Реанімаційне обладнання

Показати 1-24 з 27 товарів

Реанімаційне обладнання – це група професійної техніки, яка використовується для підтримки та моніторингу вітальних функцій індивідуума. Фактично життя людини та темпи нормалізації її фізичних ознак залежать від продуктивності інструментарію, яким доповнено оснащення реанімаційного відділення. Саме тому госпіталям вигідно вести бізнес-справи з відповідальними дистриб'юторами, у яких можна купити обладнання для реанімації хорошого зразка, якісні ШВЛ-апарати тощо. Всі продукти, представлені на сайті інтернет магазину Maestro medical, розроблені за найновішими виробничими технологіями. Вони відрізняються не тільки приємним зовнішнім оформленням, ненав'язливим дизайном, але також демонструють високий рівень ефективності та стабільності. Можна сказати, що монітори пацієнта детально сканують - чуйно сприймають імпульси, що виходять від хворого і максимально їх інтерпретують.

Складові реанімаційного обладнання

Обладнання для інтенсивної терапії класифікують кілька різних підгруп залежно від функціональних здібностей представлених моделей та його цільового призначення. Виходячи із зазначених характеристик, фахівці виділяють наступне анестезіологічне обладнання:

- Інфузійні насоси та шприцеві помпи – сприяють правильному розрахунку дози лікарського препарату, який потрібно буде прийняти пацієнту. Також з їх допомогою легко відстежити вплив введених речовин на організм людини за показниками гемодинаміки.

- Монітор-дефібрилятор – допомагає відновити нормальний серцевий ритм у найкоротший термін. У разі, коли застосувати його не є можливим через низку вагомих обставин, лікарі зазвичай використовують кардіотропні речовини, що стимулюють серцево-судинну систему.

- Наркозно-дихальні устрою – підтримують дихальну систему у життєстійкому стані. З їхньою допомогою розігнати органи дихання можна навіть у обмеженому просторі.

- пристрої для неонатології - оснащення реанімаційного відділення не може вважатися завершеним, якщо окремі палати не спорядили спеціальними системами для реабілітації недоношених діток.

Застосування обладнання для інтенсивної терапії

Обладнання реанімації має складну схему будівництва і хитромудрий механізм розрахунку даних. До такого спорядження висуваються підвищені вимоги якості, надійності та безпеки. Надмірна скрупульозність є цілком виправданою, адже хороші лікарні не хочуть ставити під удар власну репутацію, невиправдано ризикувати здоров'ям відвідувачем заради того, щоб купити низькопробний продукт. Наша компанія спеціалізується на продажу електронних пристроїв преміум класу. Товари із каталогу попередньо тестуються незалежними уповноваженими особами. Також вся продукція зберігається на складі згідно з зазначеними санітарними нормами та загальноприйнятими правилами безпеки.

Прилади для інтенсивної терапії від компанії Maestro medical:

- Мобільні та ергономічні – не займають багато місця в кімнаті, легко транспортуються у будь-який кут приміщення;

- мають полегшену конструкційну схему – як основний матеріал виробники залучають сировину вищої проби, яка має відмінні експлуатаційні характеристики та високі показники міцності;

- Доступна функція зміни конструкційного становища – як хворому, так і медперсоналу виріб не завдасть жодних проблем у сфері практичного користування;

- Зручні та простий інтерфейс – незважаючи на те, що апаратура справляється із завданнями підвищеної складності, керувати нею сторонній особі буде легко. Виробники заздалегідь продумали всі нюанси, автоматизували вступні процеси.

Де придбати анестезіологічне обладнання в Україні?

Співпрацюйте тільки з перевіреними постачальниками, скористайтеся послугами нашої організації за першої ж нагоди, і Ви гарантовано залишитеся задоволені результатом угоди. Співробітниками нашої фірми стають лише кваліфіковані спеціалісти з великим стажем роботи у сфері продажу медичного спорядження. Стажери проходять серйозний конкурсний відбір, у результаті в команду потрапляють найкращі кандидати. Для консультації звертайтесь за контактами, вказаними на сайті.