Електрохірургічні апарати


Лікарі почали застосовувати електрохірургічний метод у власній практиці зовсім недавно, але навіть за короткий проміжок часу медична процедура встигла продемонструвати високу ефективність та результативність. У результаті реалізації хірургічної операції використовується електрохірургічне устаткування. Спеціальні пристрої виробляють ріжучий струм (частота коливань за секунду досягає 600-700), за допомогою якого відбувається поділ васкуляризованих тканин (таких, що не містять великих судин). Клітинна структура при цьому не дратується за рахунок того, що електрохірургічний апарат високочастотний струм конвертує в теплову енергію швидко та грамотно – активний електрод нагрівається до температури 70-80 градусів, внаслідок чого коагулятор ЕХВЧ справляє локалізований ефект.

Види та призначення ЕХВЧ апаратів

Діатермія як область медичної науки розвивається швидкими темпами. На ринку виробничих товарів утворюється дедалі більше тематичного спорядження з модернізованими технічними характеристиками. Відповідно варіаційний ряд пристроїв збільшується, і хірург може легко і зайвого клопоту купити електрохірургічний апарат найбільш підходящий йому за технічними параметрами. Залежно від способу термічного впливу всі існуючі агрегати діляться на наступні категорії:

- Електрокоагулятори - виконують припікання епідермісу, внаслідок чого білкові речовини неминуче згортаються, і в результаті настає гемостаз. Коагулятор ЕХВЧ може бути багатополярний та біполярний. Пристрої першого типу також використовують для проведення електротомії, тобто висічення тканинного покриву. Струм розходиться по всьому тілу, але у вказаному місці електрод сильніше нагрівається. За допомогою другого механізму можна досягти лише згущення частинок. Метаморфози виробляються двома рівнозначно зарядженими провідниками струму, виконані у формі невеликого пінцету. Такий електрохірургічний прилад для розтину тканин робить розріз повільно, утворена рана також гоїться не швидко, тому що її або зашивають, або запечатують вторинним натягом.

- Апарати ЕХВЧ, призначені для електроакутомії – хірургічне втручання виконується тонким стрижнем голкового або ланцетоподібного типу. Коли лікар проводить інструмент по шкірі, вона миттєво розщеплюється, а верхній шар клітин відмирає. Загоєння відбувається після первинного натягу.

Сьогодні радіохірургічна апаратура поширена, вона зустрічається як у приймальних кабінетах приватних лікарень, і у операційних міських поліклінік. Високий попит на високочастотний електрохірургічний апарат пояснюється його добрими експлуатаційними властивостями, насамперед функціональністю та практичністю. Даний виріб дозволяє спеціалісту мобільно і практично безболісно проводити відкриті втручання у сполучний покрив, гнучку ендоскопію, лапароскопічні перетворення тощо.

Де придбати електрохірургічне обладнання в Україні?

Замовляйте товар в інтернет магазині Maestro Medical, на продукцію, що збувається, видається гарантійний талон, доставка посилки здійснюється швидко і організовано за вказаною адресою. Кваліфіковані співробітники нашої фірми оперативно реагують на клієнтський запит, вони допоможуть вибрати найбільш оптимальну модель приладу, виходячи з Ваших супровідних коментарів та узагальнених побажань. Ми ведемо демократичну цінову політику та працюємо на результат. Головне наше завдання – максимально задовольнити вимоги користувача, надавши йому продукт найвищої якості, у каталозі можна знайти обладнання для реанімації, відеоларингоскопи, інші вироби.