Ендоскопічні захвати

Фільтрувати за

Ендоскопічні захвати застосовуються спільно з гнучкими ендоскопами з діаметром каналу 2.0 і 2.8 мм, і апаратами високочастотної хірургії, для вилучення чужорідних тіл з організму людини. Дані інструменти складаються з зубців, за допомогою яких і відбувається захоплення об'єкта в організмі.

Кінчики зубців бувають трьох форм:

- Прямий гачок;

- Гострий гачок;

- Петля.

Ендоскопічний захват також має тефлоновий тубус і канал для промивання, виготовлений з нержавіючої, стійкої до корозії, сталі.

В основному ендоскопічні захвати оснащені двома-п'ятьма зубцями.

У нашому магазині, також представлені щипці для захвату:

- Щурячий зуб + Алігатор - забезпечують надійну фіксацію в місці біопсії, дозволяють отримати достатню кількість тканини;

- Щурячий зуб - значно полегшують біопсію, мають поліпшену фіксацію, якісні матеріали та відмінну конструкцію;

- Алігатор - бранші запобігають зісковзуванню, унікальний механізм для прицільної біопсії;

- Щипці для біопсії Алігатор з голкою - більш точна фіксація інструменту завдяки голці, дистально розташовані бранші з отворами в центрі, для взяття великих зразків тканини.

Унікальний механізм щипців розроблений для більшої зручності проведення біопсії в таких місцях, як стравохід, бронхи і трахея. Мають поліпшену гнучкість вводної частини, яка забезпечує легке введення та повну сумісність з усіма ендоскопами.

Представлений ендоскопічний інструмент в інтернет-магазині Maestro Medical ви зможете придбати за найкращою ціною і з доставкою на вигідних умовах.

Детальніше

Меню

Налаштування