Яким повинен бути медичний світильник? На що потрібно звернути увагу лікаря при виборі лампи?

Опубліковано2020-12-09 від

(На фото потолочный светильник Doctor Lamp LED300 / 300) 

-оирмпм

-лорир

Однозначно можно сказать, что медицинский светильник должен быть надежным и долговечным ведь ни одна медицинская процедура не может быть проведена если у врача под рукой имеется профессионального освещения.

Все медицинские лампы созданные по специальной технологии так ЭТО устройство бытовой на значение. Далее мы опишем основные виды свитильников и причины различия цен в казалось бы малоотличающихся между собой приборах.

Виды хирургических светильников

В современной медицине различают два основных типа:

  • потолочные  - данный тип светильников считается стационарным так как монтируется на потолок, и любое передвижение лампы дальше может быть выполнено только в рамках длинные кронштейна самого устройства. В свою очередь потолочные медицинские светильники отличаються количеством плафонов, их величине и техническими характеристиками.

  • пересувні - мобільні медичні лампи можуть бути тільки з одним плафоном, і до їх основних відмінностей можна віднести величину плафона, технічні характеристики і звичайно ж виробника. Досвідчені фахівці відзначають, що найкращі хірургічні світильники - це пересувні, так як дозволяють подавати світло з того боку, з якою зручно фахівця. Також потрібно відзначити що мобільні лампи мають можливість додаткової комплектації акумуляторною батареєю на випадок відключення живлення в лікарні.

Також на ринку медичного освітлення ви можете зустріти налобні світильники, які частіше використовують лікарі, що працюють з дихальними шляхами, їх основним перевагою є те що вони мають дуже яскравий вузький промінь, який необхідний для освітлення важкодоступних місць - таких як вухо або горло.

Окремим напрямком можна виділити стоматологічні світильники вони є менш потужними ніж хірургічні та найчастіше відзначаються більш компактними розмірами, так як вони повинні бути комфортними як для лікаря так і для пацієнта.

Технічні особливості світильника:

Вище ми описали особливості світильників, які більше відносяться до зовнішніх параметрах і особливостям установки. Далі ми докладно розглянемо технічні особливості медичних ламп, на які потрібно звернути увагу в першу чергу.

Основні технічні ОСОБЛИВОСТІ ХІРУРГІЧНИХ СВІТИЛЬНИКІВ:

  1. Бестенвая робота;
  2. Кількість люксів;
  3. Передача кольору;
  4. Фокусування;
  5. Якісний важіль кронштейну;

Опційно: можна знайти світильники з камерою для запису операції, а також з функцією ендо - режима.

Данная статья раскрыли основные аспекты, на которые нужно Обратите внимание при выборе медицинского светильника для врача любого профиля и больницы любого направления.

Надеемся что данная информация была полезной для Вас!

ТОП 3 хирургические светильники в 2020

Хирургическая светодиодная лампа Doctor Lamp LED300

Светильник медицинский передвижной Doctor Lamp LED300M

Бестеневая лампа хирургическая LED7500

Меню

Налаштування