Літотріптори

Активні фільтри

Пневматичний літотріптер Lithobox
  • Розпродаж!
179 950,00 грн
Пневматичний літеторіптер Lithobox - це сучасний урологічний пристрій для PCNL та URS. Такий літотріптер відмінно підходить для фрагментації...

Літотрипсія являє собою малоінвазивну процедуру, яка має високий ефект. Завдяки літотрипторам є можливість провести процедуру дроблення каменів сечового міхура і вивести їх осколки менш травматично і безпечно для пацієнта.

Сучасні методи лікування сечокам'яного захворювання змінюють частоту і характер ускладнень, які можуть виникнути в результаті цієї хвороби.

Літотриптори працюють за принципом ударно-хвильової терапії і виступають в якості екстракорпоральних приладів, які призначені для дроблення конкрементів.

Подрібнення твердих утворень відбувається завдяки генеруючим ударним хвилям, що значно полегшує виведення конкрементів з організму людини.

У нинішній час широко застосовуються пересувні і стаціонарні літотриптори для видалення каменеутворення в нирках, сечовому і жовчному міхурі і в інших внутрішніх органах.

Тривалість процедури літотрипсії може тривати від 40 до 60 хвилин, на реабілітацію йде кілька діб.

У нашому магазині представлені: Інтракорпоральний пневматичний літотріптор і Екстракорпоральний ударно-хвильовий літотріптор, який об'єднав в собі всі потрібні блоки і системи з найадекватнішою ціновою політикою.

Реєстрація нового акаунту
Вже зареєстровані?
Вхід або Відновити пароль