Серед критеріїв, за якими клієнт обирає клініку, важливе місце займає наявність у ній хорошого обладнання. Саме тому з розвитком технологій багато клінік ставлять собі за мету оновити технічне оснащення. Це не лише дозволяє залучити нових клієнтів, але й підвищити ефективність клінічних процесів.

Яскравим прикладом служить Клініка пластичної хірургії та медичного омолодження ANACOSMA, яка є визнаним лідером в області anti-age медицини в Україні. Подібну репутацію заклад отримав, у тому числі, завдяки впровадженню новітнього медичного обладнання, і сьогодні може слугувати зразком безпеки та якості послуг.

Керівництво клініки звернулося із запитом заміни старої галогенової лампи. Галогенова лампа почала сильно нагріватися та виділяти тепло, що несе певну небезпеку як для медичного персоналу, так і для клієнтів. Саме безпечне управління теплом дозволяє запобігти висиханню тканин у клієнта і забезпечити зоровий комфорт лікарям.

Клініка пластичної хірургії та медичного омолодження ANACOSMA

Команда фахівців Маестро медікал демонтувала стару галогенову лампу і встановила нову безтіньову двокупольну лампу з регулюванням яскравості. В основі її роботи лежить сучасна LED-технологія, що запобігає нагріванню та забезпечує яскраве м'яке світло над робочим полем. Високоякісна візуалізація і відсутність теплового випромінювання дозволяє лікарям клініки проводити всі процедури максимально комфортно та ефективно.

Коментарі ()
Головна новина