Тулієві лазери


Тулієві лазери - апарати, які забезпечують відмінний гемостаз і високу ефективність процедури.

Найчастіше тулієві лазери застосовують в урології, торакальній хірургії, ЛОР, гінекології, загальній хірургії, в ендоскопічній та лапароскопічній хірургії (для резекції, вапоризації, абляції, коагуляції, ексцизії, а також гемостазу м'яких тканин).

Тулієвий лазер ідеальний для лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози.

Особливості тулієвих лазерів

- Контрольована глибина проникнення в тканини;

- Швидкість вапоризації до 3 грам в хвилину;

- Висока ефективність в васкуляризированній і неваскулярізірованній тканині;

- Сенсорний кольоровий дисплей c відображенням усіх ключових параметрів роботи;

- Легке підключення лазерного волокна.

- Ергономічний дизайн і висока мобільність;

- Інтуїтивно-зрозуміла панель управління.

Завдяки тулієвим лазерам час реабілітації пацієнта скорочено, так як лазерний промінь проникає в тканину тільки на частку міліметра, надаючи хірургу високий рівень контролю та суттєво зменшуючи ризик ненавмисного пошкодження.

Тулієві лазери гарантують цілісність різних інструментів і ендоскопів.

Де купити тулієві лазери за вигідною ціною в Україні?

Тулієвий лазер – сучасний метод лікування, який вже сьогодні робить життєво важливий внесок у медичну практику і дозволяє вивести її на новий рівень. Тулієві лазери, що поставляються в Україну компанією Maestro Medical, входять до числа найкращих лазерів у світі для застосування в хірургії – їх використання є мінімально інвазивним, дозволяє уникнути ускладнень та значно знижує післяопераційні порушення у пацієнтів. Безпека, універсальність та висока ефективність тулієвих лазерних систем доведена у ході численних клінічних випробувань. Ми пропонуємо найкращі технології, що дозволяють лікарям працювати швидко, безпечно, з упевненістю у відмінному результаті.

Як надійний медичний партнер, ми прагнемо запропонувати вам найбільш вигідні рішення щодо якості та вартості інноваційних лазерних систем, щоб ви могли купити тулієвий лазер та надати потрібні медичні послуги у вашому закладі. Вас також приємно здивує доступна ціна гольмієвих лазерів. Максимальна користь – головне правило, яким ми керуємося у роботі з клієнтами. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею з Маестро медікал.