хірургії, нейрохірургії, кардіохірургії, урології, гінекології, проктології, ларингології, ендоскопії, лапароскопії, офтальмології, травматології, онкології, пластичній хірургії, стоматології та ін.

Завдяки сучасним виробникам конструкції столів представлені різними моделями, яким знайдеться своє застосування у будь-яких областях хірургії.

Реєстрація нового акаунту
Вже зареєстровані?
Вхід або Відновити пароль