У міській лікарні № 10 Кривого Рогу фахівцями компанії Маестро медікал був встановлений і налаштований перший в місті гольміевий лазер!

Особливістю роботи урологічного відділення 10-ї міської лікарні Кривого Рогу є проведення складних урологічних операцій, впровадження нових наукових розробок, надання висококваліфікованої урологічної допомоги хворим Дніпропетровської області та міста, а також інших регіонів України, де у пацієнтів немає можливості отримати такий вид медичної допомоги. Завідує відділенням Помаранцев Максим Сергійович - хірург-уролог, лікар вищої категорії.

Гольмієвий лазер

Встановлений гольмієвий лазер з потужністю 30 ват дозволяє дробити камені як фрагментацією, так і в дастинг-режимі (режим подрібнення каменів у пил). Лазерна літотрипсія - сучасна методика, яка характеризується високою ефективністю, надійністю і низькою болісністю процедури. Потужності 30 ват цілком достатньо для проведення всіх операцій з видалення каменів та всіх видів літотрипсій. За час експлуатації апарату була відзначена низька витрата волокон. Для цього лазера використовуються нечиповані волокна, що передбачає їх багаторазове використання. Лікар, що працює з лазером, Померанцев Максим Сергійович, висловив вдячність компанії Маестро медікал за подібну політику.
Коментарі ()
Головна новина