Бактерицидні лампи


Сьогодні різні девайси для дезінфекції використовуються дедалі частіше не тільки в медицині, але також у будинках та офісах. Бактерицидна лампа з технологією ультрафіолетових променів забезпечує найкращий бактерицидний ефект, інактивуючи до 99, 9% бактерій та вірусів. Цей стерилізаційний метод найбільш доступний, простий у застосуванні і при цьому має широкий спектр дії. Ультрафіолетові промені руйнують молекулярну структуру ДНК у клітинах патогенних мікроорганізмів, викликаючи їх неминучу загибель.

Бактерицидні властивості сонячного світла були відкриті ще у 1880-х роках, а перші комерційні бактерицидні лампи були розроблені у 1930-х роках. З тих пір технологію ультрафіолетового світла значно удосконалили і зараз вона використовується практично повсюдно. Велика різноманітність представлених на ринку бактерицидних ламп іноді викликають труднощі при виборі цього пристрою. Чимало питань також викликає ціна на бактерицидні лампи, яка може бути в досить широкому діапазоні. Давайте розберемося, яких видів бувають ці лампи і від чого залежить їхня вартість.

Різновиди антибактеріальних УФ ламп

УФ-лампи бувають різних форм і розмірів, тому вони можуть використовуватися для різних цілей, наприклад, для перевірки творів мистецтва, виявлення фальшивих грошей і, звичайно ж, для знезараження житлового та промислового простору – лікарень, медичних лабораторій, виробничих та інших приміщень. При покупці ультрафіолетових (УФ) ламп важливо знати, за яким принципом вони працюють і який тип пристрою підходить для ваших потреб.

Сонце природно виробляє три типи ультрафіолетового випромінювання: УФ-А, УФ-В і УФ-С. Ультрафіолетове світло знаходиться у світловому спектрі від 100 нм (нанометрів) до 400 нм. Чим коротше довжина хвилі, тим сильніше випромінювання і тим шкідливішим воно може бути. Ультрафіолетова бактерицидна лампа – це електрична лампа медичного призначення, яка продукує тип випромінювання УФ-С (від 200 до 280 нм). Це короткохвильове світло призводить до ефективного знищення бактерій та вірусів.

Розрізняють такі види бактерицидних ламп:

- Бактерицидна УФ-лампа з холодним катодом. У більшості ламп з холодним катодом використовується кварцова трубка у поєднанні з міцною структурою електродів, що робить їх відносно довговічними порівняно з іншими УФ-лампами.

- Ультрафіолетова бактерицидна лампа з гарячим катодом. Електроди в цьому типі ламп є вольфрамовими нитками. На відміну від УФ-ламп з холодним катодом, часті запуски та низька температура фактично скорочують термін їхньої служби.

- Світлодіодна ультрафіолетова лампа. Це новий тип антибактеріальних ламп. Такі лампи є безпечними, довговічними, мають відмінні експлуатаційні характеристики, але й вищу вартість. Головна перевага світлодіодних ламп у тому, що їхня продуктивність не знижується з часом.

- Антибактеріальні лампи високої потужності та низької потужності. Такі лампи можуть забезпечувати як високий, так і низький рівень ультрафіолетового випромінювання, працювати в широкому діапазоні температур.

За конструкцією бактерицидні лампи діляться на:

- Лампи закритого типу. Для знезараження використовується спеціальний вентилятор.

- Лампи відкритого типу. Знезараження досягається прямим опроміненням.

Вартість бактерицидної лампи залежить від її виду, типу, призначення та продуктивності. Якщо ви все ще сумніваєтеся, яка лампа вам потрібна, зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації.

Де купити бактеріцидні лампи за вигідною ціною в Україні?

Наші клієнти часто цікавляться, чи можна в Maestro medical, крім бактерицидної лампи, купити медичний пересувний світильник або налобні освітлювачі. На сторінках нашого каталогу доступний повний асортимент медичних світильників – від косметологічних ламп до хірургічних світильників.

Товар додано до порівняння