Медичні лампи

Показати 1-24 з 33 товарів

Медичні лампи є додатковим засобом профілактики, терапії і лікування. Вони успішно застосовуються в фізіотерапевтичних кабінетах і в домашніх умовах. Дані безтіньові світильники допомагають обходитися без хірургічного втручання і медикаментозного лікування при лікуванні багатьох хвороб. Особливо ефективні вони при боротьбі з інфекціями. На нашому сайті ви можете також вибрати і купити медичні лампи, що використовуються для оптимального освітлення при огляді і різних маніпуляціях (хірургічному втручанні і т.д). Їх функціональність і ефективність грають важливу роль для якісного проведення процедур. 

Види медичних ламп 

Використовувані в медицині освітлювальні пристрої представлені такими видами: 

- Бактерицидні освітлювальні пристрої - підходить така лампа для медичного кабінету і житлової кімнати. Вона ефективно дезінфікує приміщення, знижуючи ризик зараження при сезонних епідеміях. Також її використання дозволяє прискорити одужання, зміцнити імунітет, активувати кровообіг. При застосуванні важливо дотримуватися нескладних правил, що захищають людину від шкідливого впливу УФ-променів. 
- Косметологічні - настільна лампа-лупа і безтіньові медичні лампи забезпечують відмінну видимість при виконанні складних маніпуляцій. Це дуже важливо для фахівця-косметолога. Клієнти зазвичай оцінюють не тільки рівень підготовки майстра, але і оснащеність косметологічного кабінету. Навіть самий кваліфікований фахівець не зможе якісно обробити потрібну ділянку без гарної видимості. Можна тільки уявити, які результати вийдуть при роботі "наосліп". Це недопустимо. 
- Хірургічні світильники - грають особливо важливу роль. Від результату операції залежить здоров'я, а часто і життя пацієнта. Тому важливість відмінного безтіньового освітлення важко переоцінити. Для обладнання маніпуляційних, оглядових і операційних приміщень підбирається цілий комплект освітлювального обладнання, причому, з особливою ретельністю. У комплект може входити мобільна медична лампа і стаціонарний підвісний пристрій з кріпленням на стіні або стелі. 
- Налобні освітлювачі - створені для зручності лікаря і, відповідно, підвищення якості обслуговування пацієнтів. Вони дозволяють посилати світловий потік в заданому напрямку, при цьому залишаючи вільними руки. Таким чином, досягається цілий ряд цілей: якісне освітлення, зниження навантаження на очі, не втомлюється голова і шия, сила світла може вільно регулюватися, і т.д. При необхідності купити налобні світильники враховують такі критерії: колірна температура, потужність і яскравість, тип джерела світла, робоча відстань тощо. 

В даному розділі каталогу можна також знайти медичні негатоскопи та лампи для хірургії 

 

Де купити лампи для медичного кабінету в Україні?

На нашому сайті можна вигідно купити медичну настільну лампу або інше освітлювальне обладнання для медичного кабінету. У каталозі представлені актуальні ціни. В їх привабливості ви можете переконатися самостійно. 

Компанія Maestro Medical представляє провідних світових виробників медичного обладнання та пропонує широкий асортимент продукції.

Оформіть замовлення прямо на сайті або в телефонному режимі. Можна також отримати докладні консультації з будь-якого виду товарів, просто зв'язавшись з нами. 

спосіб оплати ви вибираєте самі. По Києву можлива доставка кур'єром. В інші міста і населені пункти відправляємо Новою Поштою. Забезпечуємо всім необхідним державні та комерційні медичні установи, косметологічні центри та інші заклади. Звертайтеся до нас!