Недавно переглянутий
Відсутні

Пересувні

Фільтрувати за
67 500 грн
Такий безтіньовий операційний пересувний світильник варто купити ортопедам, гінекологам, урологам, проктологам, косметологам. На відміну від галогенних світильників, ця операційна лампа не нагрівається, має приємне...
116 000 грн
Лампа безтіньова хірургічна пересувна, 55 світлодіодів, високий індекс передачі кольору. Хірургічна безтіньова лампа LED5500 - лампа серії Стандарт, яка є найпоширенішою моделлю для освітлення операційних. Забезпечує...

Операційний кабінет в кожній клініці є важливим місцем, де проводяться різні операції. Тут повинно знаходитися сучасне медичне обладнання, в надійності якого навіть питання не стоїть. Це, також, стосується й освітлення. Але умови операційних можуть бути різні, що вимагає використовувати світильники безтіньові пересувні для забезпечення мобільності.

Чому варто вибрати світильник медичний пересувний?

Сьогодні, життя вимагає мобільності не тільки від нас, але і від устаткування, яке використовуємо. Смартфони та бездротова техніка є нашими помічниками, які ми можемо використовувати не залежно від місця знаходження. Те ж саме відбувається і у сфері медичного освітлення, сучасним дітищем якого є світильник хірургічний пересувний. Цей унікальний освітлювальний прилад є алогічним стельового за всіма параметрами, проте має особливість — мобільність. До таких відносяться не тільки медичний налобний ліхтар, але й підлоговий.

Освітлювальне обладнання, про яке йде мова, в магазині Maestro Medical представлені лінією світлодіодних світильників безтіньових медичних пересувних, модельний ряд яких дозволяє підібрати оптимальне для медичних кабінетів будь-якої складності. Сучасний ергономічний дизайн і компактність дозволяють організувати правильний робочий простір в палатах, операційних, лабораторіях і палатах інтенсивної терапії, де освітлення грає важливу роль.

Світильник медичний пересувний підлоговий простий в експлуатації, надійний і не вимагає додаткового обслуговування. Система кріплень і конструкція їх розроблена спеціально для роботи в медичних кабінетах обстежень і операційних. Їх джерела LED світла не випромінюють тепла, тим самим не створюючи дискомфорт хірургам. Також, світлодіоди забезпечують рівномірний світловий потік і безтіньовий ефект. Всі деталі та кріплення стійкі до дезінфекційних засобів і ультрафіолетового випромінювання.

Світова практика використання таких світильників показує їх підвищену попит, адже мобільність дуже важлива, коли під час операції дорога кожна секунда. І Маестро Медікал готові допомогти вам обладнати вашу операційну сучасним, економним і надійним освітленням, яке стане помічником для вас.

Детальніше
Меню
Налаштування