Мартов Олексій Георгійович – лікар-уролог, професор, доктор медичних наук.

В області ендоскопічної урології Мартов Олексій Георгійович є авторитетним експертом не лише в Україні, а й за кордоном. Олексій Георгійович – один з небагатьох хірургів, яких запрошують для виконання показових операцій на провідних урологічних форумах. Він неодноразово демонстрував свою майстерність на конгресах, конференціях та урологічних з'їздах у Франції, в Чехії, Німеччині, Швеції, Туреччині та інших країнах Європи. Обраний експертом Європейської урологічної асоціації по секції нових уротехнологій (ESUT), де веде активну роботу з міжнародного співробітництва та впровадження інновацій у практику.

Нам пощастило побувати на двох операціях у Олексій Георгійовича. Компанією Маестро медікал для тестування був наданий гнучкий уретерореноскоп.

Операція з Мартовим О.Г.

При виконанні першої операції для пацієнтки спеціально не використовувалася кожух, щоб продемонструвати, що використання кожуха не є обов'язковим для доступу у сечовід, за умови його попередньої підготовки (предстентування) для проходження гнучким ендоскопом. Варто зазначити, що такий алгоритм виконання операції прийнятний тільки для жінок. Для видалення каменя 15 мм використовували лазерне волокно діаметром 272 мкн. Потужність лазера була виставлена ​​на 12 ват. У ході операції камінь роздроблений в пил, а залишкові конкременти вилучені за допомогою кошика.

При проведенні другої операції пацієнтові був встановлений кожух доступу, оскільки у чоловіків набагато важче пройти в нирку. Видаленню підлягав камінь в нижній чашці нирки. Під час операції, що тривала близько години, були виконані інспекція нирки і роздроблення каменя у пил.

За підсумками проведених операцій Олексій Георгійович висловив позитивну думку щодо гнучкості і пружності ендоскопа, а також його оптимальної керованості в порівнянні з іншими видами ендоскопів. Доктор резюмував, що для тих видів операцій, де для видалення каменів використовується гнучкий уретереноскоп, цей апарат – відмінне рішення.

Коментарі ()
Головна новина