Шприцеві та інфузійні насоси

Фільтрувати за
22 550 грн
MDK MI-20 — сучасний надійний інфузійний насос (инфузомат) забезпечує постійну швидкість інфузії і точний обсяг дозування в процесі внутрішньовенних вливань.
25 300 грн
МР-30 — сучасний надійний 1-канальний шприцевий насос безперервної дії забезпечує постійну швидкість інфузії і точне дозування рідких лікарських препаратів при їх тривалому введенні.

Для того, щоб доставити лікарські препарати або інші рідини в організм людини використовуються крапельниці. Сьогодні, коли технології стрімко йдуть вперед, дійшла справа і до цієї сфери медицини. Все більше і більше в клініках застосовуються інфузійні насоси. Пристрій, який дозволяє:

  • із заданою швидкістю вводити безперервно препарати або розчини;
  • здійснення парентерального харчування;
  • протягом певних проміжків часу вводити дози ліків.

Варто погодитися, що цей автоматизований прилад є електронним помічником, який здатний вводити навіть такі препарати, як інсулін, антибіотики, гормональні, анальгетики або хіміотерапевтичні. І все це в заданий час з точністю до секунди. Це дозволяє проводити ефективне лікування і відновлення.

Шприцеві насоси: види та особливості

Як вже знаємо, інфузійні шприцеві насоси — це програмовані прилади, функція яких є управління процесом введення рідини. Штучний інтелект його може контролювати:

  • швидкість і точність введення препаратів;
  • об'єм і кількість ліків;
  • інфузійний режим (реанімація, анестезія і т.д.);
  • тривалість і швидкість болюсного введення;
  • одночасне введення препаратів з двох шприців.

На практиці використовується безліч різних типів інфузійних насосів, які відрізняються сферою застосування і поставленими перед ними завданнями. У відділеннях інтенсивної терапії, реанімації, онкології часто використовуються перфузори. Вони дозволяють строго дозувати ліки по кратності, кількості й швидкості введення. Такі пристрої, як інфузомат можуть перейти на автономне живлення при виникненні збоїв з електроенергією. Підійдуть в неонатології та акушерстві, де для новонароджених необхідно з високою точністю розраховані малі дози препаратів.

Основними перевагами шприцевих дозаторів є наявність звукових і світлових сигналів тривоги, моментальна реакція на закорковування системи, відновлення попередніх параметрів введення, подача сигналу про закінчення інфузії та інші. Оснащений акумуляторною батареєю, що дає можливість експлуатації без наявності розетки.  Погодьтеся, класична крапельна система не володіє таким функціоналом. 

Щоб купити шприцевий насос в інтернет-магазині Maestro Medical необхідно оформити замовлення на нашому сайті або використовувати опцію замовлення зворотного дзвінка, і наші менеджери зв'яжуться найближчим часом. Окрім даної товарної позиції, ви можете придбати електроди та аксесуари для ЕЕГ, що значно підсилить позиції вашої клініки.

Детальніше

Меню

Налаштування