Шприцеві та інфузійні насоси


Для того, щоб процедура лікування пройшла ефективно і принесла пацієнту найкращий ефект із можливих, лікар повинен суворо дотримуватися правил прийому та дозування препаратів. Однак у критичних ситуаціях при великому навантаженні ззовні, правильно та мобільно виконати процедуру розрахунку медичних розчинів не завжди є можливим. Сьогодні для того, щоб оптимізувати робочий графік у клініці та позбавити лікаря від виконання монотонних, механічних завдань під час зміни, не потрібно прикладати багато зусиль. Необхідно лише купити інфузомат в госпіталь.

Інфузійний насос шприцевий входить до групи професійного лікувального обладнання. Його цільове призначення полягає у виконанні низки наступних функцій: визначення точної кількості медикаменту для одноразового вживання, контроль над періодичністю впорскування розчину (можна самостійно задавати такі параметри, як циклічність та швидкість), реалізація парентерального живлення (введення рідини двома шприцами одночасно), перемикання інфузорних режимів (анестезія, реанімація та інші).

На сучасному продовольчому ринку увазі клієнтів представлено кілька різновидів продукції зазначеного типу, розглянемо основні властивості товару, спираючись на порівняльний аналіз.

Особливості та застосування інфузійного насоса

Найчастіше інфузійний насос задіють у відділеннях інтенсивної терапії, онкології, анестезіології, лікарнях для тяжкохворих людей, тобто в місцях, де спостерігається високий потік відвідувачів. В подібних умовах інфузійний насос шприцевий є надзвичайно корисним, тому що він:

- оснащений системою сигналізації, яка моментально активізується у момент збою програми;

- укомплектований спеціальними ультразвуковими датчиками – за їх допомогою з рідини виводяться бульбашки повітря;

- підходить під будь-які циліндри та ємності;

- Має інтуїтивно зрозумілий дисплей, де зберігається інформація про операції, що відбуваються.

Особливість та застосування шприцевого дозатора

Автоматичний шприцевий дозатор виглядає акуратно та практично. Це пристрій невеликого розміру з безліччю кольорових датчиків та індикаторів. Від попереднього аналога цей шприцевий інфузомат відрізняється тим, що:

- Має додаткову функцію ручного введення даних – лікар або уповноважений працівник лікарні може контролювати агрегат без праці та зайвого клопоту незалежно від часу доби;

- Може працювати без підключення до електричної мережі. При цьому продуктивність в автономному режимі не менша;

- Під шприц зроблена окрема виїмка, пристрій надійно фіксується в положенні, гарантовано не вискочить і не перекинеться;

- інструмент для ін'єкцій підлягає як одноразовому, так і багаторазовому застосуванню;

- Суміш вводиться під шкіру повільно та методично.

При необхідності стеження за процедурою введення рідини можна передорити і самому пацієнту, головне заздалегідь виставити агрегат на оптимальний режим функціонування.

Де купити шприцеві та інфузійні насоси в Україні?

Рекомендуємо Вам купувати медичне обладнання у перевірених та відповідальних постачальників. Компанія Maestro Medical займається збутом лікарського спорядження протягом багатьох років, встановлена ​​нами ціна шприцевого насоса найнижча. За час своєї роботи ми отримали тисячі позитивних відгуків від клієнтів і заслужили на репутацію надійного дистриб'ютора. Погоджуючись на співпрацю з нашою фірмою, Ви отримуєте:

- професійну консультацію від досвідчених спеціалістів;

- мобільне обслуговування на кожному етапі взаємодії;

- швидку доставку;

- діючу гарантію;

- Широкий асортимент товару (можете придбати як реанімаційне обладнання, так і кисневі концентратори, інше).

Щоб отримати експертну допомогу, зателефонуйте за вказаними номерами.