Фільтрувати за
Фільтрувати за
Бренд
Ціна
 • 550 грн - 495 000 грн

Тип
Недавно переглянутий
Відсутні

Обладнання для реанімації

 • Кисневі концентратори

  Кисневі концентратори

  Кисневий концентратор для ШВЛ забирає з навколишнього середовища повітря і виділяє кисень, необхідний для дихання хворого.  Киснева терапія застосовується для підтримки нормальних функцій організму при бронхіальній астмі, хронічної обструктивної хвороби легень, серцевої недостатності, Covid і інших захворюваннях.

  Моделі для стаціонару або портативний концентратор кисню для будинку працюють за одним принципом: повітря, що забирається з навколишнього простору за допомогою компресора, проходить багатоступеневу очистку.  Для цього використовуються поролоновий, паперовий і цеолітовий фільтри.  У цьому "молекулярним решеті" затримуються молекули азоту.  Що поступає далі очищене речовина є 95% -ної кисневої сумішшю.  Вона додатково зволожується, для чого використовується дистильована вода.  Швидкість формування потрібного складу може бути різною.  Вона коливається від 2-3 до 10 л / хв.

   

  Для чого застосовуються концентратори кисню?

  Медичний апарат для дихання киснем може бути стаціонарним або портативним.  Розрізняються такі пристрої і по продуктивності.  Вони виділяють від 5 до 10 л.  кисню.  У стаціонарних умовах ці пристрої підключаються до наркозних апаратів та апаратів ШВЛ.

  Є моделі, призначені для використання в домашніх умовах.  Необхідність цього останнім часом зросла через поширення Covid, несприятливого навколишнього середовища і нестачі поживних речовин, що надходять в організмах з повітря.  Нагадаємо, саме кисень, що розподіляється по нашому тілу кров'ю, є живильним середовищем для мозку, внутрішніх органів, кожної клітини організму. Кілька хвилин користування таким пристроєм є прекрасною підтримкою здоров'я.

  Генератор кисню для домашнього користування не має особливих протипоказань.  Він з успіхом застосовується дітьми і людьми похилого віку, вагітними, спортсменами, завзятими курцями, хворими з проблемами серця, легенів і бронхів.  Його використовують для очищення повітря в закритих приміщеннях, приготування коктейлів, оксигенотерапії.

  Цей пристрій має цілу низку переваг, які розкриваються в його можливостях:

   ● налагоджує роботу серцево-судинної системи;

   ● знімає похмілля;

   ● зміцнює імунну систему;

   ● збагачує кров киснем;

   ● знімає симптоми гіпоксії;

   ● підвищує мозкову активність.

   

  Основні види генераторів кисню

  Розрізняються ці пристрої в основному за обсягом подаєтьсякисню.  Є моделі, розраховані на 5 і на 10 літрів.

  Також існують відмінності за такими параметрами:

   ● набір комплектуючих (наприклад, набір канюней, невеликі трубки в ніс, маски і ін.);

   ● рівень шуму (вимірюється в децибелах);

   ● можливість регулювання потоку;

   ● споживана потужність;

   ● маса і габарити, мобільність (є моделі на коліщатках).

  Для кожного конкретного випадку вибирається відповідний пристрій.

   

  Медичний кисневий концентратор на 5 літрів відноситься до портативних.  Апарати для подачі кисню з акумулятором забезпечують мобільність і можливість роботи без підзарядки до декількох годин.  Невелика вага і достатня довжина шланга дозволяють не обмежувати себе в пересуваннях.

  У стаціонарних умовах використовується кисневий концентратор на 10 літрів.  Висока продуктивність дозволяє використовувати обладнання при важких захворюваннях, підключати до дихальної апаратури.

  Ціни на апарати для подачі кисню

  Зверніть увагу на привабливість наших цін.  Тут ви можете недорого купити малошумну модель кисневого концентратора OWGELS з потужністю 10 л, з німецькою якістю, таймером і LCD-дисплеєм.  Вона досить портативна, відрізняється невеликою вагою і пересувається на коліщатках.  У продажу моделі різних виробників, що відрізняються за ціною і потужності.  Зайдіть в каталог і дізнайтеся, скільки коштує кисневий концентратор в Україні.  Скористайтеся послугою доставки, щоб купити кисневий концентратор в максимально зручному режимі.  По Києву доступна доставка кур'єром, в інші міста і населені пункти України відправляємо товар "Новою поштою".  При необхідності дамо вичерпні консультації.  Звертайтеся до нас!

 • Апарати CPAP / BiPAP

  Апарати CPAP / BiPAP

  Автоматичні СИПАП апарати дозволяють ефективно лікувати органи дихання.  Вони є інструментом однойменної терапії, яка позбавляє від хропіння.  Він не настільки нешкідливий, як здається, будучи маркером можливих серйозних проблем зі здоров'ям.  Однією з них є ОАС - обструктивне апное сну.  Терапія Constant Positive Airway Pressure дозволяє вилікувати і ця недуга.

  Вплив відбувається наступним чином: генерується повітряний потік тисне на органи дихання, змушуючи їх розширюватися.  Машина забезпечує необхідний тиск кисню в легенях.  Дихальні шляхи залишаються відкритими, що усуває можливість обструктивних явищ.  Апарат неінвазивної вентиляції легенів приводиться в дію компресором.  Той подає повітря, що надходить в організм через спеціальну маску.  Щоб збільшити користь від вступника кисню, він проходить через зволожувач.  Таке апаратне забезпечення дозволяє пацієнтам добре висипатися.  Від його якості і функціональності багато в чому залежить успіх лікування.  Воно проводиться багатьма компаніями, на сьогоднішній день можна купити СІПАП апарат або БІПАП пристрій різних класів і типів.

   

  Як працюють СІПАП і БІПАП апарати?

  Принцип роботи у обох систем схожий.  В обох випадках при налаштуванні враховується час засипання - від 0 до 60 хв.  В цей час подача повітря повинна бути максимально сприяла, щоб пацієнт міг заснути.  Далі починаються відмінності.

  CPAP апарат для лікування апное подає безперервний повітряний потік під певним тиском.  Він може бути двох видів:

   ● Базовий - має 2 робочих режиму: засипання і лікувальний.  Налаштування вводяться вручну.  Під час сну тиск збільшується і залишається постійним.  Така незмінність призводить до дискомфорту - хворому важче видихати, відчуваючи опір повітря.

   ● Автоматичний.  До фази сну все протікає так само, але після засипання тиск регулюється автоматично.  Налаштування задаються фахівцем.  Це знімає проблему видихання тільки частково.

  BiPAP апарат для дихання здатний забезпечити різнорівневу подачу кисню.  На видиху утворюється низький тиск, а на вдиху - висока.  Це набагато комфортніше.  Таке обладнання теж має свої різновиди:

   ● Базовий - найпростіший.  Працює в режимі заданого вручну дворівневого постійного тиску.

   ● Автоматичний - постійний розрив тиску на вдиху і видиху залишається, але рівень подачі змінюється автоматично.

   ● БІПАП апарат для полегшення дихання з режимом S / T - при зупинці дихання людини починає виконувати функції штучної вентиляції легенів.

   

  Показання до застосування

  Дані мед прилади використовуються для лікування хропіння.  Само по собі це явище не небезпечно, а ось проти апное потрібно боротися.  Якщо спляча людина раптом припиняє голосно хропіти, і його дихання зупиняється на 20-40 секунд, що припиняється як ніби "прорвався" ще більш гучним хропінням - це перші ознаки небезпеки.  Раптове припинення дихання веде до порушень серцево-судинної системи, гіпертонії, інфаркту міокарда, інсульту і навіть до раптової смерті.  Щоб позбутися від такої небезпеки, потрібно використовувати обладнання для СІПАП-терапії.

  BiPAP, в свою чергу, показані при хронічної обструктивної хвороби легень, хронічної серцевої недостатності, пацієнтам із зайвою вагою, при різних розладах нервово-м'язової і дихальної систем.

   

  Вартість хірургічних ламп

  Можна купити СІПАП-апарат або БІПАП-пристрій, але краще придбати машину, здатну працювати в обох режимах, і навіть з додатковими опціями.  Таке обладнання ви можете знайти в нашому магазині медичної техніки. Обов'язково ознайомтеся з іншим обладнанням для реанімації в нашому магазині. Також тут пропонується пристрій для кисневої терапії для хворих з кисневою недостатністю.  Дане обладнання користується великим попитом в Україні.  Також зверніть увагу на привабливість наших цін.  Всі товари сертифіковані, з гарантією якості.

 • Шприцеві та інфузійні насоси

  Шприцеві та інфузійні насоси

  Для того, щоб доставити лікарські препарати або інші рідини в організм людини використовуються крапельниці. Сьогодні, коли технології стрімко йдуть вперед, дійшла справа і до цієї сфери медицини. Все більше і більше в клініках застосовуються інфузійні насоси. Пристрій, який дозволяє:

  • із заданою швидкістю вводити безперервно препарати або розчини;
  • здійснення парентерального харчування;
  • протягом певних проміжків часу вводити дози ліків.

  Варто погодитися, що цей автоматизований прилад є електронним помічником, який здатний вводити навіть такі препарати, як інсулін, антибіотики, гормональні, анальгетики або хіміотерапевтичні. І все це в заданий час з точністю до секунди. Це дозволяє проводити ефективне лікування і відновлення.

  Шприцеві насоси: види та особливості

  Як вже знаємо, інфузійні шприцеві насоси — це програмовані прилади, функція яких є управління процесом введення рідини. Штучний інтелект його може контролювати:

  • швидкість і точність введення препаратів;
  • об'єм і кількість ліків;
  • інфузійний режим (реанімація, анестезія і т.д.);
  • тривалість і швидкість болюсного введення;
  • одночасне введення препаратів з двох шприців.

  На практиці використовується безліч різних типів інфузійних насосів, які відрізняються сферою застосування і поставленими перед ними завданнями. У відділеннях інтенсивної терапії, реанімації, онкології часто використовуються перфузори. Вони дозволяють строго дозувати ліки по кратності, кількості й швидкості введення. Такі пристрої, як інфузомат можуть перейти на автономне живлення при виникненні збоїв з електроенергією. Підійдуть в неонатології та акушерстві, де для новонароджених необхідно з високою точністю розраховані малі дози препаратів.

  Основними перевагами шприцевих дозаторів є наявність звукових і світлових сигналів тривоги, моментальна реакція на закорковування системи, відновлення попередніх параметрів введення, подача сигналу про закінчення інфузії та інші. Оснащений акумуляторною батареєю, що дає можливість експлуатації без наявності розетки.  Погодьтеся, класична крапельна система не володіє таким функціоналом. 

  Щоб купити шприцевий насос в інтернет-магазині Maestro Medical необхідно оформити замовлення на нашому сайті або використовувати опцію замовлення зворотного дзвінка, і наші менеджери зв'яжуться найближчим часом. Окрім даної товарної позиції, ви можете придбати електроди та аксесуари для ЕЕГ, що значно підсилить позиції вашої клініки.

 • ШВЛ апарати

  ШВЛ апарати

 • Електрохірургічні апарати

  Електрохірургічні апарати

  Електрохірургічні апарати є високочастотними апаратами для розтину васкуляризованих тканин, які не містять великих судин.

  Електрохірургічні методи лікування зводяться до двох основним методів впливів: електрокоагуляції - припікання, згортання білкових речовин тканин і електротоміі - розсічення і висічення тканин.

  Існує два методи електротоміі: електроакутомія і електрокоагулотомія. Перша проводиться за допомогою тонкого ланцетоподібного або голчастого електрода; при швидкому проведенні його відбувається миттєве лінійне розплавлення і роз'єднання тканин, на поверхні такого «електророзрізу» утворюється лише дуже тонкий шар коагульованих нежиттєздатних тканин, що не перешкоджає загоєнню рани первинним натягом.

  У нашому інтернет магазині представлені:

  • Портативний електрохірургічний апарат;

  • Радіочастотний електрохірургічний апарат;

  • Подвійний радіочастотний електрохірургічний апарат;

  • Універсальний електрохірургічний радіатор.

  Переваги електрохірургічних апаратів:

  • Автоматичне управління параметрами;

  • Безліч режимів роботи;

  • Відмінна вартість;

  • Автоматична система виявлення проблем під час пуску і виявлення цифрових помилок;

  • Зручне регулювання потужності;

  • Вихідні термінали з незалежної конструкцією;

  • Антенна підкладка дозволяє не торкатися до шкіри, через тіло не проходить струм, характеризується високим рівнем безпеки, не викликає опік;

  • Швидке відновлення після операції.

 • Монітори пацієнта

  Монітори пацієнта

  Прікроватний монітор пацієнта відстежує стан пацієнтів, що знаходяться в гострій стадії хвороби, в реанімації або в післяопераційний період.  У такі періоди потрібен постійний, цілодобовий контроль, що дозволяє визначати окремі параметри і відстежувати стан найважливіших фізіологічних функцій людини.  Переваги даного пристрою в тому, що воно здатне отримувати необхідну інформацію, коли хворий знаходиться в нерухомому стані.  У тому числі в комі.

  Ці апарати широко використовуються також при медичних оглядах - вони зручні, інформативні, ефективні.

  Застосування багатофункціонального монітора пацієнта

  Медичний кардіомонітор є високотехнологічними виробом, що складається з вимірювальних блоків і екрану.  Найзручнішою різновидом є моноблочні конструкції, в якій все зібрано в одному корпусі.  Модульні ж конструкції складаються з різних модулів, що підключаються по мірі необхідності.  Їх перевагою вважається більш високі функціональні можливості.  Але зараз існують моноблочні вироби з дуже широкими можливостями.  Наприклад, техніка, запропонована в нашому каталозі.

  На відміну від самих бюджетних моделей багатофункціональний монітор пацієнта володіє розширеним функціоналом.  У його базі є кілька програм.  Ви можете знімати певні параметри, просто вибравши потрібний варіант.

  Які дані знімаються в стандартному режимі:

   ● серцевий викид;

   ● температура тіла;

   ● артеріальний тиск;

   ● електрокардіограма.

  Розширеними функціями володіє реанімаційний монітор пацієнта.

  Апарати, пропоновані в магазині медтехніки Маестро Медікал, дозволяють знімати такі показання:

   ● ЕКГ - 3 або 5-канальні форми;  Аналіз сегмента S-T;

   ● частота дихання і форма дихання;

   ● плетізмограма;

   ● швидкість пульсу;

   ● насичення киснем;

   ● систолічний тиск, діастолічний тиск і середній тиск

   ● температурні дані;

   ● вміст вуглекислого газу (при оснащенні капнографом).

  Є моделі, що працюють з дорослими, дітьми, новонародженими.  Можуть працювати автономно, від акумулятора.

   

  Основні види прікроватних моніторів

  Дане обладнання має кілька різновидів:

   ● клінічні;

   ● хірургічні;

   ● реабілітаційні;

   ● кардіологічні;

   ● акушерські.

  Звертають увагу відносяться до останньої категорії пристосування, що працюють в специфічних напрямках:

   ● фетальний кардіомонітор - оцінює серцеві скорочення плода в тілі матері.Іспользуется акушерами та перинатології.

   ● неонатальний монітор для пацієнта - застосовується для дослідження, моніторингу та реєстрації життєво важливих параметрів виключно у новонароджених.

  При необхідності транспортувати пацієнта застосовують портативні вироби, що працюють в автономному режимі на акумуляторі не більше 2 годин.  Вони ж можуть застосовуватися в домашніх умовах.

  Ціни на медичний кардіомонітор

  Оцініть характеристики запропонованих нами товарів їх привабливу вартість. Вона залежить від рівня оснащеності, функціональності, застосування високих технологій.  Працюючи безпосередньо з виробниками, ми пропонуємо більш низькі ціни. Обов'язково ознайомтеся з іншими обладнанням для реанімації в нашому магазині, у нас є високоякісні апарати для подачі кисню.

  Замовити і купити у нас дуже просто - вибирайте підходящу позицію і оформляйте замовлення.  Ми самі зателефонуємо вам для уточнення деталей.  По Києву можлива доставка кур'єром.  В інші населені пункти України висилаємо замовлення Новою поштою.

  Товар сертифікований, гарантія виробника 12 місяців.  При будь-яких питаннях просто зв'яжіться з нами і отримаєте вичерпну консультацію.  Звертайтеся до нас!

 • Відеоларингоскопи

  Відеоларингоскопи

  Для проведення візуального огляду, інтубації, біопсії або ендохірургічних втручань застосовується ларингоскоп. Пристрій, що складається з рукоятки, наконечника та екрану (відеоларингоскоп), який вводиться в гортань пацієнта через рот або ніс. Використовуються як жорсткі моделі, так і гнучкі для виконання ларингоскопії в умовах клініки або під час екстреної допомоги.

  Види та особливості ларингоскопів

  Ларингоскопія являється універсальним методом обстеження гортані, а також голосових зв’язок. Проведення інтубації та забезпечення прохідності дихальних шляхів. Одним з найсучасніших представників цього обладнання є відеоларингоскоп, який можна придбати в Maestro Medical. Існують два види пристроїв:

  • з клинками;
  • з трубкою.

  Його особливістю є наявність монітора, на який виводиться зображення камери. Складається він з двох компонентів: рукоятка з дисплеєм та комплекту клинків.

  Рукоятка з екраном являється основною частиною, яка працює автономно і заряджається від звичайної розетки з 220V. Корпус є герметичним та виключає попадання вологи чи пилу. Вмонтований екран має, зазвичай 3 дюйми, в деяких моделях 2.5 дюйма. Така технологія дає можливість побачити верхні дихальні шляхи пацієнта та є додатковим засобом для проведення інтубації. Кольорове зображення виводиться на екран, з камери, яка розміщена на клинку. Також, завдяки встановленню Micro SD карти можна записувати відео матеріал.

  Медичні ларингоскопи з трубкою нагадують ЛОР ендоскопи, проте виконують інші функції і являються чудовим помічником для проведення важкої інтубації, а також для обстеження шляхів дихання. Дистальний кінець трубки обладнаний джерелом світла.

  Кожен ларингоскоп, який представлений в нашому магазині, обладнаний функцією Anti-Fog, яка дозволяє уникнути запотівання камери під час ларингоскопії.

 • Пульсоксиметри

  Пульсоксиметри

Фільтрувати за
22 000 грн
Відмінний кисневий концентратор для використання як у побуті, так і в лікарні. Видає 5л концентрованого кисню (93-95%), що достатньо для проведення кисневої терапії при  ХОЗЛ, серцевій недостатності та інших...
22 500 грн
СІПАП-апарат це неінвазивний дихальний дихальний апарат, який забезпечує постійний позитивний тиск в  дихальних шляхах YEL CIPAP можна використовувати в клінічних умовах (наприклад, у великих, лабораторних закладах,...
27 900 грн
Кисневий концентратор OWGELS 10л - це високоефективний прилад для кисневої терапії. Дана модель використовується в лікарні та має два потоки по 5л або один на 10л. Кисень має на виході концентрацію 92-95%. У комплекті...
139 500 грн
Апарат високопоточної кисневої терапії High Flow забезпечує потік повітря 2-60 л/xв, підігріває та зволожує повітря на виході. Ця терапія зазвичай застосовується у пацієнтів.  Прилад призначений для застосування у...
27 500 грн
Монітор пацієнта IT12 - це апарат для контролю важливих життєвих показників, як у дорослих, так і у дітей. Даний монітор використовують при медичних оглядах і в умовах стаціонару. За допомогою монітора пацієнта лікар...
55 000 грн
Монитор пациента имеет расширенный спектр функциональных возможностей, подходит для использования в любых медицинских учреждениях, в реанимационных палатах и ​​операционных. Данный аппарат выполняет мониторинг и...
22 550 грн
MDK MI-20 — сучасний надійний інфузійний насос (инфузомат) забезпечує постійну швидкість інфузії і точний обсяг дозування в процесі внутрішньовенних вливань.
2 800 грн
Універсальний зволожувач повітря встановлюється в медичних закладах для стаціонарних систем подачі кисню. Стандарт підключення розетки: DIN (Німецький).
3 200 грн
Розетки для кислорода используются в медицине для инсталляции медицинских газов. Газовая розетка способна обеспечить надежную, максимальная защита для пациента, в случае случайной ошибки медицинского персонала. Штекер...
600 грн
Фільтр призначений для тонкого очищення концентраторів кисню від дрібного пилу, завдяки чому запобігає проникненню пилу в цеолітові колонки. Завдяки фільтру пацієнт вдихає очищений кисень від мікрочастин, бактерій та...
25 300 грн
МР-30 — сучасний надійний 1-канальний шприцевий насос безперервної дії забезпечує постійну швидкість інфузії і точне дозування рідких лікарських препаратів при їх тривалому введенні.
1 650 грн
Маска з силіконовою вставкою не пропускає повітря. Паски регулюються під різний розмір голови. Матеріал пасків еластичний і м’який. 
192 500 грн
Применяется для выполнения разрезов и коагуляции во время хирургических вмешательств. Удовлетворяет все требования операционных, может применяться во всех медицинских отделениях.

На даному етапі хірургія і реанімація є особливими відділеннями стаціонару. Без цих відділень неможлива робота будь-якого багатопрофільного медичного центру.

Всі відділення реанімації та хірургії повинні бути оснащені найсучаснішим і високотехнологічним устаткуванням, для проведення моніторингу та протезування життєво важливих функцій організму.

Сучасне анестезіологічне та хірургічне обладнання має високу ефективність, а також є відмінним для проведення малоінвазивних процедур.

У нашому магазині представлені апарати для загальних і екстрених втручань в різних галузях медицини:

- генератор кисню;

- шприцевий насос;

- інфузійний насос;

- відеоларингоскопи;

- респіраторний зволожувач з підігрівом та ін.

Устаткування для реанімаційних та хірургічних відділень є одним з найбільш складних, з технічної точки зору видів технічних пристроїв, застосовуваних у медицині.

Особливості обладнання для хірургії та реанімації:

- мобільність;

- полегшена конструкція;

- можливість швидкої модифікації;

- простата управління;

- інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

Всі інструменти і апарати для хірургії та реанімації надійні, стійкі до дезінфекації, відповідають вимогам безпеки, а також ергономічні для пацієнтів і лікарів.

Детальніше

Меню

Налаштування