Пересувні світильники

Показати 1-4 з 4 товарів

Операційний кабінет в кожній клініці є важливим місцем, де проводяться різні операції. Тут повинно знаходитися сучасне медичне обладнання, в надійності якого навіть питання не стоїть. Це, також, стосується й освітлення. Але умови операційних можуть бути різні, що вимагає використовувати світильники безтіньові пересувні для забезпечення мобільності.

Чому варто вибрати світильник медичний пересувний?

Сьогодні, життя вимагає мобільності не тільки від нас, але і від устаткування, яке використовуємо. Смартфони та бездротова техніка є нашими помічниками, які ми можемо використовувати не залежно від місця знаходження. Те ж саме відбувається і у сфері медичного освітлення, сучасним дітищем якого є світильник хірургічний пересувний. Цей унікальний освітлювальний прилад є алогічним стельового за всіма параметрами, проте має особливість — мобільність. До таких відносяться не тільки медичний налобний ліхтар, але й підлоговий.

Освітлювальне обладнання, про яке йде мова, в магазині Maestro Medical представлені лінією світлодіодних світильників безтіньових медичних пересувних, модельний ряд яких дозволяє підібрати оптимальне для медичних кабінетів будь-якої складності. Сучасний ергономічний дизайн і компактність дозволяють організувати правильний робочий простір в палатах, операційних, лабораторіях і палатах інтенсивної терапії, де освітлення грає важливу роль.

Світильник медичний пересувний підлоговий простий в експлуатації, надійний і не вимагає додаткового обслуговування. Система кріплень і конструкція їх розроблена спеціально для роботи в медичних кабінетах обстежень і операційних. Їх джерела LED світла не випромінюють тепла, тим самим не створюючи дискомфорт хірургам. Також, світлодіоди забезпечують рівномірний світловий потік і безтіньовий ефект. Всі деталі та кріплення стійкі до дезінфекційних засобів і ультрафіолетового випромінювання.

Світова практика використання таких світильників показує їх підвищену попит, адже мобільність дуже важлива, коли під час операції дорога кожна секунда. І Маестро Медікал готові допомогти вам обладнати вашу операційну сучасним, економним і надійним освітленням, яке стане помічником для вас.

Товар додано до порівняння