Апарат ResPlus Auto CPAP Beyond Medical
Апарат ResPlus Auto CPAP Beyond Medical
Апарат ResPlus Auto CPAP Beyond Medical

Апарат ResPlus Auto CPAP Beyond Medical

Товар в наявності
675,00 $

Передзвоніть мені

Завантажити КП (PDF)

Опис

Апарат ResPlus Auto CPAP від ​​Beyond Medical
Представляємо апарат ResPlus Auto CPAP від ​​Beyond Medical. ResPlus — це апарат «два в одному», оскільки він має робочі можливості як у режимі CPAP, так і в режимі Auto CPAP. Незалежно від того, чи призначений ваш рецепт для фіксованого тиску чи діапазону тисків, ResPlus — це машина для вас.

Цей пристрій є чудовою робочою конячкою, і його також можна використовувати для подорожей, коли ви знімете зволожувач повітря. Якщо вам потрібен резервний CPAP для вашого котеджу, установки або для робочих поїздок, ResPlus CPAP можна зменшити вдвічі завдяки знімному зволожувачу. Одне натискання кнопки – і у вас дві штуки. Легко спакувати для швидкої подорожі.

У ResPlus все просто та зручно. Проста кнопка ввімкнення/вимкнення одним дотиком дозволяє користувачеві легко починати та завершувати терапію CPAP. Увімкніть функцію автоматичного ввімкнення, щоб він автоматично запускався для вас, але ми радимо не вимкнути автоматичне вимкнення з міркувань безпеки. Мені подобається, що ви можете керувати цією функцією окремо. Якби ви припинили дихати, апарат НЕ зупинився б, якщо залишити функцію автоматичного вимкнення вимкненою .

Нарешті, камера для води, достатньої для двох ночей використання! Якщо вам подобається більш висока вологість, але не подобається, коли камера працює насухо – ResPlus допоможе вам! Завжди використовуйте дистильовану воду для найчистішого зволоження та довговічності водяної камери. Ви просто відкриваєте камеру для вологості та знімаєте камеру для води, заповнюєте її через отвір у верхній частині, тож не потрібно відкривати камеру для води, поки ви не будете готові її очистити.

Великий 3,5-дюймовий кольоровий РК-екран є чудовою особливістю. Не потрібно брати окуляри для читання, щоб змінити комфортні функції на ResPlus. Іншими чудовими функціями є Ramp і Belex. Belex має функції зменшення тиску на видиху та має 3 рівні для зменшення цього тиску. Ми рекомендуємо вам залишити це ВИМКНЕНО, якщо ви спочатку не поговорите зі своїм лікарем. Усі функції комфорту можна налаштувати відповідно до ваших потреб. Рампу можна встановити на низький тиск протягом однієї години, якщо вам важко переносити високий фіксований тиск, який виписав за рецептом.

Ключові риси:
Знімний зволожувач, машина може працювати без прикріпленого зволожувача
Belex - Знижує тиск на видиху (подібно до EPR від ResMed)
Тихий дизайн: < 30 дБА
3,5-дюймовий кольоровий РК-екран - яскравий дисплей
Автоматичне ввімкнення та автоматичне вимкнення - можна встановити окремо
Моніторинг даних у реальному часі
Автоматичне регулювання висоти
Автоматична компенсація витоків
Режим енергозбереження
Регульовані час, дата та яскравість
Сигналізація про збій
Функція рампи
Опція порту SpO2
Варіант інтерфейсу карти TF
Порт картки даних
Легко наповнюваний зволожувач повітря

Гарантія: 2 роки.

Характеристики товару

Живлення
230V
Рівні яскравості
10
Екран
2,4"
Функція пам’яті
так
Рівень шуму
28 дБ
Діаметр трубки
22 мм