Недавно переглянутий
Відсутні

Медичні лампи

 • Хірургічні світильники

  Хірургічні світильники

  Стельові операційні лампи забезпечують якісне рівномірне освітлення без тіні.  Вони задіюються при оперативних та діагностичних діях.  Є різні конфігурації, які, в залежності від властивостей, служать в якості основного або додаткового джерела.  Від правильного вибору і застосування таких освітлювальних приладів багато в чому залежить благополучний результат операції.

  Безтіньова хірургічна лампа є нейтральною.  Вона створює спектрофотометрическими температуру в межах 4300-4500 К. Правильний вибір таких пристосувань дає:

   ● створення однорідно освітленій зони;

   ● всі умови для сприйняття предметів в їх природному кольорі;

   ● найменше випромінювання тепла при максимальній освітленості робочого периметра;

   ● високоякісну візуалізацію освітлюється простору.

   

  Види операційних ламп

  Існують такі різновиди використовуються в медустановах установок: За способом фіксації:

  Повний комплект складається з декількох видів - так створюється відповідна освітлювальна система.  Вона повністю задовольняє всі потреби виконують певні процедури фахівців.

   

  За цільовим призначенням:

   ● Операционно-оглядові.  Вони відрізняється мобільністю і встановлюються різними способами на підставу - мобільного стійці, стільниці, стіни або стелі.  Можуть стояти на підлозі.  Такі апарати вибирають для стоматологічних кабінетів, хірургів, акушерів, педіатрів, дерматологів та косметологів.

   ● Операційні світильники.  Також можуть бути підлоговими і настінними, кріпитися до робочих поверхонь або стелі.  Як правило, відрізняються універсальністю і дають яскравий, холодне світло.

   ● Сучасні моделі мають функції настройки - можна змінювати яскравість, напрямок і інші параметри випромінювання.

  Існують галогенові, газорозрядні і LED-джерела.  Останній варіант найдосконаліший.  Саме такі пристрої ми і пропонуємо.

   

  У нашому інтернет-магазині представлені наступні категорії:

  Світлодіодний пересувний медичний світильник - компактний, служить при проведенні операцій з малоінвазивним втручанням.  Ним користуються гінекологи, косметологи, проктологи, урологи, ортопеди.

  Стельова операційна лампа для хірургії - буває однокупольною і двокупольний.  Зручно управляється зі спеціальної панелі, має універсальний привабливий дизайн і зручну конструкцію.  Є вироби, виготовлені за технологією I-LIGHT з мінімізованих інфрачервоним випромінюванням.

  Інноваційні невеликі світлодіодні моделі з лінзою, що кріпляться на робочій поверхні - для дерматології, косметології, інших медичних маніпуляцій.  Налобний ліхтар - керований світлодіодний освітлювач, який надягає на голову і залишає вільними руки.  Працює від знаходиться всередині батареї.  Використовується в гінекології, хірургії, нейрохірургії, ЛОР, стоматології.

   

  Основні характеристики безтіньові світильників

  Щоб купити оптимальне для конкретних умов використання пристрій, потрібно знати, на яких умовах грунтується вибір.  Безтіньова лампа для операційної має наступні параметри:

   ● тип застосовуваних ламп;

   ● діапазон колірної температури;

   ● кількість рефлекторів і їх діаметр;

   ● можливість регулювання фокусу;

   ● опції налаштувань освітлення;

   ● спосіб установки або кріплення;

   ● конструктивні і технологічні особливості;

   ● наявність додаткових опцій.

   

  Вартість хірургічних ламп

  Вартість будь-якої моделі безпосередньо залежить від її характеристик.  Вони є в описі кожної позиції на сайті.  Ми реалізуємо сертифіковані вироби.  Якість гарантовано виробником.  Зверніть увагу на привабливість цін, пропонованих нами за продукцію провідних брендів.  По Києву можлива доставка кур'єром.  В інші міста і населені пункти України висилаємо товари "Новою поштою".  На усі товари дається гарантія 3 роки. Ви можете купити хірургічні лампи за вигідними цінами в Maestro. Звертайтеся до нас!

 • Налобні освітлювачі

  Налобні освітлювачі

  Освітлення в медицині є одним з основних елементів для практики. Без хорошого світла складно робити обстеження, огляд пацієнт і, тим більше, операції. Але як бути, якщо основного світла не вистачає? Або необхідно провести огляд певних ділянок, а ліхтарик взяти неможливо? Тут допоможе медичний налобний освітлювач. Інтернет-магазин Maestro Medical, працюючи з виробниками якісної продукції, пропонує кращі варіанти цих пристроїв.

  Чим освітлювачі налобні відрізняються від інших?

  Цей пристрій дуже популярно серед лікарів, бо вони вважають його зручним і практичним. З назви випливає, що кріпиться він на голові доктора спеціальним фіксатором. Це дозволяє висвітлити ті ділянки, які не під силу загальному світлу. Це може бути ротова порожнина, вуха і т.д. Навіть під час операції, освітлювач налобний операційний можна направити на необхідну ділянку, що спрощує процес.

  Освітлювальний прилад не має складної конструкції і простий в експлуатації. Вбудований акумулятор дозволяє не залежати від центрального освітлення. Навіть під час збоїв в електромережі, оперативне втручання не зупиняється. Фіксується на голові доктора спеціальним ременем з можливістю регулювання розміру. Джерело світла легке і ним зручно керувати. Моделі, такі як медичний налобний освітлювач з оптикою, оснащені лінзами, так само як і лампи лупи на струбцині.

  Отже, головними перевагами є:

  • сильний спрямований потік світла;
  • незалежність від живлення електромережі;
  • просте управління джерелом світла;
  • зручне фіксування і регулювання розміру.

  Для того, щоб купити освітлювач налобний в Україні, не варто ходити інтернетом і шукати кращі варіанти. У Маестро Медікал можна придбати товар, який має відмінне зіставлення ціни і якості.

 • Негатоскопи

  Негатоскопи

  Пропонуємо купити негатоскоп в Україні за привабливими цінами. Ці прилади створені для зручного перегляду рентгенівських і інших знімків. Усередині прямокутного корпусу з пластика або металу розташоване матове біле скло, за яким встановлено джерело світла. Він забезпечує необхідну для якісної презентації знімків підсвічування. Пристрої для регулювання параметрів освітлення виведені на спеціальну панель. Використовуються такі вироби в науково-дослідних центрах, лікувально-профілактичних закладах типу санаторіїв, різних медичних установах. 

  Ціна негатоскопа залежить від його характеристик і функціональності. Оптимальне підсвічування (для цього використовується разсіююча світло LGP-матриця і дифузор) дозволяє розрізняти тканини різної щільності по насиченості чорних і сірих відтінків на плівці. Це, в свою чергу, істотно підвищує можливості діагностики. Для кріплення знімків використовуються спеціальні затиски. Для забезпечення мобільності пристрої оснащуються коліщатками або можуть просто стояти на ніжках. 

  Для чого застосовують негатоскопи? 

  Купити негатоскоп варто, щоб підвищити ефективність перегляду знімків. Використовувати його набагато продуктивніше, ніж підносити плівку до освітлювального приладу або користуватися сонячним світлом, що йде з вікна. Це пристрій створює зовсім інший світ: рівномірний, безперервний, досить інтенсивний і з заданою яскравістю. Багато параметрів, до речі, можна регулювати залежно від потрібних умов. Все це підвищує ймовірність постановки вірного і максимально точного діагнозу.

  Для яких цілей потрібно купити медичний негатоскоп? Він використовується для розшифровки флюорографічних, рентгеноскопічних, рентгенографічних знімків, УЗД та МРТ, мамографії. Дані пристрої широко використовуються в наступних галузях медицини: 

  • онкологія - на знімках визначаються метастази і новоутворення; 
  • ендокринологія - визначається зміна розмірів залоз внутрішньої секреції, особливості їх будови; 
  • стоматологія - можна розглянути на знімках з'явилися кістозні утворення і гранульоми, вивчити стан дентіма, особливості кореневих каналів, побачити, як розташовується зуб, щоб правильно працювати з ним; 
  • терапія - при запаленні внутрішніх органів визначається його вогнище; 
  • нейрохірургія і неврологія - визначається наявність гематом в мозку; 
  • артрологія і травматологія - виявляються артрозних деформації, патології хребців, зміни міжхребцевих проміжків, вогнищ остеомієліту або остеопорозу, визначаються точні місця і особливості вивихів і переломів; 
  • гінекологія - вивчається прохідність маткових труб. 

  Сучасні магазини медичного обладнання пропонують різні моделі таких пристроїв. 

  Види негатоскопів

  Щоб купити негатоскопи за вигідною ціною, потрібно визначитися, з яких критеріїв вона складається. 

  Вартість негатоскопа залежить від таких особливостей: 

  • Призначення - мамографічний, травматологічний, стоматологічний і т.п. 
  • Тип освітлювача - LED, люмінесцентний, флуоресцентне джерело або лампа розжарювання. Перший варіант - найбільш зручний, ефективний, якісний і дорогий. 
  • Розмір екрана. Розрізняють такі види: 
  • маленький (для мамографії і стоматології): 

  - однокадровий негатоскоп; 

  - двухкадровий негатоскоп; 

  • великий (для МРТ, КТ, травматологічних досліджень): 

  - трьохкадровий; 

  - чотирьохкадровий. 

  • Спосіб установки: 

  -настільний - забезпечений підставкою або ніжками для установки на несучій поверхні, відрізняється невеликими розмірами; 

  - настінний негатоскоп - це великі установки, які монтуються за допомогою спеціальних кріплень на шурупах. 

  • Можливість переміщатися: 

  - стаціонарний - знаходиться на одному місці і не пересувається; 

  - мобільний - оснащений коліщатками, може при необхідності переміщатися в інший кабінет. 

  Чим більше кадрів можна подивитися одночасно, тим чіткіше видно динаміку хвороби і інші особливості. 

  Дуже важливо враховувати такі характеристики, як: 

  • колірна температура; 
  • рівномірність світіння; 
  • яскравість підсвічування. 

  Чим рівномірніше світіння, тим точніше інтерпретується картина. І навантаження на зір лікаря виявляється не таке велике. 

  Пристрої можуть бути з додатковими функціями: 

  • модуль регулювання яскравості (плавна або ступінчаста); 
  • діафрагмування (для зосередження уваги на потрібному фрагменті, що особливо важливо в мамології); дифузор (забезпечує рівномірність розподілу світла). 

  Де купити негатоскопи за вигідною ціною в Україні? 

  Компанія Maestro Medical пропонує якісні апарати власного виготовлення, розраховані на один, два і три екрана (1D, 2D і 3D). Ви можете купити негатоскоп в Києві безпосередньо у виробника, отримавши гарантію якості і можливість додаткового обслуговування. 

  Крім цього, ми є представниками провідних світових виробників медичної техніки. Це дозволяє пропонувати широкий асортимент даної продукції. У нас ви можете купити настільні медичні лампи, операційні лампи, медичні лазери, ендоскопи різного призначення, електрохірургічне обладнання, апарати УЗД, пристрої для урології та реанімації. 

  Оцініть привабливу вартість наших товарів. Також ми пропонуємо якісний сервіс і зручну доставку.

 • Бактерицидні лампи

  Бактерицидні лампи

  Зараз є безліч факторів, які негативно позначаються на здоров'ї людини, а також провокують різні захворювання і алергії, в тому числі - це бактерії, і мікроби.

  У період сезонних епідемій необхідно особливо пильно стежити за чистотою повітряних парів, регулювати вологість повітря в приміщенні.

  Бактерицидні лампи створені для того, щоб за допомогою ультрафіолетового випромінювання, захистити організм людини від шкідливих мікроорганізмів.

  Ультрафіолетові лампи спрямовані на дезінфекцію повітря і різних площин в приміщенні.

  Антибактеріальний ефект УФ-променів швидко усуває мікроби, мікроорганізми і бацили.

  При цьому руйнується ДНК і клітинна оболонка, що перешкоджає подальшому розмноженню бактерій.

  Бактерицидні лампи використовують для лікарняних палат, лабораторій, цехів з продуктами, дитячих установ, гардеробних і інших приміщень.

  Також бактерицидну лампу широко використовують для стерилізації різних предметів, інструментів і дезінфекції питної води. Дана лампа здатна знищити дріжджі, спори і грибки.

  В інтернет-магазині Maestro Medical представлені безозонові бактерицидні лампи, які мають зручну конструкцію і якісно функціонують з метою знезараження приміщень.

 • Косметологічні лампи

  Косметологічні лампи

  Якщо сучасний косметолог хоче надавати професійні послуги на високому рівні виконання, йому потрібно купити косметологічну лампу-лупу. Відмінна якість освітлення забезпечує також джерело безтіньового освітлення. Дані пристрої є невід'ємними атрибутами популярних салонів краси. Вони відносяться до високотехнологічного обладнання, що дозволяє проводити процедури на більш високому якісному рівні. 

  Настільна косметологічна лампа-лупа використовується в сфері нігтьової естетики (майстрами манікюру і педикюру), а також в медичній (апаратної) косметології. Чим більше ретельніше і ювелірна робота, тим гостріше виникає необхідність в таких приладах. Використання зручного збільшувального скла або забезпечення рівномірного освітлення без тіней. Це збереже зір майстра від перевтоми і суттєво знизить ймовірність можливих пошкоджень при роботі в клієнтом або пацієнтом. 

  Різновиди і особливості косметологічних ламп 

  Косметологічна лед-лампа може мати різну конструкцію. За цією ознакою всі вироби відрізняються на наступні категорії: 

  • Підлогові. Закріплюються на довгому регульованому штативі, можуть оснащуватися коліщатками для зручного пересування в межах приміщення. Відрізняються високою мобільністю. 
  • Настільні. Кріпляться на поверхню столу або косметологічної візки за допомогою струбцини. Завдяки компактним розмірам дуже добре підходять для невеликих кабінетів. Також можуть зручно використовуватися в побутових умовах. Косметологічна лампа з кріпленням користується великим попитом фахівців. Це найпопулярніша модель. 
  • Окуляри-лупа. Виконуються у вигляді легкої маски, оснащеної вбудованим підсвічуванням. До переваг належать мобільність, гнучкі можливості використання, легкість регулювання напряму світла, вільні руки. Надійно кріпляться на голову, є можливість заміни лінз. 

  Переваги косметологічних ламп-луп 

  Дані вироби мають цілу низку переваг:

  Косметологічна світлодіодна лампа відрізняється широким спектром застосування. Вона може використовуватися в наступних сферах: 

  • ювелірні майстерні; 
  • стоматологія; 
  • ремонт годинників та електроніки. 

  У самій косметології вона допомагає виконувати безліч процедур:

  • нанесення макіяжу; 
  • татуаж; 
  • манікюр і педикюр; 
  • нарощування вій; 
  • діагностика і механічна очистка шкіри. 

  Також вони відмінно підходять для домашнього користування. 

  • Вражають можливості регулювання. Можна регулювати висоту і напрямок. Металева ніжка складається з 2-3 ділянок з рухомими сочлененіемі між собою. Таким чином, є можливість виставити лампу під різними кутами. 
  • Надійність, довговічність. Відповідальні елементи (ніжка, кріплення і ін) виконані з металу. Світлодіодні світильники розраховані на тривалий термін експлуатації. Інші елементи виготовляються зі зносостійких матеріалів. 
  •  

  Конструктивні особливості 

  Дані вироби складаються з наступних елементів: 

  1. Верхня частина. Може бути металевою або з зносостійкого пластика. Тут розміщується збільшувальне скло, світлодіодні і електронні компоненти. 
  2. Поворотно-похила конструкція, яка служить для регулювання висоти і напряму світла. Включає притискної механізм і автобалансиром пружини.Дозволяє регулювати відстань до об'єкту, що освітлюється. 
  3. Підсвічування - створює рівномірне освітлення без нагріву. 
  4. Лупа - дає збільшене зображення об'єкта без спотворення. 
  5. Кріплення - штатив / струбцина / прищіпка. 

   

  Особливості вибору косметологічних ламп 

  • Перед тим, як купити кільцеву косметологічну лампу, необхідно ознайомитися з основними критеріями вибору. Потрібно звернути увагу на наступні моменти: 
  • Діаметр вікна - чим він більший, тим комфортніше робочий процес. Але це збільшує габарити, тому необхідно враховувати розміри приміщення, в якому буде стояти цей прилад. 
  • Якість випромінюваного світла - чим більше діаметр, тим менше нагрівається пристрій і краще освітлення. Світло повинен бути спрямованим і сфокусованим, тобто, під нього потрапляє тільки потрібний фахівцеві ділянку. 
  • Ступінь збільшення - вимірюється в діоптріях. Стандартним вибором є косметологічна LED лампа-лупа з оптичною силою 5 дптр. Для робіт з максимальною деталізацією купується пристрій зі збільшенням 8 діоптрій. 
  • Спеціальні кріплення - воно може бути стаціонарним для невеликих приміщень. А при необхідності переміщати в межах досить великої площі вибирається лампа для косметологічного кабінету на штативі з коліщатками. 

  Де купити косметологічну лампу-лупу в Україні?

  Заходьте на наш сайт медичного обладнання та вибирайте необхідні пристрої. Компанія Maestro Medical пропонує сертифіковану продукцію за привабливими цінами. Оцініть широту асортименту представлених товарів. Тут можна вибрати медичні лампи будь-якого різновиду: хірургічні, бактерицидні світильники, негатоскопи і т.п. 

  Якщо є питання з приводу товарів або умов співпраці, просто зв'яжіться з нашими менеджерами. Дамо вичерпні консультації, допоможемо скласти складне замовлення, швидко опрацюємо його і сформуємо до відправки. Отримуйте обрані товари в будь-якому місті України. Компанія Maestro Medical - це недорогі і якісні товари, шикарний сервіс і чітке виконання зобов'язань. Звертайтеся до нас!

Фільтрувати за
164 140 грн
Світлодіодний операційний світильник стельовий, одинарний, потужність 88W, з можливістю регулювання яскравості світла. Колір корпусу: синій та слонова кістка
196 625 грн
Світлодіодний операційний світильник стельовий, подвійний, з можливістю регулювання яскравості світла і фокусуванням. Максимальна інтенсивність світла 160 000Lux. Кнопковий дисплей 2,4 дюйма. Колірна температура...
427 000 грн
Світлодіодний операційний світильник стельовий, подвійний, з можливістю регулювання яскравості світла і фокусуванням. Максимальна інтенсивність світла 160 000Lux. Сенсорний дисплей 4,3 дюйма. Колірна температура...
186 312 грн
Світлодіодний операційний світильник стельовий, подвійний, з можливістю регулювання яскравості світла і фокусуванням. Максимальна інтенсивність світла 160 000Lux. Кнопковий дисплей 2,4 дюйма. Колірна температура...
128 700 грн
Світлодіодний операційний світильник стельовий, одинарний, з можливістю регулювання яскравості світла і фокусуванням. Максимальна інтенсивність світла 160 000Lux. Сенсорний дисплей 4,3 дюйма. Колірна температура...
145 750 грн
Світлодіодний операційний світильник стельовий, одинарний, з можливістю регулювання яскравості світла і фокусуванням. Максимальна інтенсивність світла 160 000Lux. Сенсорний дисплей 4,3 дюйма. Колірна температура...
232 375 грн
Світлодіодний операційний світильник стельовий, подвійний, з можливістю регулювання яскравості світла і фокусуванням. Максимальна інтенсивність світла 160 000Lux. Сенсорний дисплей 4,3 дюйма. Колірна температура...
116 000 грн
Лампа безтіньова хірургічна пересувна, 55 світлодіодів, високий індекс передачі кольору. Хірургічна безтіньова лампа LED5500 - лампа серії Стандарт, яка є найпоширенішою моделлю для освітлення операційних. Забезпечує...
2 000 грн
Настільний світильник на струбцині для косметологів та дерматологів. Безтіньова настільна лампа 24W дозволяє з легкістю забезпечити якісне освітлення робочої зони. В основному такою професійною лампою користуються:...
660 000 грн
Безтіньова лампа хірургічна стельова, 48 світлодіодів, сенсорний екран регулювання, 5 ступенів світлових режимів.  Високоякісна хірургічна лампа, з ергономічним і практичним дизайном. Технологія ламп I-LIGHT може...

Медичні лампи є додатковим засобом профілактики, терапії і лікування. Вони успішно застосовуються в фізіотерапевтичних кабінетах і в домашніх умовах. Дані освітлювальні прилади допомагають обходитися без хірургічного втручання і медикаментозного лікування при лікуванні багатьох хвороб. Особливо ефективні вони при боротьбі з інфекціями. На нашому сайті ви можете також вибрати і купити медичні лампи, що використовуються для оптимального освітлення при огляді і різних маніпуляціях (хірургічному втручанні і т.д). Їх функціональність і ефективність грають важливу роль для якісного проведення процедур. 

Види медичних ламп 

Використовувані в медицині освітлювальні пристрої представлені такими видами: 

 • Бактерицидні освітлювальні пристрої - підходить така лампа для медичного кабінету і житлової кімнати. Вона ефективно дезінфікує приміщення, знижуючи ризик зараження при сезонних епідеміях. Також її використання дозволяє прискорити одужання, зміцнити імунітет, активувати кровообіг. При застосуванні важливо дотримуватися нескладних правил, що захищають людину від шкідливого впливу УФ-променів. 

 • Косметологічні - настільна лампа-лупа і безтіньові медичні лампи забезпечують відмінну видимість при виконанні складних маніпуляцій. Це дуже важливо для фахівця-косметолога. Клієнти зазвичай оцінюють не тільки рівень підготовки майстра, але і оснащеність косметологічного кабінету. Навіть самий кваліфікований фахівець не зможе якісно обробити потрібну ділянку без гарної видимості. Можна тільки уявити, які результати вийдуть при роботі "наосліп". Це недопустимо. 

 • Хірургічні світильники - грають особливо важливу роль. Від результату операції залежить здоров'я, а часто і життя пацієнта. Тому важливість відмінного безтіньового освітлення важко переоцінити. Для обладнання маніпуляційних, оглядових і операційних приміщень підбирається цілий комплект освітлювального обладнання, причому, з особливою ретельністю. У комплект може входити мобільна медична лампа і стаціонарний підвісний пристрій з кріпленням на стіні або стелі. 

 • Налобні освітлювачі - створені для зручності лікаря і, відповідно, підвищення якості обслуговування пацієнтів. Вони дозволяють посилати світловий потік в заданому напрямку, при цьому залишаючи вільними руки. Таким чином, досягається цілий ряд цілей: якісне освітлення, зниження навантаження на очі, не втомлюється голова і шия, сила світла може вільно регулюватися, і т.д. При необхідності купити налобні світильники враховують такі критерії: колірна температура, потужність і яскравість, тип джерела світла, робоча відстань тощо. 

В даному розділі каталогу можна також знайти медичні негатоскопи та лампи для хірургії 

 

Де купити лампи для медичного кабінету в Україні?

На нашому сайті можна вигідно купити медичну настільну лампу або інше освітлювальне обладнання для медичного кабінету. У каталозі представлені актуальні ціни. В їх привабливості ви можете переконатися самостійно. 

Компанія Maestro Medical представляє провідних світових виробників медичного обладнання та пропонує широкий асортимент продукції.

Оформіть замовлення прямо на сайті або в телефонному режимі. Можна також отримати докладні консультації з будь-якого виду товарів, просто зв'язавшись з нами. 

спосіб оплати ви вибираєте самі. По Києву можлива доставка кур'єром. В інші міста і населені пункти відправляємо Новою Поштою. Забезпечуємо всім необхідним державні та комерційні медичні установи, косметологічні центри та інші заклади. Звертайтеся до нас!

Детальніше

Меню

Налаштування