Операційні консолі

Показати 1-7 з 7 товарів

В даному розділі каталогу представлені стельові консолі для операційної, медичні приліжкові панелі, зволожувачі кисню з витратоміром, а також інші товари для оснащення операційних залів, палат реанімації та кабінетів інтенсивної терапії. 

Консольні пристрої містять джерело електричного живлення і здійснюють підводку газоподібних середовищ. Вони дають можливість підключити пацієнта до наркозно-дихального апарату. При різних операціях використовуються такі медичні гази: закис азоту, стиснене повітря, кисень, вакуум. 

Види і особливості консолей для операційних 

Що включає в себе стандартне обладнання: 

- електричну і газову секції ; 
- лінійки монтажні; 
- кронштейни для оснащення. 

Секційний склад залежить від цілей використання і розташування приладів. Дані апарати можуть різнитися за призначенням, способом кріплення, модифікації. 

По виду монтажу вироби діляться на: 

Настінні медичні консолі - горизонтальні і вертикальні. Встановлюються в палатах, процедурних, перев'язочних - місцях, де широкий функціонал не потрібно. 

- Cтельові. Забезпечують одночасно підводку всього необхідного і вільний доступ до пацієнта (операційного полю і т.д). Кріплення до стелі дозволяє звільнити максимум простору. 
- Підлогово-стельові. Завдяки кріпленню відразу до двох поверхонь ці конструкції відрізняються підвищеною стійкістю. 
- Підлогові. Використовуються в основному в палатах, в умовах, коли стіни не дуже надійні (наприклад, не є несучими) або ліжко знаходиться у видаленні від них.

 Моделі бувають: 

- Однорядні - в одному ряду розташоване електрообладнання та газові клапани. Вони знаходяться в ізольованих секціях. 
- Дворядні - з нижнім і верхнім рядами. Зверху розташовуються сигнальні і електричні пристрої. У нижньому ряду - газові вентилі, клапани, трубопроводи. 

Переваги роботи з медичними консолями 

Медичні газові консолі дозволяють легко контролювати процес введення різних препаратів, отримувати дані про вологість повітряної суміші, тиску газів, температурі. Крім цього вони надають такі переваги: ​​

- Мінімалізація технічних ризиків, підтримка життєво важливих функцій пацієнтів, спрощення роботи фахівців. 
- Дозволяє встановити необхідні прилади в зручному доступі для лікаря. Це прекрасне рішення, що забезпечує оптимальне використання кожного сантиметра, що дуже зручно при обмеженому просторі. 
- Легко дезінфікується і очищається - це обумовлено застосуванням спеціальних антибактеріальних панелей, якими оснащена конструкція. 
- Ергономічність - це поєднання функціональності, зручності і привабливого дизайну. Такі вироби легко впишуться в добре оснащені приміщення з сучасним дизайном. Тут присутні декоративні елементи з елегантного пластика, а світлодіодне підсвічування здатна забезпечити різні колірні рішення. 

Де купити консоль операційну за вигідною ціною в Україні? 

У каталозі інтернет-магазину Maestro Medica представлені наступні товари: 

- Реанімаційну модель Zenva з одноплечевой поворотним механізмом - модуль для приладів здатний обертатися і переміщатися в горизонтальній площині.
- Тут ви можете купити консоль для операційних з подвійним профілем - вона забезпечує роботу двох фахівців з вільним доступом до власного набору інструментів. 
- Якщо вас цікавить анестезіологічна консоль в Україні, зверніть увагу на модель Zenva з двухплечевую поворотним механізмом. 
- Приліжкова панель Oxystar з алюмінієвим екструзійним профілем. Оснащена поміщеними в один ряд роз'ємами для газу і електрики. Є 2 джерела світла: світлова та нижня лампи. Так можна вибрати зручний режим для читання. 
- Медична киснева розетка Oxystar для монтажу на стіну. 
- Штекер для кисню (DIN) кутовий турецького виробника YEDİTEPE. DIN-з'єднання німецького стандарту. 
- Медичний зволожувач кисню Oxystar, здатний працювати з концентраторами різних брендів. 

Пропонуючи брендовані товари, ми відповідаємо за якість і надійність нашої апаратури. На усі товари надається гарантія виробника. Зверніть увагу на привабливість наших цін і широкий асортимент продукції. На нашому сайті також представлені товари з інших категорій: 

- ендоскопи; 
медичні меблі
- товари для урології; 
- медичні лазери; 
- обладнання для реанімації ; 
- лампи та інші освітлювальні пристрої; 
- апарати для фізіотерапевтичних процедур; 
- апарати для ультразвукового дослідження; 
- інше лікувальне устаткування

При будь-яких питаннях просто зв'яжіться з нашими менеджерами та отримайте докладні консультації. Ми пропонуємо не тільки сертифіковані товари, але і якісне обслуговування. Звертайтеся до нас!