Косметологічні лампи


Якщо сучасний косметолог хоче надавати професійні послуги на високому рівні виконання, йому потрібно купити косметологічну лампу-лупу. Відмінна якість освітлення забезпечує також джерело безтіньового освітлення. Дані пристрої є невід'ємними атрибутами популярних салонів краси. Вони відносяться до високотехнологічного обладнання, що дозволяє проводити процедури на більш високому якісному рівні. 

Настільна косметологічна лампа-лупа використовується в сфері нігтьової естетики (майстрами манікюру і педикюру), а також в медичній (апаратної) косметології. Чим більше ретельніше і ювелірна робота, тим гостріше виникає необхідність в таких приладах. Використання зручного збільшувального скла або забезпечення рівномірного освітлення без тіней. Це збереже зір майстра від перевтоми і суттєво знизить ймовірність можливих пошкоджень при роботі в клієнтом або пацієнтом. 

Різновиди і особливості косметологічних ламп 

Косметологічна лед-лампа з лупою може мати різну конструкцію. За цією ознакою всі вироби відрізняються на наступні категорії: 

- Підлогові. Закріплюються на довгому регульованому штативі, можуть оснащуватися коліщатками для зручного пересування в межах приміщення. Відрізняються високою мобільністю. 
- Настільні. Кріпляться на поверхню столу або косметологічної візки за допомогою струбцини. Завдяки компактним розмірам дуже добре підходять для невеликих кабінетів. Також можуть зручно використовуватися в побутових умовах. Косметологічна лампа з кріпленням користується великим попитом фахівців. Це найпопулярніша модель. 
- Окуляри-лупа. Виконуються у вигляді легкої маски, оснащеної вбудованим підсвічуванням. До переваг належать мобільність, гнучкі можливості використання, легкість регулювання напряму світла, вільні руки. Надійно кріпляться на голову, є можливість заміни лінз. 

Переваги косметологічних ламп-луп 

Дані вироби мають цілу низку переваг:

Косметологічна світлодіодна лампа відрізняється широким спектром застосування. Вона може використовуватися в наступних сферах: 

- ювелірні майстерні; 
- стоматологія; 
- ремонт годинників та електроніки. 

У самій косметології вона допомагає виконувати безліч процедур:

- нанесення макіяжу; 
- татуаж; 
- манікюр і педикюр; 
- нарощування вій; 
- діагностика і механічна очистка шкіри. 

Також вони відмінно підходять для домашнього користування. 

- Вражають можливості регулювання. Можна регулювати висоту і напрямок. Металева ніжка складається з 2-3 ділянок з рухомими сочлененіемі між собою. Таким чином, є можливість виставити лампу під різними кутами. 
- Надійність, довговічність. Відповідальні елементи (ніжка, кріплення і ін) виконані з металу. - Світлодіодні світильники розраховані на тривалий термін експлуатації. Інші елементи виготовляються зі зносостійких матеріалів.

Конструктивні особливості 

Дані вироби складаються з наступних елементів: 

  1. Верхня частина. Може бути металевою або з зносостійкого пластика. Тут розміщується збільшувальне скло, світлодіодні і електронні компоненти. 
  2. Поворотно-похила конструкція, яка служить для регулювання висоти і напряму світла. Включає притискної механізм і автобалансиром пружини.Дозволяє регулювати відстань до об'єкту, що освітлюється. 
  3. Підсвічування - створює рівномірне освітлення без нагріву. 
  4. Лупа - дає збільшене зображення об'єкта без спотворення. 
  5. Кріплення - штатив / струбцина / прищіпка. 

Особливості вибору косметологічних ламп 

- Перед тим, як купити кільцеву збільшувальну косметологічну лампу, необхідно ознайомитися з основними критеріями вибору. Потрібно звернути увагу на наступні моменти: 
- Діаметр вікна - чим він більший, тим комфортніше робочий процес. Але це збільшує габарити, тому необхідно враховувати розміри приміщення, в якому буде стояти цей прилад. 
- Якість випромінюваного світла - чим більше діаметр, тим менше нагрівається пристрій і краще освітлення. Світло повинен бути спрямованим і сфокусованим, тобто, під нього потрапляє тільки потрібний фахівцеві ділянку. 
- Ступінь збільшення - вимірюється в діоптріях. Стандартним вибором є косметологічна LED лампа-лупа з оптичною силою 5 дптр. Для робіт з максимальною деталізацією купується пристрій зі збільшенням 8 діоптрій. 
- Спеціальні кріплення - воно може бути стаціонарним для невеликих приміщень. А при необхідності переміщати в межах досить великої площі вибирається лампа для косметологічного кабінету на штативі з коліщатками. 

Де купити косметологічну лампу-лупу в Україні?

Заходьте на наш сайт медичного обладнання та вибирайте необхідні пристрої. Компанія Maestro Medical пропонує сертифіковану продукцію за привабливими цінами. Оцініть широту асортименту представлених товарів. Тут можна вибрати медичні лампи будь-якого різновиду: хірургічні, бактерицидні світильники, негатоскопи і т.п. 

Якщо є питання з приводу товарів або умов співпраці, просто зв'яжіться з нашими менеджерами. Дамо вичерпні консультації, допоможемо скласти складне замовлення, швидко опрацюємо його і сформуємо до відправки. Отримуйте обрані товари в будь-якому місті України. Компанія Maestro Medical - це недорогі і якісні товари, шикарний сервіс і чітке виконання зобов'язань. Звертайтеся до нас!