ЛОР-комбайни

Показати 1-2 з 2 товарів

Ціна ЛОР-комбайна залежить від багатьох факторів. Найважливішими з них є якість матеріалів, з яких виготовлено виріб, можливості доукомплектації з метою отримання нових опцій, ім'я виробника і його гарантії. 

Дана конструкція, в якій беруть участь різні апарати, відрізняється компактністю і функціональністю. Він призначений для використання в кабінеті отоларинголога. По суті, це ціла система інструментів, об'єднаних в одному блоці. З його допомогою виконується цілий ряд лікувально-профілактичних процедур і проводиться обстеження пацієнта. 

Купити ЛОР-комбайн - це дуже вигідне рішення, оскільки з його допомогою вдається істотно скоротити час прийому і знизити трудомісткість процесів - це досягається за рахунок їх автоматизації. Великою перевагою цих виробів є простота управління. 

Комплектації ЛОР комбайнів 

Робоче місце ЛОР-лікаря (друга назва комплексу) управляється централізовано завдяки єдиній системі електронного управління. Усі вхідні в неї модулі виконують свої функції, і це єдність забезпечує вражаючу функціональність.

Які елементи входять в стандартний набір: 

 - робочу поверхню високої якості, що відповідає гігієнічним вимогам; 

 - стійка з панеллю приладів, мобільна; 

 - ендоскопічна система для діагностики та маніпуляцій; 

 - РК-дисплей, на який виводиться зображення, що отримується за допомогою що входить в комплектацію цифрової відеокамери; 

 - системи подачі і відведення води і повітря; 

 - УФ-стерилізатор для обробки інструменту; { {1}} 

 - оптичну систему; 

 - контейнери для використаних інструментів і медичних відходів; 

 - висувні полки, на яких може розташовуватися клавіатура або ємності; 

 - рухливий штатив-підставка для насадок; 

 - джерело освітлення, що не нагрівається типу, який можна регулювати; 

 - лоток для препаратів і інструментів. 

Особливості роботи з обладнаним робочим місцем ЛОР лікаря 

Купити ЛОР-комбайн рекомендується для оптимального оснащення кабінетів в приватних і державних медичних установах. Функціональні можливості такого обладнання дозволяють забезпечити максимальний комфорт пацієнта. При цьому значно скорочується час огляду, а дані про стан пацієнта фіксуються в автоматичному режимі. Модульна система комплектації також дуже зручна - можна вибрати саме ті блоки, які потрібні для виконання завдань, що виконуються лікарем. Від конкретного набору модулів і залежить ціна робочого місця ЛОР-лікаря. У більшості комплектів є можливість додати окремі опції за рахунок вбудованих елементів. При цьому всі поміщається в корпус без збільшення його вихідного розміру.Тобто, він залишається компактним. 

Дані меблі медичні не вимагають особливого догляду. Він складається в очищенні і дезінфекції за допомогою стандартних засобів. Для обслуговування не потрібно залучати технічний персонал. Проведення якихось складних операцій не потрібно. 

В апараті може бути передбачена магістральна подача води або наявність спеціального резервуара. У разі автономної роботи є вимоги до використовуваної воді - найчастіше заливають дистильовану. При магістральної подачі в системі передбачені спеціальні фільтри.  

Де купити ЛОР-комбайни за вигідною ціною в Україні? 

Якщо ви шукаєте, де купити ЛОР-комбайн в Україні, зверніть увагу на наші пропозиції. Компанія Maestro Medical пропонує продукцію, що випускається під брендом OUMAN. На нашому сайті ви можете отримати повну інформацію про гарантійні зобов'язання і сертифікації даної продукції. 

У нас ви можете вигідно купити ЛОР-комбайн; Київ є містом, в якому знаходиться наш склад. Тому тут ви можете забрати замовлений товар самовивозом або скористатися послугою кур'єрської доставки.

Оскільки ціна ЛОР-комбайна в Україні залежить від матеріалів і функціональності, ви можете вибрати модель, найбільш підходящу вашим цілям. 

Можна купити медичне обладнання з більш широким спектром функцій із загартованого скла дорожче або простішу модель в стилізованій під мармур обробці. 

При будь-яких ускладненнях з вибором просто зв'яжіться з нами. Консультанти компанії дадуть докладні консультації та допоможуть зробити оптимальну покупку. Звертайтеся до нас!